Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop nejkufry

NinaC 20. 02. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Neregistrovaná/ý - Gábina

13.09.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 30.08.2018
Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

Neregistrovaná/ý - Alena

09.09.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 30.08.2018
Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Moni já si tu pořídila třeba kabelku a zkušenost mám taky výbornou

Neregistrovaná/ý - Monika

30.08.2018

Neregistrovaná/ý - Renata

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 27.08.2018
Kontakt na prodejnu je na stránkách, ale pozor není otevřena každý den tak mrkněte

Aha jasně děkuji za upozornění. Určitě se tam zajdu podívat, raději si věci osobně osahám.. a výběr tam je stejný jako v eshopu?

Neregistrovaná/ý - Helena

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 22.08.2018
Kde bych našla ten obchod Nejkufry?

Kontakt na prodejnu je na stránkách, ale pozor není otevřena každý den tak mrkněte

22.08.2018

Kde bych našla ten obchod Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Gabriela

19.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 12.08.2018
Ahaa děkuji moc mě se zalíbil tento https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-m-5100-64-07/

Taky mám tady z toho eshopu kufr a samozřejmě plastový Jak se tu píše, jsou mnohem odolnějí a taky se mi líbí, že i když je člověk fakt narve, tak pořád drží tvar :)

12.08.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 06.08.2018
Tak já počítám stím že můžeme cestovat v dešti a už jen z toho důvodu mi přijdou ty plastové odolnější.. ale mě se teda ty plastový víc líbí na oko, oni mají jinak v Nejkufry i textilní ty kufry

Ahaa děkuji moc mě se zalíbil tento https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-m-5100-64-07/

Neregistrovaná/ý - Dana

06.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 20.07.2018
Dívala jsem se na tu značku, kufry vypadají festovně.. a myslíte si že je to lepší jak pořídit látkový kufr?

Tak já počítám stím že můžeme cestovat v dešti a už jen z toho důvodu mi přijdou ty plastové odolnější.. ale mě se teda ty plastový víc líbí na oko, oni mají jinak v Nejkufry i textilní ty kufry

Neregistrovaná/ý - Daniela

23.07.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 20.07.2018
Dívala jsem se na tu značku, kufry vypadají festovně.. a myslíte si že je to lepší jak pořídit látkový kufr?

No hlavně aby nebyl těžký :/ ale to kufry z nejkufry nejsou takže bych si s tím hlavu vůbec nelámala ;)

20.07.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 16.07.2018
Oba kufry jsou značky Manhattan

Neregistrovaná/ý - Dana

16.07.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 05.07.2018
Dano který kufr odtud konkrétně máte, mám na mysli značku?

Oba kufry jsou značky Manhattan

Neregistrovaná/ý - Daniela

12.07.2018

Mám Helčo přímo tady ten model a pak v menší verzi www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-dandn-l-7270N-01/

05.07.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 28.06.2018
Mám dva kufry objednané z tohoto obchodu a jinde bych už nekoupila, za sebe určitě doporučuju

Dano který kufr odtud konkrétně máte, mám na mysli značku?

Neregistrovaná/ý - Dana

28.06.2018

Mám dva kufry objednané z tohoto obchodu a jinde bych už nekoupila, za sebe určitě doporučuju

Neregistrovaná/ý - Helen

28.06.2018

Holky a stalo se vám některé, že jste objednanou věc musely měnit ? Sestra má narozeniny a chtěla bych jí koupit peněženku a deštník, ale v jejím případě mám docela obavy, že se netrefím :/

Neregistrovaná/ý - Alča

18.06.2018

Z eshopu nejkufry mám jak doplňky tak i dva kufry a všechny věci od nich zatím mám a v moc pěkném stavu. Líbí se mi jejich klasický a nepřeplácaný vzhled, což my, co jsme při zemi co se týče stylu oblékání a doplňků oceníme.

Neregistrovaná/ý - Simona

31.05.2018

S výměnou zkušenost mám, protože jsem sestře objednávala kabelku a peněženku, akorát penženka ji moc nenadchla, takže si vybrala jinou a výměna proběhla naprosto bez problémů. Paní z eshopu výborně komunikovala a vše se povedlo vyřídit vcelku rychle.

10.05.2018

Neregistrovaná/ý - Vendula | 29.04.2018
Já s nimi mám Nino zkušenost a určitě se nemusíš bát si od nich něco objednat, protože já i maminka máme z tohoto eshopu kabelky a jsem moc spokojené.

Můžu se zeptat jak je to u tohoto eshopu s výměnou ? ? Chtěla bych objednat mamce kabelku, ale nejsem si moc jistá s výběrem, tak aby nám pak doma neležela.

Neregistrovaná/ý - Vendula

29.04.2018

Já s nimi mám Nino zkušenost a určitě se nemusíš bát si od nich něco objednat, protože já i maminka máme z tohoto eshopu kabelky a jsem moc spokojené.

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Plátky svíčkové s mangoldem

Plátky svíčkové s mangoldem

10 hlasů
60min 668 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květákový krém

12 hlasů
35min 249kJ 60 Kč

Jednoduchá krémová květáková polévka.

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 341kJ 110 Kč

rybí filé s pomerančovou omáčkou

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více