Diskuse na téma Tvoření potisků

Ahoj, taky vás baví být originální a možnost moci si vytvořit, co přesně chcete třeba na trička?*1* já strašně nemám ráda, když jdu po ulici a někdo má na sobě to samé, co já, takže proto ráda volím tuto cestu originality *3*

Karolína 02.12.2018

Jojo nechala, bylo mi to i doporučeno kvůli potisku a jeho výdrži

Karolína 17.10.2018

Já jsem si nechávala dělat potisk na trička přes tyto stránky www.cistytriko.cz a s jak s komunikací z jejich strany tak i s výsledkem jsem byla moc spokojená. Potřebovala jsem nechat pro děti udělat Vánoční trička a opravdu se povedly.

Karla Karolína 24.10.2018

Jak je to s materiálem ? Nechávala sis to tisknout na ta jejich trička ?

Laugher 26.01.2017

www.tricka-potisky.cz/tipy-triky

Nooo to teda mají, dívala jsem se tam a mají tam opravdu originální :) ty a máš to už vyzkoušené, jestli ten potisk vydrží i tu myčku? A vytváříš si úplně nové potisky nebo využíváš těch jejich šablon?

gabcapatis 19.03.2014

Využívám firmu moje-triko, zatím jsem tam neměla jedinný problém ;-) těch hrníčků tam mají opravdu spoustu, zatím jsem ještě nedělala žádný stejný, pořád mám z čeho vybírat :)

Gabi a kde tvoříš takové hrníčky? to by mě docela zajímalo, taky bych si nějaký vytvořila, třeba na kávičku něco originálního z čeho bych měla radost :)

gabcapatis 06.03.2014

Mě takhle baví tvořit na hrníčky, jsem ráda originální, dříve jsem využívala barev na sklo a tvořila jsem na skleničky, ale po tom, co jsem už skoro všecky obdarovala, tak jsem se vrhla na hrníčky a taky už netvořím ručně, ale přes pc, aby to mohli dávat do myčky :) a pořád to dělá radost větší než nějaké koupené pitomosti *4*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat