Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětská zdravotní obuv

Sharka 29. 09. 2010

Poslední dobou jsem se potýkala s problémem při nákupu bot pro mou čtyřletou dceru. Já sama jsem si z dětství odnesla ploché nohy a nechtěla jsem, aby Klárka dopadla stejně. Záleží mi na jejím zdraví a tak jsem se začala rozhlížet po zdravotní obuvi. Nejdřív jsem prohledala web a narazila jsem na e-shop www.nextmama.cz, kde jsem našla to, co jsem potřebovala. K mému překvapení www.nextmama.cz nenabízí zdravotní obuv jen pro děti, ale také pro dospělé. Tento obchod můžu všem maminkám vřele doporučit. ;-)

Laugher

11. 5. 2017

Já děti nemám

Martaa

8. 9. 2016

u nás je oblíbená značka Superfit

Neregistrovaná/ý - Miluna

27. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Nel | 18. 4. 2016
No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Tak urcite, pokud nechces aby te z celeho dne boleli nohy tak dobra obuv je urcite zaklad, vsak ajk tu uz enkdo daval tu stranku zdrava-detska-obuv.cz, tak tam maji dobry vyber a pomerne aj dobra cena

Neregistrovaná/ý - Nel

18. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 21. 3. 2016
Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Neregistrovaná/ý - Dana

21. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Monika | 16. 3. 2016
Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

Neregistrovaná/ý - Monika

16. 3. 2016

Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

benca

31. 12. 2015

my kupujeme obuv od raka

Neregistrovaná/ý - elisska

1. 7. 2013

Můj nejoblíbenější obchod na boty je Ara a na oblečení Coccodrillo,navíc obojí je na Freeportu na Hatích, takže každý měsíc obětujeme jednu sobotu či neděli a jede se na nákupy

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše...

Dušený hejk

Dušený hejk

12 hlasů
1h a 35min 387 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Citronová kuřecí prsíčka s pepřem

27 hlasů
25min 474kJ 48 Kč

Určitě vyzkoušejte kuřecí prsíčka s citronovou omáčkou.

Smažené hráškové placičky

14 hlasů
45min 746kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý recept na placičky z hrášku a mrkve.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více