Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop nejkufry

NinaC 20. 02. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Neregistrovaná/ý - Žaneta

30. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Anet | 28. 4. 2019
Co to přesně znamená ta garance nejnižší ceny?

Ahojky, jukněte sem https://www.nejkufry.cz/proc-nakoupit-u-nas/

Neregistrovaná/ý - Anet

28. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Žaneta | 27. 4. 2019
Minulý týden sem si dělala v tomto eshopu také objednávku a co mě hodně zaujalo je ta garance nejnižší ceny. To je fakt super

Co to přesně znamená ta garance nejnižší ceny?

Neregistrovaná/ý - Žaneta

27. 4. 2019

Minulý týden sem si dělala v tomto eshopu také objednávku a co mě hodně zaujalo je ta garance nejnižší ceny. To je fakt super

Neregistrovaná/ý - Monika

1. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Fialková | 30. 3. 2019
Dobrý den, registraci sem si udělala abych měla lepších přehled o novinkách nebo akcích

No právě sem si říkala že by bylo dobré mít přehled co nového a tak... tak sem nakonec tu registraci v Nejkufry taky udělala.

Neregistrovaná/ý - Fialková

30. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 28. 3. 2019
Máte někdo v Nejkufry eshopu i registraci?

Dobrý den, registraci sem si udělala abych měla lepších přehled o novinkách nebo akcích

Neregistrovaná/ý - Monika

28. 3. 2019

Máte někdo v Nejkufry eshopu i registraci?

Neregistrovaná/ý - Sandra

26. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Fialková | 23. 3. 2019
Jo to když si rozkliknete konkrétní kufr tak to tam je potom napsané i jak dlouhá je na něj záruka

Jo takhle, podívám se moc děkuju. Mají fakt výběr těch kufrů, to se mi moc líbí.... určitě si tu přijdu na své

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Sandra | 20. 3. 2019
Jak dlouhé mají záruky na ty kufry je to tam někde psané?

Jo to když si rozkliknete konkrétní kufr tak to tam je potom napsané i jak dlouhá je na něj záruka

Neregistrovaná/ý - Sandra

20. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Fialková | 17. 3. 2019
Děkuji za doporučení na Nejkufry, dneska sem se dívala na eshop a mají úžasný výběr, já si už vybrala a hned sem objednala kufr.

Jak dlouhé mají záruky na ty kufry je to tam někde psané?

17. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 13. 3. 2019
Vybrala sem ten Manhattan, velikost M

Děkuji za doporučení na Nejkufry, dneska sem se dívala na eshop a mají úžasný výběr, já si už vybrala a hned sem objednala kufr.

Neregistrovaná/ý - Veronika

13. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 3. 3. 2019
Veru který ste vybrala? Mají dost veliký výběr a já se pořád nedokážu rozhodnout který...

Vybrala sem ten Manhattan, velikost M

Neregistrovaná/ý - Sabina

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 28. 2. 2019
Dnes sem objednala cestovní kufr v Nejkufry tak snad budu taky tak spokojená, už se těším až dorazí. Výběr mají opravdu obrovský

Veru který ste vybrala? Mají dost veliký výběr a já se pořád nedokážu rozhodnout který...

Neregistrovaná/ý - Veronika

28. 2. 2019

Dnes sem objednala cestovní kufr v Nejkufry tak snad budu taky tak spokojená, už se těším až dorazí. Výběr mají opravdu obrovský

Neregistrovaná/ý - Lída

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 22. 2. 2019
A uvažujete, že si nějaký pořídíte? Mě se od nich líbí ty skořepinové.

Ještě jsem se nerozhdla, ale když už, tak si koupím sadu, menší a větší kufr.

Neregistrovaná/ý - Lída

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Diana | 17. 2. 2019
Na ty stránky jsem se dívala, dá se tam opravdu vybrat. Mají plno kufrů různých vzorů.

A uvažujete, že si nějaký pořídíte? Mě se od nich líbí ty skořepinové.

Neregistrovaná/ý - Diana

17. 2. 2019

Na ty stránky jsem se dívala, dá se tam opravdu vybrat. Mají plno kufrů různých vzorů.

Neregistrovaná/ý - Linda

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Daniel | 27. 1. 2019
Já kupuji většinou kufr ve slevě, ale musí být kvalitní. Takže volím skořepinový.

Na www.nejkufry.cz mají plno slev a dokonce i dopravu zdarma.

Neregistrovaná/ý - Daniela

5. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarka | 29. 1. 2019
Joo přišel mi tak do tří dnů nejdýl.. vůbec sem nečekala dlouho.. a bylo to pohodlnější si objednat než chodit na prodejnu a tahat se stím

Cestovní kufr mám také z Nejkufry, a až mi doslouží určitě pořídím nějaký další zase tady ...

Neregistrovaná/ý - Jarka

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Šimonová | 21. 1. 2019
Jarko přišel vám rychle od objednání? Přemýšlím jestli zajít na prodejnu nebo objednat :/ taky budu potřebovat nový kufr

Joo přišel mi tak do tří dnů nejdýl.. vůbec sem nečekala dlouho.. a bylo to pohodlnější si objednat než chodit na prodejnu a tahat se stím

Neregistrovaná/ý - Daniel

27. 1. 2019

Já kupuji většinou kufr ve slevě, ale musí být kvalitní. Takže volím skořepinový.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Treska s rajčaty

Treska s rajčaty

0 hlasů
60min 410 kJ 290 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Kuřecí plátek s mandarinkou

6 hlasů
45min 508kJ 130 Kč

Plátek kuřecího masa s mandarinkou a rýží.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více