Diskuse na téma Sleva na víno

Ahoj, mohla bych poprosit o nějakou inspiraci, kde bych sehnala dobré, ale cenově dostupnější víno ? :)

Olivka 12.10.2017

:-O Hej, to jako fakt? Já na tom webu nakupuji i normálně, takže tahle sleva jen potěší :)) Díky za tip :) Už jsem udělala objednávku a fakt to funguje ;)

Nela 12.10.2017

Tak to je pecka ! Z tohoto eshopu vinovyhodne.cz objednáváme s přítelem často, ale nikdy jsem tam teda nenakoupila tak levně. Škoda jen, že to jde jen na jeden karton :D

Vendy 12.10.2017

Fakt to funguje ? No já nevím teda, nemohla byste sem zkopírovat ten mail jestli by Vám to nevadilo ?

NinaC Vendy 12.10.2017

Určitě mohla vendy, mail Vám zkopíruji, tady tedy je: Vážený pane Vávro, velmi se omlouváme za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou. Prosím jako omluvu přijměte slevu 70% na vybraná vína - viz odkaz: https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva Sleva se Vám odečte po zadání kódu - OMLUVA35 - Platnost voucheru je do pondělí 31.10.2017. Nákup s tímto slevovým kódem je možný pouze pro 1 karton/6ks Děkujeme. S přáním hezkého dne, Víno Výhodně FROM: Michal Kučera SENT: Tuesday, October 10, 2017 2:40 PM TO: Víno Výhodně <info@vinovyhodne.cz> SUBJECT: Omluva 70% sleva na vybrané vína Ahoj Petro, na základě telefonického rozhovoru, prosím vytvoř panu Vávrovi voucher na 70% slevu – ať si vybere z vín na této stránce https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva Platnost voucheru je do pondělí 31.10.2017 a slevu pošli přes náš systém. Děkuji, Michal

Sandra 12.10.2017

Před chvíli jsem ten váš kód zkoušela a ta sleva 70% se opravdu načetla :O … děkuju vám moc a posílám dále kamarádkám jestli vám to nebude vadit

Ilona 12.10.2017

S manželem obejdnáváme z těchto stránek a byli jsme vždy spokojeni, včera mu došel slevový kód kde mu poslali slevový kód na určité druhy vína, tak vám ho mohu poskytnout, posílala jsem ho i sestře a kamarádkám a funguje :). Toto je ten odkaz www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a v košíku si pak zadáte tento kód omluva35. Výborné je to jejich španělské víno, které vás po té slevě vyjde na 57 korun :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat