Diskuse na téma (D)Epilace

Zdravím, jaká je vaše oblíbená značka d/epilačních výrobků? Něco kvalitního, prosím. Děkuji.

Andrea 29.11.2015

mám tohle a chloupky nemám třeba 3 týdny http://www.parfums.cz/veet/easywax-elektricky-depilacni-set/

Sandriskaa 18.08.2015

Tak jsem si koupila BodyNatur voskové pásky a nevím. Dost chloupků mi na nohách zůstalo, a také mi přijde, že je po nich kůže taková…mdlá.

laknea Sandriskaa 19.08.2015

Po holení/trhání právěže použij ten podepilační BodyNatur gel. Kůže se zlepší, hydratuje a nemastí. Pásky jsem od této značky neměla, tak s tím neporadím.

manama Sandriskaa 26.08.2015

Já pásky používám celkem pravidelně a přijdou mi dobré. Byly dost nahřáté? Měla jsi čisté nohy? Třeba máš nějaké super odolné chloupky :D

Sandriskaa manama 27.08.2015

Tím to bude, mám Supermaní chlupy :D Až mi trochu poporostou, tak na ně vyplácám zbytek pásků a uvidím, třeba to jen potřebuji dostat do ruky…

Sandriskaa 25.06.2015

Všimla jsem si nějakých věcí v Globusu. Takže jste s nimi spokojené?

Tichavka Sandriskaa 25.06.2015

Určitě. Pokud uvažuješ, že si něco koupíš, tak můžu doporučit BodyNatur podepilační péči ;)

StankaHoy 25.06.2015

od BodyNatur používám depilační pěnu. nevím, jestli je nějak závratně kvalitní oproti jiným, ale mám hned vedle domu Albert, kde ji prodávají :D

Niccol 25.06.2015

Od BodyNatur si občas kupuji voskové pásky. Je pravda, že jsou o hodně levnější, než jiné. A hezky voní :D

Tichavka 25.06.2015

Rozhodně BodyNatur. Za málo peněz hodně muziky a navíc je mají skoro všude ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat