Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Fibaro

NinaC 05. 09. 2017

Nemá tu prosím někdo vybavení od Fibara ? Především by mě zajímal jejich Hme Center Lite.

Neregistrovaná/ý - Debora

27.12.2017

Ano Míšo, je to dost. Propočítávala jsem to a je to přes tisícovku.

Neregistrovaná/ý - Míša

20.12.2017

A máte už tak nějak spočítané, kolik se s tím dá ušetřit ? :)

18.12.2017

Máme doma tady ten tip Vladi :) www.mojefibaro.cz/produkty/fibaro-termostaticka-hlavice/

Neregistrovaná/ý - Vlaďka

16.12.2017

Neregistrovaná/ý - Debora | 23.11.2017
Od fibara máme už druhým rokem termostatické hlavice a čidla na okna. Fakt jsem si nikdy nemyslela, že nám ty term. hlavice ušetří peníze, při vyúčtování jsem byla mile překvapena.

Tak to jsem Deboro ráda, že to čtu, protože jsem se na ně taky nechala ukecat, tak jsem zvědavá :). A které konkrétně máte ? Ty Danfoss nebo Fibaro ?

23.11.2017

Od fibara máme už druhým rokem termostatické hlavice a čidla na okna. Fakt jsem si nikdy nemyslela, že nám ty term. hlavice ušetří peníze, při vyúčtování jsem byla mile překvapena.

Neregistrovaná/ý - Vlaďka

21.11.2017

Včera jsem objednávala termostatické hlavice na topení, tak jsem na ně zvědavá, nemá je tu taky někdo vyzkoušené ? :) Já jsem objednala tyhle www.mojefibaro.cz/produkty/termostaticka-hlavice/

Neregistrovaná/ý - Denisa

12.11.2017

Sice nemáme od fibara home center, ale máme od nich jiné vychytávky a jsme s nimi moc spokojené. Takže jestli nad něčím od této značky přemýšlíte, tak já ji určitě mohu doporučit.

Neregistrovaná/ý - Romana

22.10.2017

NinaC | 17.10.2017
Zajímalo by mě to, jak je to s ovládáním ? Je náročné ? Manžel je na tyhle věci docela antitalent, takže mám strach jestli mu to půjde.

Ovládání mají velice jednudoché, hlavně máte možnost si stáhnout demo verzi a vyzkoušet si to.

NinaC

17.10.2017

Zajímalo by mě to, jak je to s ovládáním ? Je náročné ? Manžel je na tyhle věci docela antitalent, takže mám strach jestli mu to půjde.

12.10.2017

NinaC | 20.09.2017
Ano, to je on, vy ho máte ? :)

Ano, mám, co by vás zajímalo ?

NinaC

20.09.2017

Neregistrovaná/ý - Romana | 20.09.2017
Myslíte tenhle www.mojefibaro.cz/produkty/home-center-lite/ ?

Ano, to je on, vy ho máte ? :)

20.09.2017

Myslíte tenhle www.mojefibaro.cz/produkty/home-center-lite/ ?

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Čočková polévka s řeřichou

Čočková polévka s řeřichou

14 hlasů
55min 329 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králičí stehna s fíky

14 hlasů
1h a 30min 475kJ 180 Kč

Králík netradičně připravený s fíky.

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Poradny

Mám invalidní důchod, dostanu příspěvek na bydlení?

Dobrý den,z Vašeho dotazu není jasné, zda chcete žádat o příspěvek na bydlení (dávka státní sociá... Více

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více