Diskuse na téma Eshop nejkufry

20. 02. 2018 | Oblíbené značky

Nemá tu prosím někdo zkušenost s tímto eshopem www.nejkufry.cz ? Líbí se mi jejich kožené kabelky, ale byla bych ráda za nějakou recenci a zda jejich zboží vydrží.

Samanta 01.06.2019

S Nejkufry mám taky moc dobrou zkušenost.

Milena Samanta 30.06.2019

Samanto co ste tu kupovala já teď vybírám nějaký batoh na takové ty menší výlety a nevím jaký vzít.... :/

Samanta Milena 04.07.2019

Nedávno sem si v eshopu brala kabelku kterou naprosto miluju a nedám z ruky. Je kvalitní, nádherná a přišla mi do tří dnů

Žaneta 27.04.2019

Minulý týden sem si dělala v tomto eshopu také objednávku a co mě hodně zaujalo je ta garance nejnižší ceny. To je fakt super

Anet Žaneta 28.04.2019

Co to přesně znamená ta garance nejnižší ceny?

Žaneta Anet 30.04.2019

Ahojky, jukněte sem https://www.nejkufry.cz/proc-nakoupit-u-nas/

Monika 28.03.2019

Máte někdo v Nejkufry eshopu i registraci?

Fialková Monika 30.03.2019

Dobrý den, registraci sem si udělala abych měla lepších přehled o novinkách nebo akcích

Monika Fialková 01.04.2019

No právě sem si říkala že by bylo dobré mít přehled co nového a tak... tak sem nakonec tu registraci v Nejkufry taky udělala.

Veronika 28.02.2019

Dnes sem objednala cestovní kufr v Nejkufry tak snad budu taky tak spokojená, už se těším až dorazí. Výběr mají opravdu obrovský

Sabina Veronika 03.03.2019

Veru který ste vybrala? Mají dost veliký výběr a já se pořád nedokážu rozhodnout který...

Veronika Sabina 13.03.2019

Vybrala sem ten Manhattan, velikost M

Fialková Veronika 17.03.2019

Děkuji za doporučení na Nejkufry, dneska sem se dívala na eshop a mají úžasný výběr, já si už vybrala a hned sem objednala kufr.

Sandra Fialková 20.03.2019

Jak dlouhé mají záruky na ty kufry je to tam někde psané?

Fialková Sandra 23.03.2019

Jo to když si rozkliknete konkrétní kufr tak to tam je potom napsané i jak dlouhá je na něj záruka

Sandra Fialková 26.03.2019

Jo takhle, podívám se moc děkuju. Mají fakt výběr těch kufrů, to se mi moc líbí.... určitě si tu přijdu na své

Diana 17.02.2019

Na ty stránky jsem se dívala, dá se tam opravdu vybrat. Mají plno kufrů různých vzorů.

Lída Diana 22.02.2019

A uvažujete, že si nějaký pořídíte? Mě se od nich líbí ty skořepinové.

Lída Lída 24.02.2019

Ještě jsem se nerozhdla, ale když už, tak si koupím sadu, menší a větší kufr.

Daniel 27.01.2019

Já kupuji většinou kufr ve slevě, ale musí být kvalitní. Takže volím skořepinový.

Linda Daniel 07.02.2019

Na www.nejkufry.cz mají plno slev a dokonce i dopravu zdarma.

Gina 25.01.2019

Co se týká koupě zavazadel, tak tip na nejkufry je super. Co jsem si zišťovsla, tak mají kvalitní kufry.Já preferuji skořepinové.

Edita 15.01.2019

Co se týká kufrů, tak potřebuji kufr pevný, ale taky chci aby byl hezký. Dobrý tip na nejkufry. Určitě se na net kouknu.

Vanda Edita 20.01.2019

Dobrý tip, děkuji, hned jsem se dívala na jejich stránky a líbí se mě skořepinové kufry. Potřebuji velký a jeden menší.

Dan 18.12.2018

Kufrů je na trhu dost, ale pro toho kdo cestuje často, jako já, je potřeba si koupit kvalitní kufr.

Mára Dan 20.12.2018

Máte pravdu Dane, pokud člověk třeba lítá po světě jako já, tak musí mít kufry, které něco vydrží.

Vašatová 29.10.2018

Když potřebuji kabelku, batoh nebo cestovní kufr, tak automaticky brouzdám po tomto eshopu. Nejenže tu je velký výběr, ale také mám tu zkušenost že věci co jsem si tu objednala jsou kvalitní a dlouho mi vydržely

Herinková Vašatová 26.11.2018

Máme odtud s přítelem cestovní kufry, za nás také velká spokojenost!!.) Kufry jsou kvalitní, máme je už dlouho a stále nám slouží v neporušeném stavu, ledacos už vydržely

Inna Herinková 26.11.2018

Můžu vědět jaký materiál jste volili a proč ? Jestli plastový nebo látkový ? Chtěla bych koupit muži nový kufr protože hodně cestuje a spíš se to snaží cpát do sportovních tašek, což mě štve, tak jsem spíš přemýšlela jestli bych se mu nezavděčila kufrem, ale potřebuju aby to rozhodně něco vydrželo.

Tereza Herinková 28.11.2018

Prozradíte které kufry jste tu konkrétně objednávali? Brali ste plastové nebo látkové?

Herinková Tereza 14.12.2018

Brali sme plastové, myslím si že vydrží víc jak ty látkové

Ivula Herinková 15.12.2018

Objednalajsem si kufr March arrow. Mají teď slevy. Mrkněte na https://www.nejkufry.cz/slevy/znacky-march/?strana=1.

Dáša Herinková 18.12.2018

Také mám z Nejkufry plastový kufr. Můžu potvrdit že ty plastový opravdu vydrží hodně, alespoň teda ten můj už se něco nacestoval a zažil různé útrapy ale stále je v neporušeném stavu a balím do něj na cesty vesele dál

Brendy Dáša 23.12.2018

Holky a jakou značku toho kufru konkrétně máte?

Dáša Brendy 29.12.2018

Mám Manhattan https://www.nejkufry.cz/vyhledano/?fulltext=Manhattan

Brendy Dáša 01.01.2019

A máte ten větší? ... Taky uvažuju nad tím že si pořídím plastový kufr

Dáša Brendy 06.01.2019

Mám velký kufr, jsem dost často na delších cestách, potřebuji spoustu věcí.

Dáša Brendy 11.01.2019

Jojo mám ten velký a je super vleze se mi do něj hodně věcí, je krásně prostorný

Jarka Dáša 15.01.2019

Na nejkufry jsem si objednávala cestovní kufr včetně příslušenství... mám jen střední velikost ale i tak se mi tam toho dost vejde... já sem moc spokojená. Až jednou přestane sloužit tak koupím nějaký zase tady

Šimonová Jarka 21.01.2019

Jarko přišel vám rychle od objednání? Přemýšlím jestli zajít na prodejnu nebo objednat :/ taky budu potřebovat nový kufr

Jarka Šimonová 29.01.2019

Joo přišel mi tak do tří dnů nejdýl.. vůbec sem nečekala dlouho.. a bylo to pohodlnější si objednat než chodit na prodejnu a tahat se stím

Daniela Jarka 05.02.2019

Cestovní kufr mám také z Nejkufry, a až mi doslouží určitě pořídím nějaký další zase tady ...

Monika 30.08.2018

Nemáte zkušenost i s těmi jejich dětskými batohy ? POřizovali jste od nich batoh do školy ? Vím, že eshop nejkufry je hodně vyhlášený ohledně kufrů, ale jak je to s ostatními věcmi nemám tušení.

Alena Monika 09.09.2018

Moni já si tu pořídila třeba kabelku a zkušenost mám taky výbornou

Gábina Monika 13.09.2018

Mám z Nejkufry černý batoh Travelite Basics a spokojená jsem nejvíc!!

Monika Gábina 23.09.2018

Takže i po nošení stále drží, je pevný netrhá se? Potřebuji pro děti kvalitní batohy aby jim vydržely

Gábina Monika 26.09.2018

Ano je parádní, netrhá se vůbec... nenašla jsem na něm zatím jedinou chybičku

Renata 22.08.2018

Kde bych našla ten obchod Nejkufry?

Helena Renata 27.08.2018

Kontakt na prodejnu je na stránkách, ale pozor není otevřena každý den tak mrkněte

Renata Helena 29.08.2018

Aha jasně děkuji za upozornění. Určitě se tam zajdu podívat, raději si věci osobně osahám.. a výběr tam je stejný jako v eshopu?

Daniela 12.07.2018

Mám Helčo přímo tady ten model a pak v menší verzi www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-dandn-l-7270N-01/

Isabela Daniela 16.12.2018

I když často cestuji, nejkufry neznám. Ale mrknu na jejich stránky.

Dana 28.06.2018

Mám dva kufry objednané z tohoto obchodu a jinde bych už nekoupila, za sebe určitě doporučuju

Helena Dana 05.07.2018

Dano který kufr odtud konkrétně máte, mám na mysli značku?

Dana Helena 16.07.2018

Oba kufry jsou značky Manhattan

Helena Dana 20.07.2018

Dívala jsem se na tu značku, kufry vypadají festovně.. a myslíte si že je to lepší jak pořídit látkový kufr?

Daniela Helena 23.07.2018

No hlavně aby nebyl těžký :/ ale to kufry z nejkufry nejsou takže bych si s tím hlavu vůbec nelámala ;)

Dana Helena 06.08.2018

Tak já počítám stím že můžeme cestovat v dešti a už jen z toho důvodu mi přijdou ty plastové odolnější.. ale mě se teda ty plastový víc líbí na oko, oni mají jinak v Nejkufry i textilní ty kufry

Helena Dana 12.08.2018

Ahaa děkuji moc mě se zalíbil tento https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-new-manhattan-m-5100-64-07/

Gabriela Helena 19.08.2018

Taky mám tady z toho eshopu kufr a samozřejmě plastový Jak se tu píše, jsou mnohem odolnějí a taky se mi líbí, že i když je člověk fakt narve, tak pořád drží tvar :)

Helen 28.06.2018

Holky a stalo se vám některé, že jste objednanou věc musely měnit ? Sestra má narozeniny a chtěla bych jí koupit peněženku a deštník, ale v jejím případě mám docela obavy, že se netrefím :/

Alča 18.06.2018

Z eshopu nejkufry mám jak doplňky tak i dva kufry a všechny věci od nich zatím mám a v moc pěkném stavu. Líbí se mi jejich klasický a nepřeplácaný vzhled, což my, co jsme při zemi co se týče stylu oblékání a doplňků oceníme.

Simona 31.05.2018

S výměnou zkušenost mám, protože jsem sestře objednávala kabelku a peněženku, akorát penženka ji moc nenadchla, takže si vybrala jinou a výměna proběhla naprosto bez problémů. Paní z eshopu výborně komunikovala a vše se povedlo vyřídit vcelku rychle.

Vendula 29.04.2018

Já s nimi mám Nino zkušenost a určitě se nemusíš bát si od nich něco objednat, protože já i maminka máme z tohoto eshopu kabelky a jsem moc spokojené.

Renata Vendula 10.05.2018

Můžu se zeptat jak je to u tohoto eshopu s výměnou ? ? Chtěla bych objednat mamce kabelku, ale nejsem si moc jistá s výběrem, tak aby nám pak doma neležela.

Alča 21.04.2018

Áno, už konečně mají :) dívala jsem se, že v průběhu března ji otevřeli v Praze. nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat, kde to je www.nejkufry.cz/prodejna-praha/

Silvie 08.04.2018

A nevíte jestli mají i kamennou prodejnu ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat