Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Sacha

Nikyy 26. 09. 2014

Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s dekorativkou Sacha? :-) Slyšela jsem od známé, že vyrábějí prý úžasné stíny, ale nějak nevím kde kupovat? V síti normálních drogerií asi ne, co? :-)

Neregistrovaná/ý - Betuska

25. 11. 2014

jo, jasně, tak potom je to asi lepší objednat, ať tam neběžíš zbytečně no, jde o to, jestli myslíš jako dekorativní kosmetiku nebo péči?? jako péči má teď moje teta na starší a zralejší pleť právě od Anubisu takovou sadi s vitamine C a antioxidanty, kmenové buňky a je to čisticí pěna a krém myslím

Nikyy

24. 11. 2014

Tak jsem to hledala a našla, že mají i "obchod" Praze, ani to objednávat předem člověk nemusí, ale pak se zase mlž stát, že přesně to, co chceš nebudou mít na prodejně, ale na skladě, takže já si to asi pro jistotu objednám, ať tam nejdu zbytečně... ještě přemýšlím, že bych tam koupila něco mamce na vánoce, nevíš o nějaké kosmetice vhodné pro zralou pleť, na vrásky a taaak?

26. 10. 2014

Nikyy | 20. 10. 2014
No já jsem o ní právě slyšela od známé a ta taky hrozně vychvalovala od nich nějaký minerální pudr, prý je po něm úžasná rozzářená pleť a taky ještě trochu kryje, což se mi taky hodí ale právě říkala, že si to koupila někde v zahraničí, takže jsem chtěla zjistit, kde to tady dostat a co a jak díky moc a užs odtam z toho e-shopu někdy něco nakupovala? a přišlo ti zboží v pořádku?

Jasně, odtam nakupuju už dlouho právě a vždycky bylo všechno v pohodě, takže myslím, že není co řešit, žádné problémy by neměly být anebo poku jsi z prahy, tak tam myslím, mají nějaký obchod, jen nevím jestli se to musí předem taky objednat a pak si to přijít vyzvednout nebo stačí jen přijít, nejsem totiž odtam, ale tak určitě o tom na stránkách něco mají

Nikyy

20. 10. 2014

Neregistrovaná/ý - Betuska | 27. 9. 2014
No, myslím, že v drogeriích to budou mít opravdu těžko já jsem o ní taky zatím jen slyšela a viděla jsem nějaké výrobky na profiliceni, tam to budou totiž teď někdy od listopadu prodávat a něco tam asi už dokonce mají teď, musím se mrknout tak kdyžtak to sleduj tam, ale vypadá to moc pěkně, mně se hrozně líbí tady ta sada tvářenek http://profiliceni.cz/detail_3.php?id=1478 ♥

No já jsem o ní právě slyšela od známé a ta taky hrozně vychvalovala od nich nějaký minerální pudr, prý je po něm úžasná rozzářená pleť a taky ještě trochu kryje, což se mi taky hodí ale právě říkala, že si to koupila někde v zahraničí, takže jsem chtěla zjistit, kde to tady dostat a co a jak díky moc a užs odtam z toho e-shopu někdy něco nakupovala? a přišlo ti zboží v pořádku?

27. 9. 2014

No, myslím, že v drogeriích to budou mít opravdu těžko já jsem o ní taky zatím jen slyšela a viděla jsem nějaké výrobky na profiliceni, tam to budou totiž teď někdy od listopadu prodávat a něco tam asi už dokonce mají teď, musím se mrknout tak kdyžtak to sleduj tam, ale vypadá to moc pěkně, mně se hrozně líbí tady ta sada tvářenek http://profiliceni.cz/detail_3.php?id=1478 ♥

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše...

Dušený hejk

Dušený hejk

12 hlasů
1h a 35min 387 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Citronová kuřecí prsíčka s pepřem

27 hlasů
25min 474kJ 48 Kč

Určitě vyzkoušejte kuřecí prsíčka s citronovou omáčkou.

Smažené hráškové placičky

14 hlasů
45min 746kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý recept na placičky z hrášku a mrkve.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více