Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětská zdravotní obuv

Sharka 29. 09. 2010

Poslední dobou jsem se potýkala s problémem při nákupu bot pro mou čtyřletou dceru. Já sama jsem si z dětství odnesla ploché nohy a nechtěla jsem, aby Klárka dopadla stejně. Záleží mi na jejím zdraví a tak jsem se začala rozhlížet po zdravotní obuvi. Nejdřív jsem prohledala web a narazila jsem na e-shop www.nextmama.cz, kde jsem našla to, co jsem potřebovala. K mému překvapení www.nextmama.cz nenabízí zdravotní obuv jen pro děti, ale také pro dospělé. Tento obchod můžu všem maminkám vřele doporučit. ;-)

Vasti1

29. 8. 2020

dětem nejvíce sedí boty od Protetiky

Laugher

11. 5. 2017

Já děti nemám

Martaa

8. 9. 2016

u nás je oblíbená značka Superfit

Neregistrovaná/ý - Miluna

27. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Nel | 18. 4. 2016
No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Tak urcite, pokud nechces aby te z celeho dne boleli nohy tak dobra obuv je urcite zaklad, vsak ajk tu uz enkdo daval tu stranku zdrava-detska-obuv.cz, tak tam maji dobry vyber a pomerne aj dobra cena

Neregistrovaná/ý - Nel

18. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 21. 3. 2016
Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Neregistrovaná/ý - Dana

21. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Monika | 16. 3. 2016
Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

Neregistrovaná/ý - Monika

16. 3. 2016

Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

benca

31. 12. 2015

my kupujeme obuv od raka

Neregistrovaná/ý - elisska

1. 7. 2013

Můj nejoblíbenější obchod na boty je Ara a na oblečení Coccodrillo,navíc obojí je na Freeportu na Hatích, takže každý měsíc obětujeme jednu sobotu či neděli a jede se na nákupy

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Bramborový salát s hruškou

Bramborový salát s hruškou

13 hlasů
55min 749 kJ 71 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více