Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Naše sešlosti 11.6.2010 Praha

Mirek 11. 06. 2010

.. pojdťe si popovídat o našich pátečních sešlostech

snegurka

10. 2. 2017

Nic

Laugher

8. 2. 2017

O tom nic nevím

Neregistrovaná/ý - m

15. 4. 2014

taky mne oslovily, díky za názor, málem jsem se nechal nychytat. Se.. na ně.

Neregistrovaná/ý - H

29. 1. 2013

MĚ OSLOVILI TAKY, TAK ZROVNA BROUZDÁM A HLEDÁM KDO JSOU A CO JSOU ZAČ, A VIDÍM NĚJAKOU SEŠLOST S DAVIDEM A MATUŠEM A PÍŠOU ŽE DISKO NĚKDE HŮRKA STODŮLKY

Neregistrovaná/ý - R.

15. 10. 2012

jsou to zloději v novém, zvou na akce, nechají si poslat zálohu a pak když člověk nemůže přijít, už ji nevrátí nenechte se od nich okrást, nic neposílat! Taky bych rád zjistil co je to zač za sebranku!

Neregistrovaná/ý - Cash

2. 9. 2011

Four score and seven mintues ago, I read a sweet article. Lol thanks

Neregistrovaná/ý - www

1. 6. 2011

Neregistrovaná/ý - Jitka | 30. 5. 2011
tyhle mentálové "naše sešlosti" mě furt spamujou mail a cpou mi pozvánky na jejich dementní večírky s michalem davidem a podobnou verbeží, přesto že jim píšu že o to fakt nestojím! Parta vodrzlejch spamerů to je. Nevíte někdo, kde bych ty jantary našla abych jim nakopala zadek, žádný jiný kontakt než mail na který nereagují nikde neuvádí. Je tady vůbec někdo, kdo ví a může mi napsat, kdo se skrývá za názvem "Naše sešlosti"?

Ty jsi ale Píča vulgární

Neregistrovaná/ý - Jitka

30. 5. 2011

tyhle mentálové "naše sešlosti" mě furt spamujou mail a cpou mi pozvánky na jejich dementní večírky s michalem davidem a podobnou verbeží, přesto že jim píšu že o to fakt nestojím! Parta vodrzlejch spamerů to je. Nevíte někdo, kde bych ty jantary našla abych jim nakopala zadek, žádný jiný kontakt než mail na který nereagují nikde neuvádí. Je tady vůbec někdo, kdo ví a může mi napsat, kdo se skrývá za názvem "Naše sešlosti"?

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Mrkvové knedlíčky

Mrkvové knedlíčky

12 hlasů
40min 687 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušené jehněčí s mangem

8 hlasů
1h a 30min 559kJ 330 Kč

Jehněčí je měkké mladé maso. Vyzkoušejte kýtu s mangem...

Vepřová panenka s višněmi

6 hlasů
50min 688kJ 240 Kč

Kombinace višní s vepřovým masem je vynikající.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více