Pro šikovné ruce

Pro šikovné ruce. Zařídit, přestavit, koupit, vytvořit, uplést, vyšít, uháčkovat, rady a tipy jak na to.

Křížkové vyšívání3 příspěvky

Co si myslíte že to je? jak se to dělá? Co se používá,;-)*1*:-):-p<3:-P:-D

Laugher 24.01.2017
Vyšívat moc neumím

Máte šikovné ruce?78 příspěvků

Naše maminky a babičky byly ženy devatera řemesel. Umíte i vy vyrobit nějaký pěkný výrobek? Krajkovo...

Anička 21.11.2018
je tu někdo, kdo by mi uměl sedadla v autě potáhout kůži?

Velikonoce10 příspěvků

Máte doma zajímavě upravený velikonoční stůl? Už máte napečeno? Nebo dokonce namalovaná vajíčka? Poš...

Laugher 24.01.2017
Takhle to vypadá u nás

nové dveře6 příspěvků

jsme starší manželé a rozhodi jsme se ještě předělat trošku dům. manžel si spoustu věcí dokáže vyrob...

Terka 31.10.2018
Ahoj všem, prosím o rady. Potřebuji si dovybavit byt. Konečně mám trochu času, tak bych se do totho ...

Jen a jen moje koupelna15 příspěvků

Tak konečně jsem si po dlouhých hodinách sezení v bance a vyřizování papírů koupila svůj byt.Je krás...

Laugher 24.01.2017
Je to krásné

Jak vymalovat dětský pokoj18 příspěvků

Zdravím vás všechny předělávám sakum prdum:-) dětský pokoj a chci ho nějak hezky vymalovat. Máte něj...

Laugher 26.01.2017
https://www.living.cz › Fotogalerie › Dětský pokoj fotogalerie

Renovace koupelny31 příspěvků

Už dlouhou dobu jsem se hodlala předělat koupelnu k obrazu svému a konečně se chci do toho pustit, t...

Květuš 08.09.2018
Už jsme se byli podívat v Praze - Studio Sokolská na jejich pobočce.

Dětská postel s přistýlkou 8 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. CHtěla jsem postel, co má přistýlku i úložný prostor. Dívala jsem ...

Laugher 02.01.2017
Rozhodně jsem pro masiv s roštem, kde matrace roštem odvětrává, než kde je pevné dno a pod ním skřín...

nábytek do koupelny z masivu5 příspěvků

Zdravím, máte někdo doma nábytek do koupelny z masivu? Já jsem si ho pořídila a je bezvadný. http://...

Andy 31.01.2017
nábytek drevený v koupelne máme asi 5 let uz a nic to nedela.

Jaké barvy v bytě máte nejradši?13 příspěvků

Asi už je to u mě posedlost, ale vždycky na podzim, když se blíží Vánoce, chci kromě úklidu i malova...

Nikka 23.12.2018
Pěkný den, prosím o vaše doporuení. Hledám kvalitní sedačky, postačí pro dva... Priorita je ale látk...

Tipy pro krásný domov166 příspěvků

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) D...

Věra 06.10.2019
Kupovala sem tu šatní skříň a postel do ložnice. Za sebe můžu taky doporučit

Krásné samolepky na zeď16 příspěvků

Zdravíčko Máte zkušenosti jak to drží na zdi? Nevím, z jakého obchodu je koupit. Děkuji

Adéla 03.12.2018
Ahoj, mám zkušenosti jen s https://www.velkesamolepky.cz/ a tam to bylo v pohodě, malé zádrhely zpoč...

Inspirace pro bydlení135 příspěvků

Hledám stránky s fotkami, kde bych se mohla inspirovat. Chci to mít doma hezký. Poradíte? *1*

Bílová 29.08.2018
Tady sme kupovali sedačku my a dá se vpohodě v té cenové relaci kterou si představujete sehnat pěkná...

Tvoření potisků8 příspěvků

Ahoj, taky vás baví být originální a možnost moci si vytvořit, co přesně chcete třeba na trička?*1* ...

Karolína 02.12.2018
Jojo nechala, bylo mi to i doporučeno kvůli potisku a jeho výdrži

Kinetický písek2 příspěvky

Zdravím čtenářky, všimla jsem si tématu: Pro šikovné ruce a tak bych chtěla zmínit i věc, která ...

Laugher 26.01.2017
Dívala jsem se na video a výtvory jsou opravdu úchvatné

Designové radiátory1 příspěvek

Zdravím. Máte někdo zkušenost s designovými radiátory? Jaké máte doma, jak fungují, jaké se Vám líbí...

Laugher 26.01.2017
S designovými radiátory zkušenost já osobně nemám, ale má ho můj bratranec a je velice spokojený

schody2 příspěvky

ahoj, potřebuju celkem rychle sehnat vytahovací schody. přestěhovali jsme se na trvalo na chalupu a ...

Laugher 26.01.2017
www.designovecentrum.cz/stahovaci_schody

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Virtual gallery - vystavte své dílo1 příspěvek

Pokud rádi kreslíte, malujete, fotografujete a chcete se o to podělit s ostatními, vystavte své dílo...

Laugher 26.01.2017
Je to nádherné

nákupy v internetových obchodech46 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada...

Laugher 26.01.2017
Záleží na tom na jaké stránky chodíte

rolety/žaluzie24 příspěvků

Doporučení rolet žaluzií či závěsů :-)

MartketaK21 13.09.2017
Jo látkové rolety jsou nádherné. Pokud dokážeš sladit barevnost tak jsou moc in.pokud žaluzie, tak d...

Kamenný koberec32 příspěvků

Zdravím všechny. Máte někdo kolem domu, nebo na terase kamenný koberec? Můžete mi napsat vaše zkušen...

Martinka 25.07.2017
Nám se také osvědčila právě firma presstone. Teď uvažujeme, že zase využijeme jejich služby na poklá...

Kuchyně35 příspěvků

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i...

Macurková 10.02.2019
Děkuji za tip na relax džemy, budu muset taky vyzkoušet sem zvědavá jak chutnají abych mohla porovna...

závěsy6 příspěvků

ahoj holky chtela bych si nechat usit zavesy ty co mame doma uz jsou vybledle a v obchodech se mi ni...

Laugher 26.01.2017
Nejlepší je Dante.cz

Latexové matrace2 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat...Jaké zkušenosti máte s latexovými matracemi? My teď uvažujeme o koupi ...

Laugher 26.01.2017
Nejlepší matrace jsou z pamětové pěny

Gelové nehty doma17 příspěvků

Ahoj všichni, chtěla bych si zkusit udělat doma gelové nehty a nevím kde začít v nákupu uv lampy a p...

snegurka 07.07.2017
Nebyla jsem spokojená. Jeden nehet hned onemocněl.

podlaha-mramorový koberec12 příspěvků

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s vlastnoruční pokladkou mramorového koberc...

Laugher 26.01.2017
Mramorový koberec je moc nádherný, ale zkušenost opravdu nemám

Pletení pleteníčko6 příspěvků

Ahojky holky, co nejcasteji pletete? Nejak mi uz dochazi inspirace, a z jake vlny nejcasteji?

Laugher 26.01.2017
Já nepletu vůbec, protože není čas

Fixy na keramiku3 příspěvky

Milé ženy (možná i muži), koupila jsem si fixy na keramiku (opravdu fixy, ne barvičky), na kterých ...

Laugher 26.01.2017
www.brydova.cz

Skrytá kamera3 příspěvky

Ahoj, nevíte do čeho všeho se dá skrýt kamerka?

Emil 06.07.2017
To je odposlech v prodlužce, nebo myši od pc, to je něco

Fibaro32 příspěvků

Nemá tu prosím někdo vybavení od Fibara ? Především by mě zajímal jejich Hme Center Lite.

Dana 31.12.2018
pro nás co mají tu chytrou domácnost je to skvělý doplňek, který se hodí, navíc když to vše mám na j...

Domácí vinotéka15 příspěvků

Ahoj všem :) Prosím o radu ohledně domácí vinotéky... Manžel si ji moc přeje a já bych mu ji ráda ko...

Katrina 23.09.2018
Aha aha, tak super! No a nechala sis teda poradit jo? A normálně jsi volala na ten kontakt, co je uv...

Odvlhčení domu5 příspěvků

Nemá tu někdo zkušenost s odvlhčením domu ? Nebo byl by aspoň někdo schopný poradit jestli je nutné ...

Daniela 25.02.2018
Já mám výborné zkušenosti s firmou Osmodry :). Dopředu nic nechtějí a konzultace je zdarma

Zabezpečení domu4 příspěvky

Nemá tu prosím někdo zkušenost se zabezpečením domu ? Dají se pořídit i kamery s nočním viděním ?

Lilianna 02.02.2019
Pěkný den, já bych ěla k tomu zabezpečení taky dotaz. My uvažuje, že si necháme ještě víc zabezpečit...

Rekonstrukce koupelny 7 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se poradit ohledně rekonstrukce koupelny, která nás čeká a já mám docela problém v...

Laďka 28.10.2018
Jojo, tak to je fajn cena :-) Díky moc za tip, kouknu se na ty stránky.

Jiffysteamer2 příspěvky

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti s parními žehličkami zn. Jiffysteamer. Jsou to kvalitní kousky? A jak...

Jiřina 03.09.2018
Jo? A postačí ta pink? Já si nebyla jistá, protože jinak mají v nabídce přímo stanice...

Prodejna nábytku Praha17 příspěvků

Dobrý den všem, chtěla bych poprosit o radu. Je v Praze nějaká prodejna nábytku? Ale jde mi o takovo...

Tami 30.12.2018
Mám doma ze sedačky nábytek tuto sedací soupravu https://sedacky-nabytek.cz/produkt/1540-maria a se...

Čištění mikrovlnné trouby1 příspěvek

Chtěla jsem se zeptat, jak čistíte mikrovlnou troubu? Mám tam zaschlé skrvny od omastku a nejde mi t...

Fufinka333 31.12.2018
Ano, tento postup dělám také, jen hned po otevření musím ještě houbičkou s odmaštovadlem ( Jarem ) c...

Jak ušetřit za topení 0 příspěvků

Mohla bych poprosit o doporučení jak se vám daří uspořit za topení ? Hodně jsem četla o termostatick...

Krb do bytu3 příspěvky

Dobrý den, prosím nevíte někdo, jestli se dá do bytu dát krb?

Jirka 06.02.2019
Já jsem si nechal také dát do bytu krb na bio líh, podívejte se tady se o tom dost podrobně píše htt...

Krb v bytě4 příspěvky

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s krbovou vložkou v bytě? můžu si ji nějakým způsobem do b...

Pherenike 15.02.2019
My jsme si dělali krb v paneláku (4 patrovej) bydleli jsme v druhém patře . Ale měli jsme ho naved...

Krb do bytu bez komínu3 příspěvky

Zdravím, nedával jste náhodou někdo krb do bytu, kde není komín? lze to nějak?

Michal 06.03.2019
Dělá je firma krby-bef, podívejte se na https://vytapeni.tzb-info.cz/kotle-kamna-krby/17878-luxusni-...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat