Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop nejkufry

NinaC 20. 02. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Neregistrovaná/ý - Fialková

včera 22:32

Neregistrovaná/ý - Veronika | 13. 3. 2019
Vybrala sem ten Manhattan, velikost M

Děkuji za doporučení na Nejkufry, dneska sem se dívala na eshop a mají úžasný výběr, já si už vybrala a hned sem objednala kufr.

Neregistrovaná/ý - Veronika

13. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 3. 3. 2019
Veru který ste vybrala? Mají dost veliký výběr a já se pořád nedokážu rozhodnout který...

Vybrala sem ten Manhattan, velikost M

Neregistrovaná/ý - Sabina

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 28. 2. 2019
Dnes sem objednala cestovní kufr v Nejkufry tak snad budu taky tak spokojená, už se těším až dorazí. Výběr mají opravdu obrovský

Veru který ste vybrala? Mají dost veliký výběr a já se pořád nedokážu rozhodnout který...

Neregistrovaná/ý - Veronika

28. 2. 2019

Dnes sem objednala cestovní kufr v Nejkufry tak snad budu taky tak spokojená, už se těším až dorazí. Výběr mají opravdu obrovský

Neregistrovaná/ý - Lída

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 22. 2. 2019
A uvažujete, že si nějaký pořídíte? Mě se od nich líbí ty skořepinové.

Ještě jsem se nerozhdla, ale když už, tak si koupím sadu, menší a větší kufr.

Neregistrovaná/ý - Lída

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Diana | 17. 2. 2019
Na ty stránky jsem se dívala, dá se tam opravdu vybrat. Mají plno kufrů různých vzorů.

A uvažujete, že si nějaký pořídíte? Mě se od nich líbí ty skořepinové.

Neregistrovaná/ý - Diana

17. 2. 2019

Na ty stránky jsem se dívala, dá se tam opravdu vybrat. Mají plno kufrů různých vzorů.

Neregistrovaná/ý - Linda

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Daniel | 27. 1. 2019
Já kupuji většinou kufr ve slevě, ale musí být kvalitní. Takže volím skořepinový.

Na www.nejkufry.cz mají plno slev a dokonce i dopravu zdarma.

Neregistrovaná/ý - Daniela

5. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarka | 29. 1. 2019
Joo přišel mi tak do tří dnů nejdýl.. vůbec sem nečekala dlouho.. a bylo to pohodlnější si objednat než chodit na prodejnu a tahat se stím

Cestovní kufr mám také z Nejkufry, a až mi doslouží určitě pořídím nějaký další zase tady ...

Neregistrovaná/ý - Jarka

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Šimonová | 21. 1. 2019
Jarko přišel vám rychle od objednání? Přemýšlím jestli zajít na prodejnu nebo objednat :/ taky budu potřebovat nový kufr

Joo přišel mi tak do tří dnů nejdýl.. vůbec sem nečekala dlouho.. a bylo to pohodlnější si objednat než chodit na prodejnu a tahat se stím

Neregistrovaná/ý - Daniel

27. 1. 2019

Já kupuji většinou kufr ve slevě, ale musí být kvalitní. Takže volím skořepinový.

Neregistrovaná/ý - Gina

25. 1. 2019

Co se týká koupě zavazadel, tak tip na nejkufry je super. Co jsem si zišťovsla, tak mají kvalitní kufry.Já preferuji skořepinové.

Neregistrovaná/ý - Šimonová

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarka | 15. 1. 2019
Na nejkufry jsem si objednávala cestovní kufr včetně příslušenství... mám jen střední velikost ale i tak se mi tam toho dost vejde... já sem moc spokojená. Až jednou přestane sloužit tak koupím nějaký zase tady

Jarko přišel vám rychle od objednání? Přemýšlím jestli zajít na prodejnu nebo objednat :/ taky budu potřebovat nový kufr

Neregistrovaná/ý - Vanda

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Edita | 15. 1. 2019
Co se týká kufrů, tak potřebuji kufr pevný, ale taky chci aby byl hezký. Dobrý tip na nejkufry. Určitě se na net kouknu.

Dobrý tip, děkuji, hned jsem se dívala na jejich stránky a líbí se mě skořepinové kufry. Potřebuji velký a jeden menší.

Neregistrovaná/ý - Edita

15. 1. 2019

Co se týká kufrů, tak potřebuji kufr pevný, ale taky chci aby byl hezký. Dobrý tip na nejkufry. Určitě se na net kouknu.

Neregistrovaná/ý - Jarka

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 11. 1. 2019
Jojo mám ten velký a je super vleze se mi do něj hodně věcí, je krásně prostorný

Na nejkufry jsem si objednávala cestovní kufr včetně příslušenství... mám jen střední velikost ale i tak se mi tam toho dost vejde... já sem moc spokojená. Až jednou přestane sloužit tak koupím nějaký zase tady

Neregistrovaná/ý - Dáša

11. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Brendy | 1. 1. 2019
A máte ten větší? ... Taky uvažuju nad tím že si pořídím plastový kufr

Jojo mám ten velký a je super vleze se mi do něj hodně věcí, je krásně prostorný

Neregistrovaná/ý - Dáša

6. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Brendy | 1. 1. 2019

Mám velký kufr, jsem dost často na delších cestách, potřebuji spoustu věcí.

Neregistrovaná/ý - Brendy

1. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 29. 12. 2018
Mám Manhattan https://www.nejkufry.cz/vyhledano/?fulltext=Manhattan

Neregistrovaná/ý - Dáša

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Brendy | 23. 12. 2018
Holky a jakou značku toho kufru konkrétně máte?

Mám Manhattan https://www.nejkufry.cz/vyhledano/?fulltext=Manhattan

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Salát s kuřecím masem

Salát s kuřecím masem

2 hlasy
1h a 15min 807 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžový salát s mrkví

8 hlasů
45min 630kJ 50 Kč

Lehký salát z rýže, mrkve a cukety.

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 583kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více