Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Inspirace pro bydlení

Obycejna.zena 18. 10. 2013

Hledám stránky s fotkami, kde bych se mohla inspirovat. Chci to mít doma hezký. Poradíte? *1*

Neregistrovaná/ý - Bílová

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Tamara | 27.08.2018
Chtěla bych pěknou sedačku do účka, dáte tip? Tak do 25 000kč aby byla max..

Tady sme kupovali sedačku my a dá se vpohodě v té cenové relaci kterou si představujete sehnat pěkná sedačka https://sedacky-nabytek.cz/sedaci-nabytek/sedacky-ve-tvaru-u

Neregistrovaná/ý - Tamara

27.08.2018

Chtěla bych pěknou sedačku do účka, dáte tip? Tak do 25 000kč aby byla max..

Neregistrovaná/ý - Petra

24.08.2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 22.08.2018
No jasné to chápu a mám to stejně, ale tady mám opravdu výbornou zkušenost

Děkuju, no líbí se mi za jaké to tu mají vše ceny a moc hezký nábytek... tak zkusím objednat tady :)

Neregistrovaná/ý - Jana

23.08.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 19.08.2018
Ahoj zařizuji doma dětem v obýváku dětský koutek a nevím co jím mám dát na zem aby po tom mohly chodit a hrát si.Chci něco aby to bylo krásně měkké a odolné.

Mirko podívej se tady https://penovepuzzle.cz/cs/4-penove-koberce-16-mm ,máme ho také už asi tři roky a je stále jako nový a to dostává zabrat. Měli jsme i ty z hračkářství,ale to je všechno čína a nic to nevydrželo. Takže jsem chtěla už něco kvalitnějšího.

Neregistrovaná/ý - Klarisa

23.08.2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22.08.2018
V čem je pak taková židle lepší? Jako vypadají moc moderně a hezky.

Kromě toho, že tě z takového sezení nebolí záda a krční páteř, tak i z dlouhodobého hlediska je to dobré pro zdraví. A tyhle židle nejsou žádné napodobeniny, je to prostě investice. ))

Neregistrovaná/ý - Monča

22.08.2018

Kvetuska99 | 15.08.2018
Tak kvalitní a originální sedačky/pohovky najdete třeba v Natuzzi Máme od nich pohovku, křesla a lampu. Se vším jsme maximálně spokojeni. A je to ozdobou celého domu.

Ahoj Květuško, prosimtě to je toto? natuzzi.cz? To vypadá hodně luxusně týýýjo ♥♥♥

Neregistrovaná/ý - Tereza

22.08.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 19.08.2018
Díky za tip, a dorazilo vše v neporušeném stavu? Mám z toho vždycky strach když někde takhle objednávám

No jasné to chápu a mám to stejně, ale tady mám opravdu výbornou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Lenka

22.08.2018

Neregistrovaná/ý - Klarisa | 21.08.2018
Tak se nebát pořídit kvalitní originální. Ne žádnou napodobeninu hlavně. Dobrý výběr ja na eshopu Kancelářské židle.

V čem je pak taková židle lepší? Jako vypadají moc moderně a hezky.

Neregistrovaná/ý - Klarisa

21.08.2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 09.08.2018
Sháním typy na kvalitní židle k pracovnímu stolu. Manžel teď hodně pracuje z domu, a na obyčejné židli se mu nesedí tak dobře, jak v kanceláři.

Tak se nebát pořídit kvalitní originální. Ne žádnou napodobeninu hlavně. Dobrý výběr ja na eshopu Kancelářské židle.

Neregistrovaná/ý - Petra

19.08.2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 15.08.2018
Zkuste sedačkynábytek, tam sem koupila hodně nábytku za levno před pár měsíci :)

Díky za tip, a dorazilo vše v neporušeném stavu? Mám z toho vždycky strach když někde takhle objednávám

Neregistrovaná/ý - Mirka

19.08.2018

Ahoj zařizuji doma dětem v obýváku dětský koutek a nevím co jím mám dát na zem aby po tom mohly chodit a hrát si.Chci něco aby to bylo krásně měkké a odolné.

Neregistrovaná/ý - Tereza

15.08.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 13.08.2018
Kde koupit pěknou a levnou sedačku??? Děkuji předem za všechny tipy

Zkuste sedačkynábytek, tam sem koupila hodně nábytku za levno před pár měsíci :)

Neregistrovaná/ý - AlčaD | 09.08.2018
Dobrý den, a kde kupujete nebo jste kupovali pohovku? Hledám nějakou originální a hlavně kvalitní.

Tak kvalitní a originální sedačky/pohovky najdete třeba v Natuzzi Máme od nich pohovku, křesla a lampu. Se vším jsme maximálně spokojeni. A je to ozdobou celého domu.

Neregistrovaná/ý - Petra

13.08.2018

Kde koupit pěknou a levnou sedačku??? Děkuji předem za všechny tipy

Neregistrovaná/ý - Lenka | 09.08.2018
Sháním typy na kvalitní židle k pracovnímu stolu. Manžel teď hodně pracuje z domu, a na obyčejné židli se mu nesedí tak dobře, jak v kanceláři.

Za mna Pinterest...to je moja biblia

Neregistrovaná/ý - Lenka

09.08.2018

Neregistrovaná/ý - AlčaD

09.08.2018

Dobrý den, a kde kupujete nebo jste kupovali pohovku? Hledám nějakou originální a hlavně kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Verunka

28.07.2018

Je to reálné! podívej se na http://www.jiffysteamer.cz/ a uvidíš. Třeba ten pink kousek je skvělý. Nevím, na co přesně bys ji měla, jako mylsím, na jak časté žehlení a hlvaně žehlení čeho... Tak se tam mrkni a sama uvidíš...

Neregistrovaná/ý - Evika

01.07.2018

Holky, chci si koupit kvalitní steamer. Jaká značka parních žehliček je nejlepší? Do té mojí domácnosti chci perní žehličku tak cca kolem 3 tisíc. Je vůbec reálné za tyto peníze sehnat kvalitní steamer?

Neregistrovaná/ý - dajikaaa

10.05.2018

Neregistrovaná/ý - Clair | 10.05.2018
Já ti zase doporučím tyto stránky http://www.woodplastic.cz/ pro inspiraci. Pokud si tam vybereš, nebo se rozhodneš pro WPC, tak ti tuto firmu i doporučuji!

Hele, u toho Woodplasticu je možná i samomontáž, že? Někdo zkušenosti? Je to náročné? Jak moc se to cenově liší?

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Telecí lýtko s bylinkami

Telecí lýtko s bylinkami

0 hlasů
1h a 50min 927 kJ

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryba s rajčaty

5 hlasů
1h a 15min 292kJ 150 Kč

Recept na přípravu ryby s rajčaty a orgánem. Dokonalá ...

Plněný bůček

19 hlasů
2h a 5min 1046kJ 140 Kč

Pokud se rozhodnete dělat roládu, máte nespočet možností,...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více