Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Paul Frank - originál nebo fejk ?

evice 20. 05. 2010

Na internetu najdete stovky diskusí, kde uživatelé řeší, zda nabízené zboží značky Paul Frank je originál nebo padělek. V některých diskusích je uvedeno jako jediné kritérium, jak odhalit padělek, cena zaboží. Ale s tím nesouhlasím. I originál značky Paul Frank se dá pořídit za rozumnou cenu - záleží na prodejci. A naopak padělek lze najít v e-shopech, aukcích za "cenu odpovídající originálu", tzn. pěkně drahé. A tady je jednoduchý návod, jak rozpoznat originál tašky Paul Frank. Nebudu se moc rozepisovat, protože rozeznávací znaky jsou jasné a jednoznačné. - kvalitní zpracování tašky - použitý materiál - logo opičáka Julia na padělcích neodpovídá originálnímu logu - na originální tašce je logo Julia jako nášivka. Na padělcích se jedná většinou o potisk. Výjimkou je celoplošný potisk. - tašky Paul Frank většinou zdobí pouze jednoduché logo, všechny nápisy naznačují, že se jedná o fejk - uvnitř tašky najdete malou cedulku s názvem Paul Frank Industries a rok, tzn. u nové kolekce tašek Spring 2010 je uvnitř tašky malá cedulka s rokem 2010. Jedná se o typ cedulky, na které jsou informace jak prát triko. To uvádím pro jistotu, aby někdo nehledal v tašce cedulku o velikosti A4 - zip -- na jezdci zipu opět název Paul Frank Tak to je několik poznávacích, rozlišovacích znaků, jak poznat originál. www.catgang.cz

Laugher

11.05.2017

Já myslím originál

Neregistrovaná/ý - paul frank

03.10.2011

www.SOYOU.sk

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Lilek s kuskusem

Lilek s kuskusem

12 hlasů
45min 306 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené se sýrem a rajčaty

9 hlasů
55min 562kJ 145 Kč

Nemáte rádi klasické zapečené brambory? Tyhle vám budo...

Grilovaná vepřová panenka

1 hlas
40min 865kJ 190 Kč

Vepřová panenka s medovou hořčici, rychlé, jednoduché a d...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Loni jsem dala výpověď, jsem v PN, dostanu mateřskou?

Dobrý den,pracovní neschopnost prodlužuje pracovní poměr jen v případě, že zaměstnanec dostal výp... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více