Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s přírodními barvami na vlasy značky Khadi? Dostala jsem na značku doporučení od kamarádky, ale zajímají mě i jiné zkušenosti.
To je něco jako henna?
Moc díky všem za komentáře a napsané zkušenosti :) Už mám barvu od khadi.cz objednanou a těším se až ji zkusím :)
Ano, skvěle kryje šediny - mnohem lépe než barva chemická, vlasy jsou po ní kvalitní, nevypadávají a působí velmi přirozeně, určitě se už nevrátím k chemické barvě. Tato krásně sedí k mojí pokožce www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-popelave-hneda
Holky, to mě zajímá - takže je sytá a kryje dostatečně šediny? Já už jsem o tom dlouho přemýšlela, ale trochu se toho bojím.
Já jsem přešla na přírodní barvení vlasů asi před rokem - používám právě zmíněnou rostlinnou barvu a s výsledky jsem maximálně spokojena. Barva krásně kryje šediny, je sytá a hlavně vlasy vyživuje a mají i lepší kvalitu.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.