Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop nejkufry

NinaC 20. 02. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Neregistrovaná/ý - Edita

15. 1. 2019

Co se týká kufrů, tak potřebuji kufr pevný, ale taky chci aby byl hezký. Dobrý tip na nejkufry. Určitě se na net kouknu.

Neregistrovaná/ý - Jarka

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 11. 1. 2019
Jojo mám ten velký a je super vleze se mi do něj hodně věcí, je krásně prostorný

Na nejkufry jsem si objednávala cestovní kufr včetně příslušenství... mám jen střední velikost ale i tak se mi tam toho dost vejde... já sem moc spokojená. Až jednou přestane sloužit tak koupím nějaký zase tady

Neregistrovaná/ý - Dáša

11. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Brendy | 1. 1. 2019
A máte ten větší? ... Taky uvažuju nad tím že si pořídím plastový kufr

Jojo mám ten velký a je super vleze se mi do něj hodně věcí, je krásně prostorný

Neregistrovaná/ý - Dáša

6. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Brendy | 1. 1. 2019

Mám velký kufr, jsem dost často na delších cestách, potřebuji spoustu věcí.

Neregistrovaná/ý - Brendy

1. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 29. 12. 2018
Mám Manhattan https://www.nejkufry.cz/vyhledano/?fulltext=Manhattan

Neregistrovaná/ý - Dáša

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Brendy | 23. 12. 2018
Holky a jakou značku toho kufru konkrétně máte?

Mám Manhattan https://www.nejkufry.cz/vyhledano/?fulltext=Manhattan

Neregistrovaná/ý - Brendy

23. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Dáša | 18. 12. 2018
Také mám z Nejkufry plastový kufr. Můžu potvrdit že ty plastový opravdu vydrží hodně, alespoň teda ten můj už se něco nacestoval a zažil různé útrapy ale stále je v neporušeném stavu a balím do něj na cesty vesele dál

Holky a jakou značku toho kufru konkrétně máte?

Neregistrovaná/ý - Mára

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Dan | 18. 12. 2018
Kufrů je na trhu dost, ale pro toho kdo cestuje často, jako já, je potřeba si koupit kvalitní kufr.

Máte pravdu Dane, pokud člověk třeba lítá po světě jako já, tak musí mít kufry, které něco vydrží.

Neregistrovaná/ý - Dáša

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Herinková | 14. 12. 2018
Brali sme plastové, myslím si že vydrží víc jak ty látkové

Také mám z Nejkufry plastový kufr. Můžu potvrdit že ty plastový opravdu vydrží hodně, alespoň teda ten můj už se něco nacestoval a zažil různé útrapy ale stále je v neporušeném stavu a balím do něj na cesty vesele dál

Neregistrovaná/ý - Dan

18. 12. 2018

Kufrů je na trhu dost, ale pro toho kdo cestuje často, jako já, je potřeba si koupit kvalitní kufr.

Neregistrovaná/ý - Isabela

16. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Daniela | 12. 7. 2018
Mám Helčo přímo tady ten model a pak v menší verzi www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-dandn-l-7270N-01/

I když často cestuji, nejkufry neznám. Ale mrknu na jejich stránky.

Neregistrovaná/ý - Ivula

15. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Herinková | 14. 12. 2018

Objednalajsem si kufr March arrow. Mají teď slevy. Mrkněte na https://www.nejkufry.cz/slevy/znacky-march/?strana=1.

Neregistrovaná/ý - Herinková

14. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 28. 11. 2018
Prozradíte které kufry jste tu konkrétně objednávali? Brali ste plastové nebo látkové?

Neregistrovaná/ý - Tereza

28. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Herinková | 26. 11. 2018
Máme odtud s přítelem cestovní kufry, za nás také velká spokojenost!!.) Kufry jsou kvalitní, máme je už dlouho a stále nám slouží v neporušeném stavu, ledacos už vydržely

Prozradíte které kufry jste tu konkrétně objednávali? Brali ste plastové nebo látkové?

Neregistrovaná/ý - Inna

26. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Herinková | 26. 11. 2018
Máme odtud s přítelem cestovní kufry, za nás také velká spokojenost!!.) Kufry jsou kvalitní, máme je už dlouho a stále nám slouží v neporušeném stavu, ledacos už vydržely

Můžu vědět jaký materiál jste volili a proč ? Jestli plastový nebo látkový ? Chtěla bych koupit muži nový kufr protože hodně cestuje a spíš se to snaží cpát do sportovních tašek, což mě štve, tak jsem spíš přemýšlela jestli bych se mu nezavděčila kufrem, ale potřebuju aby to rozhodně něco vydrželo.

Neregistrovaná/ý - Herinková

26. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Vašatová | 29. 10. 2018
Když potřebuji kabelku, batoh nebo cestovní kufr, tak automaticky brouzdám po tomto eshopu. Nejenže tu je velký výběr, ale také mám tu zkušenost že věci co jsem si tu objednala jsou kvalitní a dlouho mi vydržely

Neregistrovaná/ý - Vašatová

29. 10. 2018

Když potřebuji kabelku, batoh nebo cestovní kufr, tak automaticky brouzdám po tomto eshopu. Nejenže tu je velký výběr, ale také mám tu zkušenost že věci co jsem si tu objednala jsou kvalitní a dlouho mi vydržely

Neregistrovaná/ý - Gábina

26. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 23. 9. 2018
Takže i po nošení stále drží, je pevný netrhá se? Potřebuji pro děti kvalitní batohy aby jim vydržely

Ano je parádní, netrhá se vůbec... nenašla jsem na něm zatím jedinou chybičku

Neregistrovaná/ý - Monika

23. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 13. 9. 2018
Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

Takže i po nošení stále drží, je pevný netrhá se? Potřebuji pro děti kvalitní batohy aby jim vydržely

Neregistrovaná/ý - Gábina

13. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 30. 8. 2018
Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Kedlubnový salát s jablkem

Kedlubnový salát s jablkem

10 hlasů
20min 693 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s řepou a pomerančem

26 hlasů
15min 235kJ 71 Kč

Výtečný letní salát, který kombinuje křehký listový sa...

Špenát s fetou

9 hlasů
60min 514kJ 70 Kč

Špenát zapečený se sýrem feta.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více