Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop nejkufry

NinaC 20. 02. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Neregistrovaná/ý - Vašatová

29.10.2018

Když potřebuji kabelku, batoh nebo cestovní kufr, tak automaticky brouzdám po tomto eshopu. Nejenže tu je velký výběr, ale také mám tu zkušenost že věci co jsem si tu objednala jsou kvalitní a dlouho mi vydržely

Neregistrovaná/ý - Gábina

26.09.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 23.09.2018
Takže i po nošení stále drží, je pevný netrhá se? Potřebuji pro děti kvalitní batohy aby jim vydržely

Ano je parádní, netrhá se vůbec... nenašla jsem na něm zatím jedinou chybičku

Neregistrovaná/ý - Monika

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 13.09.2018
Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

Takže i po nošení stále drží, je pevný netrhá se? Potřebuji pro děti kvalitní batohy aby jim vydržely

Neregistrovaná/ý - Gábina

13.09.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 30.08.2018
Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

Neregistrovaná/ý - Alena

09.09.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 30.08.2018
Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Moni já si tu pořídila třeba kabelku a zkušenost mám taky výbornou

Neregistrovaná/ý - Monika

30.08.2018

Neregistrovaná/ý - Renata

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 27.08.2018
Kontakt na prodejnu je na stránkách, ale pozor není otevřena každý den tak mrkněte

Aha jasně děkuji za upozornění. Určitě se tam zajdu podívat, raději si věci osobně osahám.. a výběr tam je stejný jako v eshopu?

Neregistrovaná/ý - Helena

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 22.08.2018
Kde bych našla ten obchod Nejkufry?

Kontakt na prodejnu je na stránkách, ale pozor není otevřena každý den tak mrkněte

Neregistrovaná/ý - Renata

22.08.2018

Kde bych našla ten obchod Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Gabriela

19.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 12.08.2018
Ahaa děkuji moc mě se zalíbil tento https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-m-5100-64-07/

Taky mám tady z toho eshopu kufr a samozřejmě plastový Jak se tu píše, jsou mnohem odolnějí a taky se mi líbí, že i když je člověk fakt narve, tak pořád drží tvar :)

12.08.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 06.08.2018
Tak já počítám stím že můžeme cestovat v dešti a už jen z toho důvodu mi přijdou ty plastové odolnější.. ale mě se teda ty plastový víc líbí na oko, oni mají jinak v Nejkufry i textilní ty kufry

Ahaa děkuji moc mě se zalíbil tento https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-m-5100-64-07/

Neregistrovaná/ý - Dana

06.08.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 20.07.2018
Dívala jsem se na tu značku, kufry vypadají festovně.. a myslíte si že je to lepší jak pořídit látkový kufr?

Tak já počítám stím že můžeme cestovat v dešti a už jen z toho důvodu mi přijdou ty plastové odolnější.. ale mě se teda ty plastový víc líbí na oko, oni mají jinak v Nejkufry i textilní ty kufry

Neregistrovaná/ý - Daniela

23.07.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 20.07.2018
Dívala jsem se na tu značku, kufry vypadají festovně.. a myslíte si že je to lepší jak pořídit látkový kufr?

No hlavně aby nebyl těžký :/ ale to kufry z nejkufry nejsou takže bych si s tím hlavu vůbec nelámala ;)

20.07.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 16.07.2018
Oba kufry jsou značky Manhattan

Neregistrovaná/ý - Dana

16.07.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 05.07.2018
Dano který kufr odtud konkrétně máte, mám na mysli značku?

Oba kufry jsou značky Manhattan

Neregistrovaná/ý - Daniela

12.07.2018

Mám Helčo přímo tady ten model a pak v menší verzi www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-dandn-l-7270N-01/

05.07.2018

Neregistrovaná/ý - Dana | 28.06.2018
Mám dva kufry objednané z tohoto obchodu a jinde bych už nekoupila, za sebe určitě doporučuju

Dano který kufr odtud konkrétně máte, mám na mysli značku?

Neregistrovaná/ý - Dana

28.06.2018

Mám dva kufry objednané z tohoto obchodu a jinde bych už nekoupila, za sebe určitě doporučuju

Neregistrovaná/ý - Helen

28.06.2018

Holky a stalo se vám některé, že jste objednanou věc musely měnit ? Sestra má narozeniny a chtěla bych jí koupit peněženku a deštník, ale v jejím případě mám docela obavy, že se netrefím :/

Neregistrovaná/ý - Alča

18.06.2018

Z eshopu nejkufry mám jak doplňky tak i dva kufry a všechny věci od nich zatím mám a v moc pěkném stavu. Líbí se mi jejich klasický a nepřeplácaný vzhled, což my, co jsme při zemi co se týče stylu oblékání a doplňků oceníme.

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Filé s mandarinkami

Filé s mandarinkami

9 hlasů
35min 294 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba se zelenou paprikou

10 hlasů
1h a 5min 283kJ 165 Kč

Dietní příprava ryby se zelenou paprikou.

Hovězí plátek se zelím

11 hlasů
1h a 45min 608kJ 180 Kč

Na černém pivu dušené plátky hovězího masa s dušeným z...

Poradny

Z čeho se mi vypočítá nemocenská po RD?

Dobrý den,pokud jste na nemocenskou nastoupila až po ukončení rodičovské dovolené, měla byste mít... Více

Kdy mám dát výpověď v práci?

Dobrý den, Jano,ve Vašem původním dotazu jsem se přehlédla v datu, myslela jsem si, že Vašemu dít... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více