Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jaké barvy v bytě máte nejradši?

BarcaB 11. 11. 2012

Asi už je to u mě posedlost, ale vždycky na podzim, když se blíží Vánoce, chci kromě úklidu i malovat. Vloni to odnesl synův pokoj, část jsme ho i vytapetovali. Teď bych chtěla obývák, ale pořád nevím jakou barvu zvolit. Jak ho máte vymalovaný vy? Dík za každý nápad. *1*

Neregistrovaná/ý - Nikka

23.12.2018

Pěkný den, prosím o vaše doporuení. Hledám kvalitní sedačky, postačí pro dva... Priorita je ale látka a aby byla rozkládací. Díky moc.

Laugher

26.01.2017

Nám se líbí zelená a oranžová

Martaa

09.09.2016

eminka23 | 25.05.2015
Jestli chcete něco originálního do obýváku, tak si vymalujte jednu stěnu barvou s obsahem třypek. Vypadá to naprosto úžasně. My jsme teď dělali nové bydlení a známí nám doporučil tuto barvu: http://www.nikido.cz/nikido/Barva-s-obsahem-trpytek-c1_3_2.htm. Vymalujete si barvou, jakou chcete a pak dáte tento nátěr. Kdo k nám přijde, ten to obdivuje. Je to opravdu jedinečné.

Díky za tip!

Martaa

08.09.2016

Bílou, béžovou, různé odstíny hnědé a pak zelenou.

smela

07.09.2016

fialová a šedá :) ložnici máme žlutou :)

Neregistrovaná/ý - Karol

07.09.2016

také dávám přednost bílé, ikdyž obývací pokoj máme do broskve

kainy

01.09.2016

bílou

vivi11

29.08.2016

žlutá, zelená, oranžová

Já mám ráda v ložnici fialovou a jinak bílou.

Neregistrovaná/ý - Dana

11.07.2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 07.07.2016
já na takové veci nejsem, nechávám si poradit od inter.designeru...nemám moc pro to cit.ale má ráda teplé pastelové barvy.

My jsme si koupili novou sedačku a protože jsme chtěli změnu, vybrali jsme si i malbu na zeď. Sedačka je moderní od Design Outletu, tak jsme zvolili i odvážnou červenou barvu na zeď. Výsledek je oslnivý! Je to ale potřeba vidět!

Neregistrovaná/ý - Jana

07.07.2016

já na takové veci nejsem, nechávám si poradit od inter.designeru...nemám moc pro to cit.ale má ráda teplé pastelové barvy.

Jestli chcete něco originálního do obýváku, tak si vymalujte jednu stěnu barvou s obsahem třypek. Vypadá to naprosto úžasně. My jsme teď dělali nové bydlení a známí nám doporučil tuto barvu: http://www.nikido.cz/nikido/Barva-s-obsahem-trpytek-c1_3_2.htm. Vymalujete si barvou, jakou chcete a pak dáte tento nátěr. Kdo k nám přijde, ten to obdivuje. Je to opravdu jedinečné.

Januska

01.10.2013

Já nejradši teplé, béžové, žluté, oranžové. Byt vyhřejí a není na tom vidět špína

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí se sýrovou omáčkou

Hovězí se sýrovou omáčkou

6 hlasů
1h a 30min 772 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 934kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více