Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Oblíbené značky

Oblíbené značky. Osobní zkušenosti s výrobky známých i neznámých značek. Kdy je dobré si za značku připlatit a kdy naopak můžeme zvolit méně známý typ výrobku.

Celkem 55 diskusních témat seřadit dle:
5 příspěvků OUTLET4YOU.CZ všechny tyhle značky nalezneš ve Freeportu v Hatích. Není potřeba eshop, tam si to koupíš pod jednou...
Vladimír 15.10.2018
3 příspěvky Paul Frank - originál nebo fejk ? o tehle značce jsem nikdy neslyšel. To je něco nového? Kde mají nějaký obchod ?
Vladimír 15.10.2018
8 příspěvků dětská zdravotní obuv Já děti nemám
Laugher 11.05.2017
3 příspěvky Eshop se světovými návrháři www.whitefashion.cz www.whitefashion.cz už neexistuje
Laugher 11.05.2017
2 příspěvky Eshop www.1prodeti.cz www.1prodeti.cz mají dost drahé věci
Laugher 11.05.2017
2 příspěvky eshop www.crazymoda.cz pradlo kupuji jen po vyzkouseni, ale obleceni uz taky normalne frcim po eshopech :) muj nejoblibenej...
miluska 15.01.2016
0 příspěvků značky na Ottu
8 příspěvků TopVue Jé díky za tip. A kokáma že když si je objednám teď tak už ve středu budu mít doma. To je rychlost.
Simča 01.05.2017
0 příspěvků Hracky-miminka.cz
2 příspěvky Oriflame - Ecobeauty Určitě doporučuji. Koupila jsem si oční krém a jsem spokojená. Je lehký a bez parfemace. Na krabičce...
Laugher 05.01.2017
1 příspěvek Čeští výrobci hraček na webu pěkné jsou klasické dřevěné kostky na stavění nebo třeba dřevěný vláček na provázku
Niccol 24.10.2015
157 příspěvků Nadšení z eshopu Jooo, holky, tuhle značku znám. Chutnala jsem od nich čokoládu. Jedna z nejlepších, co jsem chutnala...
Leontýna 10.04.2018
0 příspěvků hračky Step2
0 příspěvků handmade obchod SIMIRA
0 příspěvků Eshop - www.fcc-club.cz
81 příspěvků super slevy na všechno :) super slevy na všechni najdeš v Hatích. ted budou mít super slevy na zimní bundy až 70%. Doporučuji
Vladimír 15.10.2018
1 příspěvek kde koupit termoprádlo mě se osvědčilo prádlo nanosilver. Je to český výrobce
kajalight 20.03.2014
1 příspěvek stany husky Dobrý večer. Myslím, že u nich si můžete koupit stan celkem bez váhání. My jsme dávali kdysi jeden r...
Verča Nehodová 10.01.2014
0 příspěvků Přírodní doplňky stravy Finclub
0 příspěvků Rolety Garol.cz
0 příspěvků eshop silver.ag
4 příspěvky Sleek makeup - zkušenosti? To já teda odtama mám suprovou sadu tvářenek, 3 odstíny na jednom platíčku a ty miluju :-) nikde jin...
Nikolka 10.05.2014
5 příspěvků kosmetika ANUBIS Děkuji za všechny názory, dámy :-) krém jsem už mamce objednala, myslím, že se jí bude líbit a za zk...
Labutenka 25.07.2014
16 příspěvků Flamingopark Jako ty hodinky jsou dost dobré a pokud je běžec tak i trefné, ale hodí se jí do bytu nebo do baráčk...
Haapka 25.11.2014
2 příspěvky tuli-tuli Tak ty jsou spiš pro děti ne? Já mám svůj od fatboy. cz, ani jsem o nich nevěděla dokud nám je nekou...
Barbucha26 14.10.2014
5 příspěvků Sacha jo, jasně, tak potom je to asi lepší objednat, ať tam neběžíš zbytečně :-) no, jde o to, jestli mysl...
Betuska 25.11.2014
2 příspěvky Kávovar Jojo u me se ty darky objednavane pres internet taky jen kupi :D No neboj se ja jsem to nekoupila sa...
StankaHoy 17.12.2014
0 příspěvků dětské kolo Belter
2 příspěvky Eshop fjallraven Ahoj, super. To jsem ráda. Otec bude mít narozeniny v březnu, tak aspoň vím, odkud budu objednávat. ...
StankaHoy 11.02.2015
11 příspěvků Bioderma jasně bioderma je superr značka,kamarádka mě odkázala na notino,tak už si ji objednávám tam a jsem n...
Dorota 13.11.2017
2 příspěvky spotřebiče Gorenje mám všechny spotřebiče Gorenje a spokojenost.Myslím, že hodně záleží na zvyku a zkušenosti s danou z...
Kajolla 18.05.2015
0 příspěvků Jaro na Snowbitch.cz
0 příspěvků ProSpánek
7 příspěvků Znacka hodinek Koupila jsem si hodinky na 24time.cz a byla jsem velice příjemně překvapena, je tam spousta značek a...
Adriana 25.08.2017
3 příspěvky e-shop http://www.pg.cz Já jsem si prozatím udělal radost tímto kouskem http://www.1obchod.com/products/hodinky-se-skrytou-m...
Dan 27.10.2015
2 příspěvky mobilní operátor - mobil.cz mobil.cz má kámoš a už mně na něj taky nahuckal..:-D
michalka 29.06.2015
0 příspěvků Mobil.cz
3 příspěvky eshop s biokosmetikou www.fyto-kosmetika.cz hmm dobra reklama .D
heenna 21.09.2015
10 příspěvků (D)Epilace mám tohle a chloupky nemám třeba 3 týdny http://www.parfums.cz/veet/easywax-elektricky-depilacni-set...
Andrea 29.11.2015
15 příspěvků lodičky To je uchylka ze? Me to nidky neda, jak vidim na freeport.cz ze maji slevy, nevaham a jedu tam :-))
Milka 24.09.2017
0 příspěvků podlaha do bytu
10 příspěvků Amali čokoláda Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co j...
Daniela 22.02.2016
0 příspěvků zkusenosti s goldeligius
3 příspěvky Zkušenost s eshopem Desing outlet? Zkuste www.mamadiva.cz tam nakupuju já a taky výborná zkušenost.
Kristiiina 27.12.2015
0 příspěvků Výborná čokoláda
0 příspěvků Belter 16
0 příspěvků Moderní dámská móda na FILIMODA.CZ
6 příspěvků Oblečení s komiksovým motivem Takové trenýrky třeba? https://www.andrie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Trenyrky-obrazkove/PS5168 má...
Bea 19.12.2016
0 příspěvků Heineken
0 příspěvků Dětské oblečení Hanna
3 příspěvky Zkušenost s hodinkama Gator Mně právě od těch čínských taky kamoška odrazuje.... tak si asi radši připlatím za kvalitu.
Sandriskaa 26.04.2017
0 příspěvků kvalitní mobil
28 příspěvků Eshop nejkufry Když potřebuji kabelku, batoh nebo cestovní kufr, tak automaticky brouzdám po tomto eshopu. Nejenže ...
Vašatová 29.10.2018
0 příspěvků Eshop mikrováhy
3 příspěvky Bio kosmetika Tak to nevím, zkus jim napsat na podporu, ale nebylo by to od věci. myslím, že mám ve svém okolí hne...
Sylva 02.11.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více

Registrovat