Diskuse na téma Dětská postel s přistýlkou

17. 07. 2012 | Pro šikovné ruce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. CHtěla jsem postel, co má přistýlku i úložný prostor. Dívala jsem se na tuto http://detsky-nabytek.luxusni-nabytek-mt.cz/rozkladaci-postel-s-pristylkou-a-uloznym-prostorem-michal/, ale zase jsem nechtěla ty zábrany na té posteli. Máte někdo jiné tipy? Moc děkuji :-)

Monika 03.11.2021

My jsme nakupovali vybavení do dětského pokoje na okay. Dcera si pak přála k posteli ještě skluzavku, máme malý byt, takže byl problém najít odpovídající velikost, ale nakonec jí má a je moc štastná. :)

Beata 25.05.2021

Janino, jakou tu matraci na svet-pokoju jste vybrali? Kupovali jste ji tam, že?

Janina 26.04.2021

My jsme malé koupili domečkovou postel. Moc si ji přála, tak jsme ji udělali radost :) Je šťastná. Vybrala si vlastně sama https://www.svet-pokoju.cz/domeckove-postele/detska-postel-domecek-korunka-s-matraci-zdarma/. A k tomu jsme koupili kvalitní matraci a super kombinace :)

Laugher 02.01.2017

Rozhodně jsem pro masiv s roštem, kde matrace roštem odvětrává, než kde je pevné dno a pod ním skříně. Ale každý má jiný vkus. Taky jsem uvažovala o palandě, ale přijde mi to dosti předčasné

magda 30.12.2016

malému jsme poridili z http://www.designoutlet.cz/detsky-nabytek-jonas a malej si tam porád hraje

Eliska magda 02.01.2017

To vypadá zajímave, urcite se to detem musí libit.

ela 18.02.2014

Mrkněte na stránky ceskaloznice.cz, vyrábějéí také postele z masivu i s úložným prostorem, stačí si vybrat popř. nechat na zakázku

Vikash 27.08.2012

tenhle text mohl psat akorat *****, ktery vubec nema tucha co kirjizute Uznavam, ze pro nove prichozi je to celkem sila, ale kdyz si clovek zvykne na obcasny smrad zachodu a nektere naladove vratne, tak to ma mnoho vyhod, ktere v pripade dobreho pokoje snesou bez problemu srovnani s levnym privatem.Donedavna jsem bydlel na stare koleji, kam jsem se prestehoval po jednom roce na nove,moderne zarizene nabytkem, protoze jsem si ji mohl prestavet k obrazu svemu. bydlel jsem i na double-decker pokoji a muzu rict, ze jsem takovou pohodu nevidel zatim nikde,mozna na troji, kdyz jsou 4 dobri spolubydlici na bunce. Jeden muze v klidu nahore spat a je celkem oddelen zvukove i svetelne od dolni casti, coz je malokde. Klid je tam dobry, krome nekterych pokoju oddelenych prickami, tam jsou zdi poradne a pokud je nejaky hluk na chodbe (coz nezalezi na koleji, ale na lidech), tak to jde max skrz dvere, ne jak skrze cele prickove zdi jako na vetrniku, kde je slyset kazdy krok na chodbe i hnuti zidli u souseda v pokoji.celkem zajimave je taky prilozeni mobilu na misto, kde se na druhe strane zdi u souseda nachazeji reproduktory internet je po cele koleji krome 6teho patra, je pripojen na paterni akademickou sit a neni limitovan traffic, coz se horko tezko shani, kdekoliv jindekolejne sem platil za dvojluzak asi 2400 i se spotrebicema, internetem a energiema coz se na private da hodne blbe sehnat, pokud nechcete bydlet po 3-4 a to uz je lepsi ta kolej zachody i sprchy na chodbe jsou na mnoha kolejich,neni to nic tak hroznehoje to v centru s vybornou dostupnosti, kde se ceny privatu celkem vysokota budova je fakt zajimava, zvlast sklepeni a kryta nez se zacnes navazet do ostatnich, tak si dopln vseobecne znalosti,genius mista je prejato z latiny, genius loci , pogoogluj

Milan 17.08.2012

Pěkné postele naleznete také na www.mt-postele.cz. Já sama mám od nich dvě postele mám a jsem spokojena.

Bassam Milan 27.08.2012

Miku, zdravim te do Australie. Moc diky za ten koenatmr, potesilo me to. A na jaro se taky tesim, na Devoti se citim uplne zoufale nemoznej a to mi neda spat. Doufam, ze na tom jare to bude lepsi, a nebudu se bat halzovat ve vetru, a pokusim se naopak potrapit ostatni devoťe1ky.

Podívejte se na tyto stránky, tady jich máte fakt hodně :-) i bez zabran, ve všech barvách, no je tam toho dost :-) S tím úložným prostorem jsou ty postele perfektní :-) Máme doma 2 a dcerky jsou moc spokojené :-) Takže vám je určitě doporučuju :-) (http://www.postele-matrace-mt.sk/jednolozkove-postele/)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat