Diskuse na téma Dobrá dekorativní kosmetika

Zdravím všechny, holky doporučíte mi dobrou dekorativní kosmetiku? Která značka má dobré řasenky, make-upy, tužky na oči …?

Michala 12.05.2023

To si chce spíš vyzkoušet sama, co ti bude na pleti vyhovovat.

Katka 28.03.2023

Já jsem teďka nově vyzkoušela značku Anastasia Beverly Hills a musím říct, že mě mile překvapila, jak moc netestuju, tak tohle je pro mě prima změna.

Michala Katka 12.05.2023

Taky jsem už tuhle značku vyzkoušela a byla pro mě příjemným překvapením, akorát ty ceny jsou ufuf.

Markéta 06.02.2023

Já to dost střídám a pokaždé vyzkouším něco nového z notina :)

Andula Markéta 04.03.2023

taky dost zkouším, ale co jsem narazila na nyx kosmetiku, tak kupuju jenom od nich. Přijde mi, že mají velmi kvalitní šminky za dostupné ceny v poměru ostatními značkami https://www.notino.cz/search.asp?exps=nyx

Mates 03.11.2022

Prosím o radu, kde manželce koupit nějaký takový darek, abych jí udělal radost.

Gábina Mates 10.12.2022

Doporučila bych nějaký obchod jako je Sephora, tam vám dobře dámy poradí.

Elininka 22.10.2022

Jé, díky za tip - hned na belter.cz doobjednám zásoby - dárek zadarmo vždycky potěší :)

Marionneta 16.10.2022

Holky, na stránky jsem se dívala a teď při nákupu nad 2 tisíce dávají zdarma konturovací tužku na rty.

Elininka 09.10.2022

Taky značku DR.BELTER kupuju. Mají výborné pudry a tekuté oční linky.

Mates Elininka 03.11.2022

A mají i dárkové balíčky?

Maslinka 04.10.2022

Zdravím, já jsem nadšená z této dekorativní kosmetiky https://www.belter.cz/dekorativni-kosmetika/ Mají vše skvělé a sedí mi to, i když mám dost citlivou pleť.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat