Diskuse na téma Přírodní barvy na vlasy Khadi

05. 07. 2023 | Oblíbené značky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s přírodními barvami na vlasy značky Khadi? Dostala jsem na značku doporučení od kamarádky, ale zajímají mě i jiné zkušenosti.

Monika 31.08.2023

To je něco jako henna?

Dankovka 14.07.2023

Moc díky všem za komentáře a napsané zkušenosti :) Už mám barvu od khadi.cz objednanou a těším se až ji zkusím :)

Dominka_K 11.07.2023

Ano, skvěle kryje šediny - mnohem lépe než barva chemická, vlasy jsou po ní kvalitní, nevypadávají a působí velmi přirozeně, určitě se už nevrátím k chemické barvě. Tato krásně sedí k mojí pokožce www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-popelave-hneda

Andanka 09.07.2023

Holky, to mě zajímá - takže je sytá a kryje dostatečně šediny? Já už jsem o tom dlouho přemýšlela, ale trochu se toho bojím.

Dominka_K 07.07.2023

Já jsem přešla na přírodní barvení vlasů asi před rokem - používám právě zmíněnou rostlinnou barvu a s výsledky jsem maximálně spokojena. Barva krásně kryje šediny, je sytá a hlavně vlasy vyživuje a mají i lepší kvalitu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat