Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma VIGANTOL

Barca.bar1 17. 11. 2019

Milé dámy, mám dotaz. Má některá z vás s Vigantolem zkušenosti? Jedna moje kamarádka ho celkem kritizovala, druhá ho zase miluje a moje paní dr. mi ho doporučovala. Tak nevím. Prosím nějak vypsat pro a proti, jestli máte..

Neregistrovaná/ý - Lucka

25. 11. 2019

Kde bych sehnala více info, nevíte? Nechce se mi chodit za panem doktorem a vyptávat se ho, je mi to hloupé...

Neregistrovaná/ý - edit

18. 11. 2019

Ahoj, o jakou kritiku se jednalo? Já Vigantol dávám svým dcerám pravidelně. Bere ho maminka. Doporučuje se to jako prevence proti křivici. Podává se v podobě kapek, přes léto jednu kapku, přes zimu dvě, vzhledem k tomu, že přes zimu máš v. D v těle méně.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Žampiónová polévka s estragonem

Žampiónová polévka s estragonem

20 hlasů
35min 286 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná štika

8 hlasů
50min 422kJ 142 Kč

Opravdová lahůdka pro milovníky ryb.

Zapečené mleté vepřové maso

16 hlasů
1h a 30min 860kJ 190 Kč

Maso zapečené s hranolky a hráškem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více