Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Neregistrovaná/ý - Rebeka

19.02.2018

Opravdu ověrěný způsob,nebo lék jak se po týdnu zbyvit rýmy?

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kejuša | 31.01.2018
ano souhlasím. Kup si to v lékarně. Co přesně potřebuješ?

psala tuším že má rýmu. To bych hned šla do lékarny a koupila si sprej do nosu na uvolnění dutin.

Neregistrovaná/ý - Kejuša

31.01.2018

Neregistrovaná/ý - Kiara | 31.01.2018
pokud jsi nemocná, léky neobjednávej online, ale zajdi do lékarny. Abys je měla co nejdřívě.

ano souhlasím. Kup si to v lékarně. Co přesně potřebuješ?

Neregistrovaná/ý - Kiara

31.01.2018

Neregistrovaná/ý - Robert | 30.01.2018
jsem chlap, ale tyhle věci jsem si dnes kouil v lékarně. Byl jsem tam kupovat Nasivin a zrovna měli akci i na věci na zuby, tak jsem si koupil.

pokud jsi nemocná, léky neobjednávej online, ale zajdi do lékarny. Abys je měla co nejdřívě.

Neregistrovaná/ý - Robert

30.01.2018

Neregistrovaná/ý - Emilie | 26.01.2018
https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pudry máš s těmi pudry zkušenost?

jsem chlap, ale tyhle věci jsem si dnes kouil v lékarně. Byl jsem tam kupovat Nasivin a zrovna měli akci i na věci na zuby, tak jsem si koupil.

Neregistrovaná/ý - Irena

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 25.12.2017
Ahoj Radko, tak konrétně tato káva je neskutečně lahodná. Já kávu moc nepiju, ale manžel ano a od té doby, co jsem mu dala balíček, kde byla tato káva a ještě čokoláda, nekupujeme žádnou jinou. Navíc koupí se přispívá na záchranu goril :)

Jakou kávu jsi už od mountain gorilla ochutnala? Já se nemůžu rozhodnout, jakou kávu koupit... :) Určitě si koupím tu zelenou, ale pak bych ještě ráda manželovi do jeho mocca konvičky :)

Neregistrovaná/ý - Králová

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 23.01.2018
Co ten jejich salon,byla jste tam některá?

Já sem byla jednou kdysi když sem potřebovala ukázat jak na nasazování clip in jinak si nasazuji sama :)

Neregistrovaná/ý - Emilie

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Emilie | 26.01.2018
máš zkušenosti s tímto pudrem?

https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pudry máš s těmi pudry zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Emilie

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková | 25.01.2018
tento eshop znám, pravidelně tam objednávám přípravky na bělení zubů. Mužu ho doporučit.

máš zkušenosti s tímto pudrem?

Neregistrovaná/ý - Petra Energy

25.01.2018

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková | 25.01.2018
tento eshop znám, pravidelně tam objednávám přípravky na bělení zubů. Mužu ho doporučit.

dívám se, že dětské zubní kartáčky mají za hodně dobré ceny. Ceny jsou nižší než jinde.

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková

25.01.2018

ženy, chci si objednat,teda udělat zásobu kartáčků, zubních past, ustních vod z eshopu nazuby.cz. Objednávala jste tam některé? Jakou máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Gábina

23.01.2018

Neregistrovaná/ý - Králová | 13.01.2018
Mám zkušenost úplně stejnou. Mám clipy z hotstyle, jednak mi dlouho vydrží a jednak i perfektně drží po nasazení

Co ten jejich salon,byla jste tam některá?

Neregistrovaná/ý - Králová

13.01.2018

Neregistrovaná/ý - Kalajová | 22.12.2017
Joo to drží :) Jako já vůbec co mám zkušenost s příčesky z hotstyle tak mi dlouho vydrží a dlouho dobře drží na vlasech

Mám zkušenost úplně stejnou. Mám clipy z hotstyle, jednak mi dlouho vydrží a jednak i perfektně drží po nasazení

když jsme stavěli domeček, taky jsem na netu hoedala všechno možné a mužu říct, že nejvíce se mi libíla firma kruzik.cz, kde jsme si nechali udělat dveře, vrata do garáže, venkovní žaluzie. Všechno proběhlo strašne rychle a jsme spokojení.

Neregistrovaná/ý - Jana

25.12.2017

Neregistrovaná/ý - Radka | 13.12.2017
Dobrý den :) Prosím o vaše zkušenosti s touto kávou? http://www.mountain-gorilla.cz/ Jak chutná? je lahodná? A jaká je spolupráce se shopem? Vše ok? Děkuji moc za každý postřeh!

Ahoj Radko, tak konrétně tato káva je neskutečně lahodná. Já kávu moc nepiju, ale manžel ano a od té doby, co jsem mu dala balíček, kde byla tato káva a ještě čokoláda, nekupujeme žádnou jinou. Navíc koupí se přispívá na záchranu goril :)

Neregistrovaná/ý - Kalajová

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Tereza | 19.12.2017
Jéé a drží vám ten culík dobře když ho nasadíte?

Joo to drží :) Jako já vůbec co mám zkušenost s příčesky z hotstyle tak mi dlouho vydrží a dlouho dobře drží na vlasech

Neregistrovaná/ý - Tereza

19.12.2017

Neregistrovaná/ý - Kalajová | 12.12.2017
Koupila jsem si tu v akci tento culík a je super http://www.hotstyle.cz/products/clip-culik-cop-ze-100-japonskeho-kanekalonu-60cm-kudrnaty-platina-se-stribritym-nadechem/

Jéé a drží vám ten culík dobře když ho nasadíte?

Neregistrovaná/ý - Majka Chlum

18.12.2017

já nakupuji na webovch stránkách www.herbadent.cz všem dárky k Vánocům, kupuji je tam každým rokem. Hlavně ústní vody a zubní pasty ze silic a extraktů léčivých bylin, také medicinální sladová vína

Neregistrovaná/ý - Radka

13.12.2017

Neregistrovaná/ý - Ilona | 09.12.2017
Také mám odtud doma sadu a je super

Dobrý den :) Prosím o vaše zkušenosti s touto kávou? http://www.mountain-gorilla.cz/ Jak chutná? je lahodná? A jaká je spolupráce se shopem? Vše ok? Děkuji moc za každý postřeh!

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na večeři

Vepřové maso se zeleninou

19 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Grepový salát s klíčky

15 hlasů
20min 222kJ 90 Kč

Recept na jednoduchý salát, kombinace ledového salátu ...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více