Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TopVue

anička 27. 09. 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kontaktními čočkami TopVue?

Neregistrovaná/ý - Simča

01.05.2017

Jé díky za tip. A kokáma že když si je objednám teď tak už ve středu budu mít doma. To je rychlost.

Neregistrovaná/ý - Kamča

01.05.2017

Neregistrovaná/ý - Kamča | 13.04.2017
Já nejvíc kupuju na www.kontaktni.cz/vyrobce/topvue.html tady www.cocky-kontaktni.cz/topvue.html Mají tam super ceny a akce.

Ahoj, určitě tě nejlíp vyjdou čočky v balíčku i s roztokem, já beru tyhle https://www.kontaktni.cz/topvue-air-6-cocek-roztok-gelone-360-ml Roztok je super, nikdy sem neměla s čočkama ani s roztokem problém.

Neregistrovaná/ý - Simča

01.05.2017

Holky, a kupujete zvlášť čočky a roztok, nebo se to dá koupit dohromady za nějakou lepší cenu?

Neregistrovaná/ý - Kamča

13.04.2017

Neregistrovaná/ý - Mirka | 13.04.2017
Nazdárek, holky a od kud čočky objednáváte? Nějaký spolehlivý a levný e-shop?

Já nejvíc kupuju na www.kontaktni.cz/vyrobce/topvue.html tady www.cocky-kontaktni.cz/topvue.html Mají tam super ceny a akce.

Neregistrovaná/ý - Mirka

13.04.2017

Nazdárek, holky a od kud čočky objednáváte? Nějaký spolehlivý a levný e-shop?

Neregistrovaná/ý - Kamča

13.04.2017

Ahoj, měla sem už za 8 let možnost vyzkoušet hodně značek, ale TopVue mi v oku sedí úplně nejlíp. Nejvíc mi vyhovují TopVue Premium i když ani TopVue Air nejsou špatný. Chce to vyzkoušet, který ti sednou líp.

Neregistrovaná/ý - Zorka

05.04.2017

Ahoj, jsou to moje asi 3.čočky a asi ty nejlepší. V oku je necítím, nevysouší oči a nepálí ani neřežou. Mám pocit jako by pod nimi oko dýchalo. Super.

Neregistrovaná/ý - Natali

29.09.2012

Půjčka ano, ale na něco rozumne9ho, pokud možno nejle9pe na něco, co mi penedze do kapsy přinese, ne na blbsoti typu nove1 televize když už me1m dvě a podobně. V současne9 době kdy roste inflace, je druh dobre1 věc, ale mused se s nedm umět zache1zet a hlavně čedst male1 pedsmenka na konci stre1nek a vědět co znamene1 RPSN.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Vepřová panenka s fazolkami

Vepřová panenka s fazolkami

0 hlasů
1h a 30min 730 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninová polévka z „kostky“

17 hlasů
1h a 40min 488kJ 75 Kč

Recept na polévku z bujonové kostky s krutóny se sýrem.

Rybí filé v alobalu

11 hlasů
45min 1031kJ 85 Kč

Filé halibuta pečené v alobalu s tymiánem.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více