Diskuse na téma Přírodní barva na vlasy

03. 04. 2024 | Oblíbené značky

Zdravím, jakou rostlinnou barvu na vlasy používáte a jste spokojené? Mám hodně zničené vlasy klasickou chemickou barvou a chtěla bych je ozdravit a přestat používat chemii.

Romana Van. 13.04.2024

Tady máte odkaz na jejich stránky www.khadi.cz/rostlinne-barvy-na-vlasy tam barvu objednáte a dokonce se můžete i poradit, jsou moc ochotní a na cokoliv odpoví a třeba pomůžou s výběrem.

Ella789 11.04.2024

Moc děkuji za komentář a doporučení na rostlinnou barvu, určitě bych ji vyzkoušela. Poradíte ještě kde ji objednat, případně kdo by mi poradil jakou barvu u nich vybrat?

Romana Van. 06.04.2024

Já jsem před půl rokem přestala chodit na chemickou barvu ke kadeřnici a barvím se doma čistě rostlinnou barvou Khadi. Za mě maximální spokojenost - vlasy jsou zdravé, lesklé, barva krásně chytá i na šediny, prostě paráda.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat