Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s hodinkama Gator

Sandriskaa 26. 04. 2017

Ahoj, našla sem docela zajímavý článek http://zena-in.cz/clanek/gator-2-vetsi-klid-pro-rodice-malych-skolaku ohledně hodinek s GPS lokátorem. Tak by mě docela zajímalo, jestli s nima máte někdo zkušenost?

Mně právě od těch čínských taky kamoška odrazuje.... tak si asi radši připlatím za kvalitu.

Neregistrovaná/ý - Mirda

26.04.2017

Ahoj, hlavně si nekupujte hodinky z číny. Je to fakt šunt! Měli sme je doma, a katastrofa. Nejen že byly za chvíli poškrábané, ale funkčně taky nic moc...

Neregistrovaná/ý - Lenka

26.04.2017

Ahoj, zrovna tyhle hodinky máme doma asi už půl roku a zatím sme s nima neměli jediný problém. Signál zatím vždy funguje bez problému. Když se dcera vychýlí z plánované trasy, tak mně to upozorní, můžu jí kdykoliv zavolat. Za mě určitě lepší než mobil.

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Lilek s kuskusem

Lilek s kuskusem

12 hlasů
45min 306 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené se sýrem a rajčaty

9 hlasů
55min 562kJ 145 Kč

Nemáte rádi klasické zapečené brambory? Tyhle vám budo...

Grilovaná vepřová panenka

1 hlas
40min 865kJ 190 Kč

Vepřová panenka s medovou hořčici, rychlé, jednoduché a d...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Loni jsem dala výpověď, jsem v PN, dostanu mateřskou?

Dobrý den,pracovní neschopnost prodlužuje pracovní poměr jen v případě, že zaměstnanec dostal výp... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více