Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jak na alergii?

Palicka 18. 06. 2014

Dobrý den, mám hrozné alergie a teď v létě, jak létají různé pyly a je teplo, takže se nedá pořádně dýchat nemůžu v noci kolikrát pořádně spát... mám od doktora předepsané léky, ale ani po nich mi nebývá úplně dobře... nemáte tip, co dělat?? Díky

Neregistrovaná/ý - Anastázie

23.12.2018

Neregistrovaná/ý - Adéla | 19.12.2018
Nám tedy vždycky pomohl sterimar vyzkoušej

Já ho mám doma také a jsme s ním všichni doma spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Adéla

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 13.12.2018
Zdravím chci se zeptat, dcferka má pořád rýmu a pořád se jí vrací co vám pomohlo na stále vracející rýmu.

Nám tedy vždycky pomohl sterimar vyzkoušej

Neregistrovaná/ý - Renata

13.12.2018

Zdravím chci se zeptat, dcferka má pořád rýmu a pořád se jí vrací co vám pomohlo na stále vracející rýmu.

Neregistrovaná/ý - Jana

27.06.2018

dcerka ma alergii na pyl a div se světe, pomáhá ji na to obyčejný nasivin http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Květa

21.11.2017

Neregistrovaná/ý - Lea | 24.10.2017
No a mají dlouhotrvající účinek?

Ahoj, tak to teda mají. U toho Allergodilu stačí dvakrát denně šplíchnout no každé nosní dírky a na celý den je klid :)

Neregistrovaná/ý - Lea

24.10.2017

Neregistrovaná/ý - Šárka | 16.10.2017
Ahoj, allergodil jsou volně prodejné kapky. Já jsem je třeba začala používat na doporučení dr... Na alergickou rýmu jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, ale musím říct, že tyhle kapky jsou nejlepší, co jsem kdy na alergii měla!

No a mají dlouhotrvající účinek?

Neregistrovaná/ý - Šárka

16.10.2017

Neregistrovaná/ý - Michala | 25.09.2017
Karlo, allergodil jste začala užívat na doporučení dr.? A to jsou volně prodejné kapky?

Ahoj, allergodil jsou volně prodejné kapky. Já jsem je třeba začala používat na doporučení dr... Na alergickou rýmu jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, ale musím říct, že tyhle kapky jsou nejlepší, co jsem kdy na alergii měla!

Neregistrovaná/ý - Michala

25.09.2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 08.08.2017
Dobrý den všem! Allergodil jsou kapky na projevy alergické rýmy. Osobně musím říct, že tyto kapky jsou to nejlepší, co na alergii je. Já na alergii trpím jak dlouho a tyhle kapky se mi osvědčily nejlíp. Užívání dle návodu je naprosto dostačující. Určitě neuděláte chybu, když koupíte a tady jsou jestě i v akci ;) https://www.lekarna.cz/allergodil-1x10ml-roztok-ve-spreji-1/

Karlo, allergodil jste začala užívat na doporučení dr.? A to jsou volně prodejné kapky?

Neregistrovaná/ý - Karla

08.08.2017

Dobrý den všem! Allergodil jsou kapky na projevy alergické rýmy. Osobně musím říct, že tyto kapky jsou to nejlepší, co na alergii je. Já na alergii trpím jak dlouho a tyhle kapky se mi osvědčily nejlíp. Užívání dle návodu je naprosto dostačující. Určitě neuděláte chybu, když koupíte a tady jsou jestě i v akci ;) https://www.lekarna.cz/allergodil-1x10ml-roztok-ve-spreji-1/

Neregistrovaná/ý - Barbara

01.07.2017

Taky trpím na sennou rýmu... Jak dlouho kapky vydrží? Mě totiž nic moc nezabírá, takže všechny spotřebuju rychle :(

Neregistrovaná/ý - Viola

23.05.2017

Já mám alergii na pyly...je to dost obtežující...jinak na to používám kapky allergodil a docela to jde :) https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

Neregistrovaná/ý - Renata

02.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 01.11.2016
alergické rymy jsem se zbavila pres mediciální houby, které jsem uzívala. jsem stastnej clovek ted, ze mi nevadí prach

Co je to zac? to jsou nejaké prásky?

Neregistrovaná/ý - Alena

01.11.2016

alergické rymy jsem se zbavila pres mediciální houby, které jsem uzívala. jsem stastnej clovek ted, ze mi nevadí prach

Neregistrovaná/ý - Kamila

09.11.2015

měte někdo zkušeost s vyléčením s biorezonancí?

Kajolla

16.05.2015

Niccol | 18.04.2015
no jsem taky astmatik a alergik, teď jsem se dočetla, že je možná léčba bez léků. zkus kouknout sem, je to v Praze, kdyby to mělo pomoct, stálo by to za to.http://biosens.cz/features/alergie-senna-ryma/

biosens můžu doporučit, mám za sebou screening a dost mě to překvapilo.

Niccol

22.04.2015

Tichavka | 21.04.2015
nebyla jsem tam, ale slyšela jsem chválu.kamarádka byla na tom screeningu a byla překvapená co všechno ji zjistili. Stálo to kolem 2000Kč, což není zas až tak moc.

tak 2000 Kč klidně necháš v lékárně za věci, které ne vždy fungují.To se dá, navíc na ten screening nechodíš každý měsíc.Tak do toho asi půjdu

Niccol | 18.04.2015
no jsem taky astmatik a alergik, teď jsem se dočetla, že je možná léčba bez léků. zkus kouknout sem, je to v Praze, kdyby to mělo pomoct, stálo by to za to.http://biosens.cz/features/alergie-senna-ryma/

nebyla jsem tam, ale slyšela jsem chválu.kamarádka byla na tom screeningu a byla překvapená co všechno ji zjistili. Stálo to kolem 2000Kč, což není zas až tak moc.

no to vypadá dobře a píšou, že je zde možno udělat i screening celého těla a zjistit kde je problém, to se mi zamlouvá.Nikčo díky že ses podělila

Niccol

18.04.2015

Neregistrovaná/ý - Palicka

25.08.2014

Neregistrovaná/ý - Huh | 14.08.2014
Mám ho taky, v návodu je napsáno, že k udržení dobrého protialergického prostředíje třeba vysávat s ním aspoˇjednou za měsíc my teda vysáváme víc, podle toho, jak potřebujeme a kolik mám na to času princip je hepa filtr, klepač pak je tam uvc lampa, která ozařováním zabíjí ty bakterie atd.

Super, tak to není zas tak moc, to se určitě dá zvládnout a myslím, že i častěji než jen jednou za měsíc, jak píšeš ty, podle času aktuálně asi to jsou samé dobré zprávy, myslím, že objednávám, ať to už můžu vyzkoušet

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Čínské nudle s lososem

Čínské nudle s lososem

15 hlasů
40min 1022 kJ 184 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rychlý salát z chřestu

21 hlasů
20min 952kJ 60 Kč

Začíná sezóna chřestu, připravte si jednoduchý salát.

Zapečená růžičková kapusta s uzeným masem

7 hlasů
1h a 20min 717kJ 150 Kč

Růžičkové kapustičky zapečené s brambory a uzeným mase...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více