Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Neregistrovaná/ý - Leontýna

10.04.2018

Neregistrovaná/ý - Endy | 28.02.2018
Hej, vynikající! Nejlepší káva, co jsem pila...neprohloupíš, když ji koupíš a navíc přispěješ na ohrožené gorily :)

Jooo, holky, tuhle značku znám. Chutnala jsem od nich čokoládu. Jedna z nejlepších, co jsem chutnala.

Neregistrovaná/ý - Leontyna

05.03.2018

s manželem máme problém s erekcí a když se tak dívám na různé přípravky, objevila jsem stránku supererekce.com. Objednáva někdo z tohoto eshopu něco? Jak jste spokojené a za jakou dobu vám zboží přišlo?

Neregistrovaná/ý - Endy

28.02.2018

Neregistrovaná/ý - Charlotte | 25.02.2018
Holky, sos :D Chlap dostal k narozeninám kávovar :) A teď mu chci koupit i kvalitní kávu :) Je tato dobrá - http://www.mountain-gorilla.cz/? :)

Hej, vynikající! Nejlepší káva, co jsem pila...neprohloupíš, když ji koupíš a navíc přispěješ na ohrožené gorily :)

Neregistrovaná/ý - Charlotte

25.02.2018

Holky, sos :D Chlap dostal k narozeninám kávovar :) A teď mu chci koupit i kvalitní kávu :) Je tato dobrá - http://www.mountain-gorilla.cz/? :)

Neregistrovaná/ý - Martinka

24.02.2018

Neregistrovaná/ý - Rebeka | 19.02.2018
Opravdu ověrěný způsob,nebo lék jak se po týdnu zbyvit rýmy?

buďte ráda, že v době chřípky máte jenom rýmu. vemte si paralen, nasivin a čaj s citronem a určitě to pomůže.

Neregistrovaná/ý - Rebeka

19.02.2018

Opravdu ověrěný způsob,nebo lék jak se po týdnu zbyvit rýmy?

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kejuša | 31.01.2018
ano souhlasím. Kup si to v lékarně. Co přesně potřebuješ?

psala tuším že má rýmu. To bych hned šla do lékarny a koupila si sprej do nosu na uvolnění dutin.

Neregistrovaná/ý - Kejuša

31.01.2018

Neregistrovaná/ý - Kiara | 31.01.2018
pokud jsi nemocná, léky neobjednávej online, ale zajdi do lékarny. Abys je měla co nejdřívě.

ano souhlasím. Kup si to v lékarně. Co přesně potřebuješ?

Neregistrovaná/ý - Kiara

31.01.2018

Neregistrovaná/ý - Robert | 30.01.2018
jsem chlap, ale tyhle věci jsem si dnes kouil v lékarně. Byl jsem tam kupovat Nasivin a zrovna měli akci i na věci na zuby, tak jsem si koupil.

pokud jsi nemocná, léky neobjednávej online, ale zajdi do lékarny. Abys je měla co nejdřívě.

Neregistrovaná/ý - Robert

30.01.2018

Neregistrovaná/ý - Emilie | 26.01.2018
https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pudry máš s těmi pudry zkušenost?

jsem chlap, ale tyhle věci jsem si dnes kouil v lékarně. Byl jsem tam kupovat Nasivin a zrovna měli akci i na věci na zuby, tak jsem si koupil.

Neregistrovaná/ý - Irena

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 25.12.2017
Ahoj Radko, tak konrétně tato káva je neskutečně lahodná. Já kávu moc nepiju, ale manžel ano a od té doby, co jsem mu dala balíček, kde byla tato káva a ještě čokoláda, nekupujeme žádnou jinou. Navíc koupí se přispívá na záchranu goril :)

Jakou kávu jsi už od mountain gorilla ochutnala? Já se nemůžu rozhodnout, jakou kávu koupit... :) Určitě si koupím tu zelenou, ale pak bych ještě ráda manželovi do jeho mocca konvičky :)

Neregistrovaná/ý - Králová

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 23.01.2018
Co ten jejich salon,byla jste tam některá?

Já sem byla jednou kdysi když sem potřebovala ukázat jak na nasazování clip in jinak si nasazuji sama :)

Neregistrovaná/ý - Emilie

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Emilie | 26.01.2018
máš zkušenosti s tímto pudrem?

https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pudry máš s těmi pudry zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Emilie

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková | 25.01.2018
tento eshop znám, pravidelně tam objednávám přípravky na bělení zubů. Mužu ho doporučit.

máš zkušenosti s tímto pudrem?

Neregistrovaná/ý - Petra Energy

25.01.2018

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková | 25.01.2018
tento eshop znám, pravidelně tam objednávám přípravky na bělení zubů. Mužu ho doporučit.

dívám se, že dětské zubní kartáčky mají za hodně dobré ceny. Ceny jsou nižší než jinde.

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková

25.01.2018

ženy, chci si objednat,teda udělat zásobu kartáčků, zubních past, ustních vod z eshopu nazuby.cz. Objednávala jste tam některé? Jakou máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Gábina

23.01.2018

Neregistrovaná/ý - Králová | 13.01.2018
Mám zkušenost úplně stejnou. Mám clipy z hotstyle, jednak mi dlouho vydrží a jednak i perfektně drží po nasazení

Co ten jejich salon,byla jste tam některá?

Neregistrovaná/ý - Králová

13.01.2018

Neregistrovaná/ý - Kalajová | 22.12.2017
Joo to drží :) Jako já vůbec co mám zkušenost s příčesky z hotstyle tak mi dlouho vydrží a dlouho dobře drží na vlasech

Mám zkušenost úplně stejnou. Mám clipy z hotstyle, jednak mi dlouho vydrží a jednak i perfektně drží po nasazení

když jsme stavěli domeček, taky jsem na netu hoedala všechno možné a mužu říct, že nejvíce se mi libíla firma kruzik.cz, kde jsme si nechali udělat dveře, vrata do garáže, venkovní žaluzie. Všechno proběhlo strašne rychle a jsme spokojení.

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Lilek s kuskusem

Lilek s kuskusem

12 hlasů
45min 306 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené se sýrem a rajčaty

9 hlasů
55min 562kJ 145 Kč

Nemáte rádi klasické zapečené brambory? Tyhle vám budo...

Grilovaná vepřová panenka

1 hlas
40min 865kJ 190 Kč

Vepřová panenka s medovou hořčici, rychlé, jednoduché a d...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Loni jsem dala výpověď, jsem v PN, dostanu mateřskou?

Dobrý den,pracovní neschopnost prodlužuje pracovní poměr jen v případě, že zaměstnanec dostal výp... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více