Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Oblíbené značky

Oblíbené značky. Osobní zkušenosti s výrobky známých i neznámých značek. Kdy je dobré si za značku připlatit a kdy naopak můžeme zvolit méně známý typ výrobku.

Celkem 49 diskusních témat seřadit dle:
3 příspěvky OUTLET4YOU.CZ Ahoj holky, jakou značku oblečení si kupujete? Máte nějakou oblíbenou?
Barbucha26 27. 5. 2016
1 příspěvek Paul Frank - originál nebo fejk ? www.SOYOU.sk
paul frank 3. 10. 2011
7 příspěvků dětská zdravotní obuv u nás je oblíbená značka Superfit
Martaa 8. 9. 2016
2 příspěvky Eshop se světovými návrháři www.whitefashion.cz Ahoj od koho pak ten vak máš?
Klárka 25. 1. 2015
1 příspěvek Eshop www.1prodeti.cz Děkuji za pohotovou odpověď pane Vigato, ještě jsem Ve1s chtěla pooprsit nějakou dobrou mluvnic...
Heru 29. 9. 2012
2 příspěvky eshop www.crazymoda.cz pradlo kupuji jen po vyzkouseni, ale obleceni uz taky normalne frcim po eshopech :) muj nejoblibenej...
miluska 15. 1. 2016
0 příspěvků značky na Ottu
1 příspěvek TopVue Půjčka ano, ale na něco rozumne9ho, pokud možno nejle9pe na něco, co mi penedze do kapsy přinese, ne...
Natali 29. 9. 2012
0 příspěvků Hracky-miminka.cz
2 příspěvky Oriflame - Ecobeauty Určitě doporučuji. Koupila jsem si oční krém a jsem spokojená. Je lehký a bez parfemace. Na krabičce...
Laugher 5. 1. 2017
1 příspěvek Čeští výrobci hraček na webu pěkné jsou klasické dřevěné kostky na stavění nebo třeba dřevěný vláček na provázku
Niccol 24. 10. 2015
58 příspěvků Nadšení z eshopu Za jak dlouho přijdou clip in z hotstyle.cz od objednání?
Nelča 27. 1. 2017
0 příspěvků hračky Step2
0 příspěvků handmade obchod SIMIRA
0 příspěvků Eshop - www.fcc-club.cz
75 příspěvků super slevy na všechno :) Jo ja nakupuji jedine ve slevach, prijde mi ze toho nakupu ma pak clovek vetsi radost, takze proto c...
Alexa 8. 10. 2016
1 příspěvek kde koupit termoprádlo mě se osvědčilo prádlo nanosilver. Je to český výrobce
kajalight 20. 3. 2014
1 příspěvek stany husky Dobrý večer. Myslím, že u nich si můžete koupit stan celkem bez váhání. My jsme dávali kdysi jeden r...
Verča Nehodová 10. 1. 2014
0 příspěvků Přírodní doplňky stravy Finclub
0 příspěvků Rolety Garol.cz
0 příspěvků eshop silver.ag
4 příspěvky Sleek makeup - zkušenosti? To já teda odtama mám suprovou sadu tvářenek, 3 odstíny na jednom platíčku a ty miluju :-) nikde jin...
Nikolka 10. 5. 2014
5 příspěvků kosmetika ANUBIS Děkuji za všechny názory, dámy :-) krém jsem už mamce objednala, myslím, že se jí bude líbit a za zk...
Labutenka 25. 7. 2014
16 příspěvků Flamingopark Jako ty hodinky jsou dost dobré a pokud je běžec tak i trefné, ale hodí se jí do bytu nebo do baráčk...
Haapka 25. 11. 2014
2 příspěvky tuli-tuli Tak ty jsou spiš pro děti ne? Já mám svůj od fatboy. cz, ani jsem o nich nevěděla dokud nám je nekou...
Barbucha26 14. 10. 2014
5 příspěvků Sacha jo, jasně, tak potom je to asi lepší objednat, ať tam neběžíš zbytečně :-) no, jde o to, jestli mysl...
Betuska 25. 11. 2014
2 příspěvky Kávovar Jojo u me se ty darky objednavane pres internet taky jen kupi :D No neboj se ja jsem to nekoupila sa...
StankaHoy 17. 12. 2014
0 příspěvků dětské kolo Belter
2 příspěvky Eshop fjallraven Ahoj, super. To jsem ráda. Otec bude mít narozeniny v březnu, tak aspoň vím, odkud budu objednávat. ...
StankaHoy 11. 2. 2015
9 příspěvků Bioderma Bioderma je dobrá kosmetika, teda aspon me moc vyhovuje a plet mi pekne zklidnila. Co jsem zatím kup...
Jitka 20. 12. 2016
2 příspěvky spotřebiče Gorenje mám všechny spotřebiče Gorenje a spokojenost.Myslím, že hodně záleží na zvyku a zkušenosti s danou z...
Kajolla 18. 5. 2015
0 příspěvků Jaro na Snowbitch.cz
0 příspěvků ProSpánek
5 příspěvků Znacka hodinek Ahojte, ja dostala na Vánoce hodinky od firmy Meoris a jsou moc pěkné. Manžel se krásně strefil do s...
Niccol 9. 1. 2016
3 příspěvky e-shop http://www.pg.cz Já jsem si prozatím udělal radost tímto kouskem http://www.1obchod.com/products/hodinky-se-skrytou-m...
Dan 27. 10. 2015
2 příspěvky mobilní operátor - mobil.cz mobil.cz má kámoš a už mně na něj taky nahuckal..:-D
michalka 29. 6. 2015
0 příspěvků Mobil.cz
3 příspěvky eshop s biokosmetikou www.fyto-kosmetika.cz hmm dobra reklama .D
heenna 21. 9. 2015
10 příspěvků (D)Epilace mám tohle a chloupky nemám třeba 3 týdny http://www.parfums.cz/veet/easywax-elektricky-depilacni-set...
Andrea 29. 11. 2015
11 příspěvků lodičky Holky poradte mi, hledam nejake krasne lodicky, ktere se hodi ke kazdemu obleceni a do kazde prilezi...
Hanka 8. 10. 2016
0 příspěvků podlaha do bytu
10 příspěvků Amali čokoláda Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co j...
Daniela 22. 2. 2016
0 příspěvků zkusenosti s goldeligius
3 příspěvky Zkušenost s eshopem Desing outlet? Zkuste www.mamadiva.cz tam nakupuju já a taky výborná zkušenost.
Kristiiina 27. 12. 2015
0 příspěvků Výborná čokoláda
0 příspěvků Belter 16
0 příspěvků Moderní dámská móda na FILIMODA.CZ
6 příspěvků Oblečení s komiksovým motivem Takové trenýrky třeba? https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky-obrazkove/PS5168 má...
Bea 19. 12. 2016
0 příspěvků Heineken
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více

Registrovat