Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětská zdravotní obuv

Sharka 29. 09. 2010

Poslední dobou jsem se potýkala s problémem při nákupu bot pro mou čtyřletou dceru. Já sama jsem si z dětství odnesla ploché nohy a nechtěla jsem, aby Klárka dopadla stejně. Záleží mi na jejím zdraví a tak jsem se začala rozhlížet po zdravotní obuvi. Nejdřív jsem prohledala web a narazila jsem na e-shop www.nextmama.cz, kde jsem našla to, co jsem potřebovala. K mému překvapení www.nextmama.cz nenabízí zdravotní obuv jen pro děti, ale také pro dospělé. Tento obchod můžu všem maminkám vřele doporučit. ;-)

Laugher

11.05.2017

Já děti nemám

Martaa

08.09.2016

u nás je oblíbená značka Superfit

Neregistrovaná/ý - Miluna

27.04.2016

Neregistrovaná/ý - Nel | 18.04.2016
No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Tak urcite, pokud nechces aby te z celeho dne boleli nohy tak dobra obuv je urcite zaklad, vsak ajk tu uz enkdo daval tu stranku zdrava-detska-obuv.cz, tak tam maji dobry vyber a pomerne aj dobra cena

Neregistrovaná/ý - Nel

18.04.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 21.03.2016
Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

No holky jak to tak vidim budu se po nejake take muset pohlizet, hodne o tom ctu na netu ze by se nato melo hodne dbat

Neregistrovaná/ý - Dana

21.03.2016

Neregistrovaná/ý - Monika | 16.03.2016
Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

Jo drahe nejsou to mas pravdu, jen zalezi kde se to kupuje, ja jsem si sobe kupovala pantofle do prace a chtela jsem opravdu dobre aby me z toho celodenniho chodzeni neboleli nohy a sehnala jsem je za velmi dobrou cenu zdrava-detska-obuv.cz/zdrava-damska-obuv-c-9.html

Neregistrovaná/ý - Monika

16.03.2016

Ja vybiram zatim nejakou na netu a jsem mile prekvapena i cenou, ze to neni tak drahe jak by si clovek mohl myslet

benca

31.12.2015

my kupujeme obuv od raka

Neregistrovaná/ý - elisska

01.07.2013

Můj nejoblíbenější obchod na boty je Ara a na oblečení Coccodrillo,navíc obojí je na Freeportu na Hatích, takže každý měsíc obětujeme jednu sobotu či neděli a jede se na nákupy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

Kuřecí kari

Kuřecí kari

9 hlasů
35min 670 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na večeři

Vepřové maso se zeleninou

19 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Grepový salát s klíčky

15 hlasů
20min 222kJ 90 Kč

Recept na jednoduchý salát, kombinace ledového salátu ...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více