Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s hodinkama Gator

Sandriskaa 26. 04. 2017

Ahoj, našla sem docela zajímavý článek http://zena-in.cz/clanek/gator-2-vetsi-klid-pro-rodice-malych-skolaku ohledně hodinek s GPS lokátorem. Tak by mě docela zajímalo, jestli s nima máte někdo zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Lenka

26.04.2017

Ahoj, zrovna tyhle hodinky máme doma asi už půl roku a zatím sme s nima neměli jediný problém. Signál zatím vždy funguje bez problému. Když se dcera vychýlí z plánované trasy, tak mně to upozorní, můžu jí kdykoliv zavolat. Za mě určitě lepší než mobil.

Neregistrovaná/ý - Mirda

26.04.2017

Ahoj, hlavně si nekupujte hodinky z číny. Je to fakt šunt! Měli sme je doma, a katastrofa. Nejen že byly za chvíli poškrábané, ale funkčně taky nic moc...

Mně právě od těch čínských taky kamoška odrazuje.... tak si asi radši připlatím za kvalitu.

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Jarní vitamínová miska

Jarní vitamínová miska

15 hlasů
15min 250 kJ 78 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s čekankou

12 hlasů
15min 890kJ 58 Kč

Z čekanky si můžeme připravit jednoduchý hořkosladký s...

Pikantní kuřecí stehna

4 hlasy
1h a 20min 532kJ 140 Kč

Pikantní kuřecí stehna podle indické kuchyně, se zázvorem...

Poradny

Z čeho se mi vypočítá nemocenská po RD?

Dobrý den,pokud jste na nemocenskou nastoupila až po ukončení rodičovské dovolené, měla byste mít... Více

Kdy mám dát výpověď v práci?

Dobrý den, Jano,ve Vašem původním dotazu jsem se přehlédla v datu, myslela jsem si, že Vašemu dít... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více