Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Měření složení těla

MilkyBoo 23. 08. 2014

Ahoj všichni, chci začít konečně zdravěji žít a tak se chystám, protože sama moc nevím co a jak, do nějakého centra, kde mi poradí a případně nějak sestaví jídelníček, nebo doporučí dietu, ale chtěla bych aby tam dělali hlavně takovéto vyšetření těla, kde zjistí kolik má člověk v sobě tuků a svalů a vody atd., případně bych ráda vyzkoušela i měření srdeční frekvence, ale nemám nic osobně zatím vyzkoušené, nevíte o něčem dobrém ve Vyškově? Děkujii

Neregistrovaná/ý - Mirka

12.12.2018

Má tady některá z vás předsevzetí, že od nového roku sundá nějaká kila ? Budete se s tím prát samy nebo si budete platit nějaké poradce ? Pokud ano můžu dostat doporučení ? Prosím jen Praha a okolí

Neregistrovaná/ý - Dita

27.07.2018

Neregistrovaná/ý - Benka | 25.07.2018
taky jsem na to byla a když mi řekli kolik vody mám v těle, tak jsem si ještě cestou domu koupila přípravek na odvodnění a div se světe, měla sjem hned dolu tři kila. Za mně super

taky jsem to tak měla. Byla jsem na měření složení těla a pak mi hned poradili přípravek na odvodnění těla. Je to super vec, od té doby to dělám pravidelne

Neregistrovaná/ý - Benka

25.07.2018

taky jsem na to byla a když mi řekli kolik vody mám v těle, tak jsem si ještě cestou domu koupila přípravek na odvodnění a div se světe, měla sjem hned dolu tři kila. Za mně super

Neregistrovaná/ý - Kamila

30.06.2018

takže to řekne i množství vody v těle?

Neregistrovaná/ý - Adriana

28.09.2014

Neregistrovaná/ý - Kočanda | 26.09.2014
MilkyBoo - teď se tak koukám na jejich web a co nevidím! nějaká akce na hubnoucí program zdarma či co mrkej a sleduj http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg

Ahoj, a když tedy znáte ten Royal Day, nezkoušela jste tam některá tu Cambridge dietu? já jsem o ní právě slyšela od různých známých, že je celkem nenáročná na čas, ale účinná, kalorie se prý vůbec nepočítají atd.? nevíte někdo? kamarádka s ní hubla a má dole asi 8 kg, což je úžasný, ale chtěla bych se právě takhle vyptat ještě víc lidí, než se do toho sama dám

Neregistrovaná/ý - Kočanda

26.09.2014

MilkyBoo - teď se tak koukám na jejich web a co nevidím! nějaká akce na hubnoucí program zdarma či co mrkej a sleduj http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg

24.09.2014

MilkyBoo | 06.09.2014
No, tak to zatím neberu a nepiju, ale už jsem o tom slyšela, o mladém ječmenu určitě tak uvidím, co mi poradí na konzultacích, třeba to vyzkouším nakonec taky :) a jaká jsou ta vyšetření se chci ještě zeptat - není to moc bolestivé, nebo nepříjemné?

No, tak to nevadí, není to nutnost, ale mně třeba ten mladý ječmen fakt asi pomáhá na imunitu, protože od té doby co ho piju jsem nebyla nemocná vůbec no oni ti tam kdyžtak řeknou co a jak a uvidíš kt vyšetřením: určitě bolestivá nejsou, jen budeš mít na sobě chvilku elektrody a jinak nic, takže vůbec se nestresuj

No, tak to zatím neberu a nepiju, ale už jsem o tom slyšela, o mladém ječmenu určitě tak uvidím, co mi poradí na konzultacích, třeba to vyzkouším nakonec taky :) a jaká jsou ta vyšetření se chci ještě zeptat - není to moc bolestivé, nebo nepříjemné?

26.08.2014

MilkyBoo | 25.08.2014
Super! Koukala jsem na to a ve Vyškově, je to taky, máš pravdu, takže to nebudu mít vůbec daleko je super, že to mají spojené i s tím poradenstvím, nechtěla bych si nechat "jen" udělat testy a pak nic, budu ráda když mi to někdo vysvětlí a poradí co a jak dělat dál a jak moc je to se mnou hrozný

No vidíš, tak to je fajn taky jsem ráda, že to mám blízko, ale jak jsem teď koukala na jejich web a viděla, že v Olomouci mají nějakou akci na cvičení s osobním trenérem, tak bych se tam hned přestěhovala doufám, že něco takového udělají i v Brně a ve Vyškově až tam zas půjde na konzultaci, tak jim to zkusím navrhnout jo a ještě mě napadá, pokud taky bereš chlorelu nebo piješ mladý ječmen, tak ty tam taky mají

Neregistrovaná/ý - Kočanda | 25.08.2014
Ahojky, já mám třeba v tomto směru dobrou zkušenost se salonem Royal Day, sice chodím v Brně, ale ve Vyškově je taky pobočka tuším, kdyžtak si to tady zkontroluj http://royalday.cz/ ta dělají vyšetření různá možná, ty dvě co píšeš jsem i podstoupila a jsou myslím dost užitečná, potom v salonu poskytují i konzultace, takže to s tebou vyhodnotí a kdyžtak ti navrhnou nějakou dietu, nebo úpravu jídelníčku a pak když budeš chtít můžeš dál docházet na konzultace a být tak "pod kontrolou" pěkně v salonu jsou hrozně milí, takže je to i příjemná věc pro mě vždycky

Super! Koukala jsem na to a ve Vyškově, je to taky, máš pravdu, takže to nebudu mít vůbec daleko je super, že to mají spojené i s tím poradenstvím, nechtěla bych si nechat "jen" udělat testy a pak nic, budu ráda když mi to někdo vysvětlí a poradí co a jak dělat dál a jak moc je to se mnou hrozný

25.08.2014

Ahojky, já mám třeba v tomto směru dobrou zkušenost se salonem Royal Day, sice chodím v Brně, ale ve Vyškově je taky pobočka tuším, kdyžtak si to tady zkontroluj http://royalday.cz/ ta dělají vyšetření různá možná, ty dvě co píšeš jsem i podstoupila a jsou myslím dost užitečná, potom v salonu poskytují i konzultace, takže to s tebou vyhodnotí a kdyžtak ti navrhnou nějakou dietu, nebo úpravu jídelníčku a pak když budeš chtít můžeš dál docházet na konzultace a být tak "pod kontrolou" pěkně v salonu jsou hrozně milí, takže je to i příjemná věc pro mě vždycky

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Čínské nudle s lososem

Čínské nudle s lososem

15 hlasů
40min 1022 kJ 184 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí svíčková s houbami a zeleninou

12 hlasů
40min 751kJ 155 Kč

Minutka z hovězího masa s houbami a sýrovou omáčkou.

Treska s rajčaty

0 hlasů
60min 410kJ 290 Kč

Jednoduché,rychlé a hlavně zdravé .

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více