Diskuse na téma Cvičení Pilates

19. 08. 2022 | Oblíbené značky

Zdravím, je tu někdo kdo má zkušenost s pilates? Už dlouho si říkám že bych zkusila ale zatím jsem se nedokopala

Soňa 04.04.2024

Prvně jsem začala doma, ale chtělo to nějakýho profíka, protože jsem cvičila blbě, necítila jsem se jistě. Teď už si zacvičím i doma po 3/4 roce lekcí. Nejlepší pilates je v Brně v Zone4you. Chodila jsem tam původně jen do posilky, ale na skupinovce se cítím líp.

Nina 18.01.2023

Pilates miluju, je to pro mě skvělý oddech.

PanvickaJ 24.09.2022

Blanka: To na mě je zumba zase asi až moc akční :D Kasparova: Děkuji za tip objednala sem si tu jednu tu podprsenku a kraťásky s vysokým pasem a jsem moc spokojená. Teď zvažuju ještě legíny

Kasparova PanvickaJ 27.09.2022

Jo jo já můžu legíny od týhle značky jenom doporučit

PanvickaJ PanvickaJ 30.09.2022

Legíny vás nikde nestahují nebo netáhnou? Potřebovala bych aby mě neomezovaly v pohybu, ještě jsem neobjednala stále váhám

Kasparova PanvickaJ 02.10.2022

Ne vůbec mě v pohybu neomezují, nikde nestahujou, naopak. Cítím se v nich skvěle.

Blanka 06.09.2022

Já jsem ho zkusila jednou a moc jsem se v tom nenašla, mám raději tempo a životabudič jako je pro mě třeba zumba :)

Kasparova 28.08.2022

Mám legíny, kraťásky ale co si nejvíc pochvaluju tak jsou ty jejich sportovní podprsenky ty nosím hodně. Ale jinak sem spoko se vším odtud

PanvickaJ 25.08.2022

Tuhle značku neznám ale mají moc hezký věci. A co jste tu konkrétně na pilates pořídila?

Kasparova 22.08.2022

Ahoj. Chodím na něj s kámoškou už půl roku a aspoň co se mě týče tak sem moc spokojená. Jenom je fajn mít na to cvičení na sebe něco v čem je maximálně pohodlně. Já třeba mám oblečení odtud https://cs.dragonflybrand.com/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat