Diskuse na téma Přírodní barvy na vlasy Khadi

05. 07. 2023 | Oblíbené značky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s přírodními barvami na vlasy značky Khadi? Dostala jsem na značku doporučení od kamarádky, ale zajímají mě i jiné zkušenosti.

Dominka_K 07.07.2023

Já jsem přešla na přírodní barvení vlasů asi před rokem - používám právě zmíněnou rostlinnou barvu a s výsledky jsem maximálně spokojena. Barva krásně kryje šediny, je sytá a hlavně vlasy vyživuje a mají i lepší kvalitu.

Andanka 09.07.2023

Holky, to mě zajímá - takže je sytá a kryje dostatečně šediny? Já už jsem o tom dlouho přemýšlela, ale trochu se toho bojím.

Dominka_K 11.07.2023

Ano, skvěle kryje šediny - mnohem lépe než barva chemická, vlasy jsou po ní kvalitní, nevypadávají a působí velmi přirozeně, určitě se už nevrátím k chemické barvě. Tato krásně sedí k mojí pokožce www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-popelave-hneda

Dankovka 14.07.2023

Moc díky všem za komentáře a napsané zkušenosti :) Už mám barvu od khadi.cz objednanou a těším se až ji zkusím :)

Monika 31.08.2023

To je něco jako henna?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat