Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TopVue

anička 27. 09. 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kontaktními čočkami TopVue?

Neregistrovaná/ý - Simča

01.05.2017

Jé díky za tip. A kokáma že když si je objednám teď tak už ve středu budu mít doma. To je rychlost.

Neregistrovaná/ý - Kamča

01.05.2017

Neregistrovaná/ý - Kamča | 13.04.2017
Já nejvíc kupuju na www.kontaktni.cz/vyrobce/topvue.html tady www.cocky-kontaktni.cz/topvue.html Mají tam super ceny a akce.

Ahoj, určitě tě nejlíp vyjdou čočky v balíčku i s roztokem, já beru tyhle https://www.kontaktni.cz/topvue-air-6-cocek-roztok-gelone-360-ml Roztok je super, nikdy sem neměla s čočkama ani s roztokem problém.

Neregistrovaná/ý - Simča

01.05.2017

Holky, a kupujete zvlášť čočky a roztok, nebo se to dá koupit dohromady za nějakou lepší cenu?

Neregistrovaná/ý - Kamča

13.04.2017

Neregistrovaná/ý - Mirka | 13.04.2017
Nazdárek, holky a od kud čočky objednáváte? Nějaký spolehlivý a levný e-shop?

Já nejvíc kupuju na www.kontaktni.cz/vyrobce/topvue.html tady www.cocky-kontaktni.cz/topvue.html Mají tam super ceny a akce.

Neregistrovaná/ý - Mirka

13.04.2017

Nazdárek, holky a od kud čočky objednáváte? Nějaký spolehlivý a levný e-shop?

Neregistrovaná/ý - Kamča

13.04.2017

Ahoj, měla sem už za 8 let možnost vyzkoušet hodně značek, ale TopVue mi v oku sedí úplně nejlíp. Nejvíc mi vyhovují TopVue Premium i když ani TopVue Air nejsou špatný. Chce to vyzkoušet, který ti sednou líp.

Neregistrovaná/ý - Zorka

05.04.2017

Ahoj, jsou to moje asi 3.čočky a asi ty nejlepší. V oku je necítím, nevysouší oči a nepálí ani neřežou. Mám pocit jako by pod nimi oko dýchalo. Super.

Neregistrovaná/ý - Natali

29.09.2012

Půjčka ano, ale na něco rozumne9ho, pokud možno nejle9pe na něco, co mi penedze do kapsy přinese, ne na blbsoti typu nove1 televize když už me1m dvě a podobně. V současne9 době kdy roste inflace, je druh dobre1 věc, ale mused se s nedm umět zache1zet a hlavně čedst male1 pedsmenka na konci stre1nek a vědět co znamene1 RPSN.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Hovězí plněné nivou

Hovězí plněné nivou

10 hlasů
2h a 0min 837 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Lososový tatarák

12 hlasů
55min 808kJ 145 Kč

Vyzkoušejte recept na luxusní tatarák.

Těstoviny s pestem a parmezánem

33 hlasů
40min 1591kJ 95 Kč

Mašličky s domácím pestem, ořechy a sýrem.

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více