Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nadšení z eshopu

Andy1 13. 08. 2012

S manželem jsme doma prováděli rekonstrukcí celého prvního patra. velmi oblíbený se mi stal eshop http://www.luxusni-nabytek-mt.cz/ objednala jsem několik kusů nábytku. Jsem velmi spokojená, jestliže někdo budete také provádět rekonstrukci, nebojte se a určitě využijte jejich široké nabídky nábytku

Neregistrovaná/ý - Hilda

17.07.2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 11.07.2019
Hildo už máte doma? Jak vám přišla ta zásilka? Taky uvažuji že bych tu něco vzala..

Jojo už mám všechno doma a naprostá spokojenost! Přišlo to v neprůhledném balení, a na zásilce nebyl ani název obchodu

Neregistrovaná/ý - Monika

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hilda | 07.07.2019
Já sem naprosto nadšená z eshopu e-kondomy, nikde sem neviděla takhle velký výběr, už mám odeslanou objednávku tak se těším až mi přijde

Hildo už máte doma? Jak vám přišla ta zásilka? Taky uvažuji že bych tu něco vzala..

Neregistrovaná/ý - Hilda

07.07.2019

Já sem naprosto nadšená z eshopu e-kondomy, nikde sem neviděla takhle velký výběr, už mám odeslanou objednávku tak se těším až mi přijde

Neregistrovaná/ý - Zuzka

04.07.2019

Ahoj holky, tak nějak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na clip in příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/ Docela bych do toho šla, jen mám ale pár dotazů... Neničí se používáním? Mám obavu, aby po pár nošení nebyly vlasy zacuchané a nedali se dál používat.

Neregistrovaná/ý - Agáta

04.07.2019

Neregistrovaná/ý - Lidka | 30.06.2019
Ne to tam není, až vám bude volat pracovník přepravy tak stím se domluvíte na výnosu, řekne vám i cenu

Aha ...no a byl ten pracovník tedy ohledně toho výnosu ochotný?

Neregistrovaná/ý - Lidka

30.06.2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 27.06.2019
Kde jste ten výnos objednávala? U objednávky nevidím možnost výnosu

Ne to tam není, až vám bude volat pracovník přepravy tak stím se domluvíte na výnosu, řekne vám i cenu

Neregistrovaná/ý - Agáta

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Lidka | 01.06.2019
Doma máme z eshopu sedačku.. za mne spokojenost, sedačku vynesli až do patra a domluva snimi byla taky skvělá

Kde jste ten výnos objednávala? U objednávky nevidím možnost výnosu

Neregistrovaná/ý - Kamila

21.06.2019

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 07.06.2019
Jé děkuju vidíte to mě ani nenapadlo.. a byli ochotní teda? A kam jste se na ně obrátila, to jste do eshopu psala?

Ano ano byli ochotní a moc. Volala jsem na to telefonní číslo které mají na stránkách fitham

Neregistrovaná/ý - Kristýna

07.06.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 05.06.2019
Sama se moc nevyznám, ale když sem ve fitham objednávala dárek k narozkám pro muže , tak mi tady dokázali dobře poradit, tak se zeptejte přímo v eshopu

Jé děkuju vidíte to mě ani nenapadlo.. a byli ochotní teda? A kam jste se na ně obrátila, to jste do eshopu psala?

Neregistrovaná/ý - Kamila

05.06.2019

Sama se moc nevyznám, ale když sem ve fitham objednávala dárek k narozkám pro muže , tak mi tady dokázali dobře poradit, tak se zeptejte přímo v eshopu

Neregistrovaná/ý - Kristýna

03.06.2019

Já bych ráda posilovací lavici pro manžela ale moc se teda nevyznám...můžete mi nějakou doporučit ?

Neregistrovaná/ý - Lidka

01.06.2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 30.05.2019
Máte jakoukoliv zkušenost s nábytkem ze sconta? https://www.sconto.cz/

Doma máme z eshopu sedačku.. za mne spokojenost, sedačku vynesli až do patra a domluva snimi byla taky skvělá

Neregistrovaná/ý - Johana

01.06.2019

Neregistrovaná/ý - Viktorie | 30.05.2019
Pořídila sem si tady cestovní kufr https://www.nejkufry.cz/ ten výběr je luxusní, hodně kufrů na výběr

Dobrý den, je kufr kvalitní? A jakou velikost kufru jste si koupila?

Neregistrovaná/ý - Bára

31.05.2019

Neregistrovaná/ý - Sára | 30.05.2019
A ty tam nakupuješ? Mají tam teda mega výběr, to zase má karta zapláče

Ano v differentu nakupuji už několik let a vždycky tam najdu co potřebuji, mám ráda originální věci a proto nerada nakupuji v normálních obchodech, protože v tom pak chodí půlka republiky!

Neregistrovaná/ý - Viktorie

30.05.2019

Pořídila sem si tady cestovní kufr https://www.nejkufry.cz/ ten výběr je luxusní, hodně kufrů na výběr

Neregistrovaná/ý - Agáta

30.05.2019

Máte jakoukoliv zkušenost s nábytkem ze sconta? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Sára

30.05.2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 29.05.2019
Jestli chceš opravdu něco s originálními kousky, tak se podívej tady www.different.cz!

A ty tam nakupuješ? Mají tam teda mega výběr, to zase má karta zapláče

Neregistrovaná/ý - Viola

29.05.2019

Z těch co objednáváte kosmetiku přes Bioaromakosmetika, tak se vším odtud jste teda spokojené? Dívala jsem se tu na krém proti celulitidě přírodní.... tak nad ním hodně uvažuju

Neregistrovaná/ý - Bára

29.05.2019

Neregistrovaná/ý - Sára | 17.05.2019
Zdravím prosím o doporučení nějakého dobrého e-shopu s oblečením a botami? děkuji

Jestli chceš opravdu něco s originálními kousky, tak se podívej tady www.different.cz!

Neregistrovaná/ý - Gita

27.05.2019

Neregistrovaná/ý - Leona | 25.05.2019
Přes bioaromakosmetika.cz si také objednávám přípravky a spokojenější sem s žádnými jinými nebyla

Dneska sem poprvé objednávala přes bioaromakosmetika tak už se těším až mi objednávka přijde. Jsem na ni moc zvědavá. Kosmetika bez chemických látek, bez konzervantů.. žádné testy na zvířatech.. ze 100% přírodních látek... co víc si u kosmetiky přát

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pórková polévka s jogurtem

Pórková polévka s jogurtem

0 hlasů
1h a 5min 270 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí lýtko s bylinkami

0 hlasů
1h a 50min 927kJ

Vymažte si v paměti vzpomínky na fádní telecí roládu z...

Kotlety s jablky

14 hlasů
60min 652kJ 130 Kč

Jednoduchý recept na jednu z mnoha variací přípravy ve...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více