Diskuse na téma Dětské značkové oblečení

06. 09. 2021 | Oblíbené značky

Kde mají hezké dětské značkové oblečení ? :)

Petra 02.04.2022

Na zootu mají pěkné dětské značkové oblečení :)

Markéta Petra 03.04.2022

Jakou značku oblečení dětem kupuješ ? :)

Pavla 17.11.2021

Já se teda snažím co nejvíc hledět na materiál, což mi u těch značkových nesedí a nemají ty věci bohužel kvalitní. Co jsem si hodně oblíbila, tak je eshop tamaiti, kde mají věci z organické bio bavlny, věci jsou na omak příjemné a ta kvalita je znát.

Markéta Pavla 23.11.2021

Dívala jsem se na to co mají a koupila jsem pro sestru na Vánoce poukaz k nim do eshopu, protože čeká miminko, tak věřím, že si tam vybere :)

Nikola Pavla 25.11.2021

Je super, že tady ty eshopy jsou, protože dcera je ekzematik takže musím dávat pozor i na složení u oblečení, aby ji nedráždilo.

Denisa Pavla 19.12.2021

Je to jeden z mála eshopů, kde mají skladem termo legíny ! Bože a já je nemohla sehnat fakt dlouho https://www.tamaiti.cz/detske-a-kojenecke-puncochace-z-biobavlny/

Hanka 02.10.2021

Nenechávali jste dětem dělat potisky na trička ? Nemáte zkušenost s nějakou firmou co funguje přes internet ?

Laura 17.09.2021

Nejraději objednávám asi přes different, kde mají jednu z mých nejoblíbenějších značek, a to gap :)

Terka Laura 07.10.2021

Jakou značku dětem kupuješ ? :)

Laura Laura 06.11.2021

Převážně dětem kupuju gap a teď jsem kupovala už nějaké věci na Vánoce, protože mají slevy 15%


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:03
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat