Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - Plataha

04.10.2019

na ucpaný nos mně pomáhá jedině Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a to jsem vyzkoušela všechno

Neregistrovaná/ý - Mia

30.09.2019

Mě s tímto počasím už teda pěkně otravuje nachlazení. Nejhorší je ucpaný nos.

Neregistrovaná/ý - Katka

28.06.2019

Pinio nasal mast používám vždy když mám rýmu. Do té doby jsem měla neskutečně rozedraný nos a je super, že ho i uvolňuje.

Neregistrovaná/ý - Dana

26.05.2019

Taky ji vyzkouším. Jsem zvědavá na účinek a hlavně jsem zoufalá z toho odraného nosu.

Neregistrovaná/ý - Valerie

09.05.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.04.2019
Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Myslím tohle https://www.rpshop.cz/ryma/pinio-nasal-mast prý je hodně dobrá. Asi ji vyzkouším jak budu nemocná.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.04.2019

Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Neregistrovaná/ý - Valerie

27.04.2019

Četla jsem o nějaké masti na rýmu nevíte někdo? Už nemůžu nikde dohledat název.

Neregistrovaná/ý - Sára

25.04.2019

Neregistrovaná/ý - Vendy | 27.03.2019
Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Také s ním mám dobrou zkušenost i jak u dospělých, tak i u dětí

Neregistrovaná/ý - Vendy

27.03.2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Neregistrovaná/ý - Daniela

25.03.2019

Za mě nejlepší sprej Anežko co jsem kdy měla. Nos je dlouho volný a můžu dýchat a soustředit se na práci.

Neregistrovaná/ý - Anežka

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 18.10.2018
Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Díky moc, užívám ho a už se mi i lépe dýchá a rýma pomalinku odchází.

Neregistrovaná/ý - Simona

18.10.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 15.10.2018
Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Neregistrovaná/ý - Anežka

15.10.2018

Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Neregistrovaná/ý - Stanka

06.04.2018

Doroto, ten sirup je super. Myslím, že na trhu už někdy byl, pak se neprodával a teď je zase k dostání. Je perfektní pro děti, poněvadž ty, co nesnesou sprej, jako moje dcera, tak je to pro ne ideální. Uvolní dutiny.

Neregistrovaná/ý - Natanelka

27.03.2018

Neregistrovaná/ý - Dorota | 27.03.2018
je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

ještě jsem o tom nikdy neslyšela? Je to nějaká novinka?

Neregistrovaná/ý - Dorota

27.03.2018

je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Diana

27.03.2018

Neregistrovaná/ý - Dinka | 25.03.2018
Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Jasně. nejduležitější je, aby to pomohlo, že?

Neregistrovaná/ý - Dinka

25.03.2018

Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Neregistrovaná/ý - Martina

23.03.2018

Neregistrovaná/ý - Klaudia | 20.03.2018
v dnešní době jsou spreje do nosu pro děti hodně šetrné. jenže pokud tomu dítěti chcete pomoci, něco mu dát musíte.

To je pravda, proto používám sterimar, který je přírodní.

Neregistrovaná/ý - Stela

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Nathanela | 10.03.2018
když měla dcerka rýmu, dávala jsem ji Nasivin sensitive roztok 0,01% a pomohlo to

dáváte tyhle kapičky děten do nosíku tzv. od narození? nebo tam je nějaký odstup? Raději to asi probrat s dr,že?

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Pečený paprikáš

Pečený paprikáš

19 hlasů
3h a 5min 641 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s kerblíkem a chřestem

17 hlasů
45min 157kJ 115 Kč

Sytý chřestový krém, který můžete podávat horký, nebo ...

Kuře pečené na pivu

12 hlasů
1h a 45min 598kJ 130 Kč

Pomalu pečené kuře s grilovacím kořením.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více