Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vaginální mykóza

Nika29 20. 07. 2013

Zdravím holky. Máte některá zkušenosti s vaginální mykózou? Včera mi začala nepříjemné svědění, pálení a nevím co na to pořádně vzít. Chtěla bych to zkusit vyléčit doma než hnedka utíkat k doktorce. Jaké s tím máte zkušenosti a co vám na to hlavně pomohlo??

NinaC

21.02.2019

Tady tyhle věci je potřeba vyléčit "zevnitř" a potom až zvenku tady těma mycíma přípravkama. Já mám za sebou bylinnou "kúru" a od té doby jsem s mykózou problém neměla.

Neregistrovaná/ý - Lucka

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 15.10.2018
Taky se mi to pořád vrací a už mě to nebaví. Změnila jsem i gynekoložku. Tahle nová je zastáncem přírodního léčiva, tak mi doporučila vyzkoušet Alta hebu, tak jsem sama zvědavá jestli mi to pomůže za zkoušku nic nedám potom všem co jsem do sebe už nacpala.

No a už jsi teda našla něco, co ti na to zabralo?

Neregistrovaná/ý - Míša

15.10.2018

Taky se mi to pořád vrací a už mě to nebaví. Změnila jsem i gynekoložku. Tahle nová je zastáncem přírodního léčiva, tak mi doporučila vyzkoušet Alta hebu, tak jsem sama zvědavá jestli mi to pomůže za zkoušku nic nedám potom všem co jsem do sebe už nacpala.

Neregistrovaná/ý - Gábina

30.05.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 25.05.2018
Který používáš? Ten s kaštanem? Dívám se, že jich mají v lékarnách více

Já se teda napřed zeptám u nás v lekarne, jestli ho mají a kdyztak to jistí nejaký e-shop.Díky

Neregistrovaná/ý - Kamila

29.05.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 25.05.2018

Anoooo, tento https://www.herbalon.cz/inpage/herbalon-s-kastanem-a-rozmarynem/

Neregistrovaná/ý - Gábina

25.05.2018

Neregistrovaná/ý - Kamila | 21.05.2018
Kvuli mykoze jsem zacala pouzivat intimní gel herbalon a opravdu jsem se problemu zbavila.

Neregistrovaná/ý - Kamila

21.05.2018

Kvuli mykoze jsem zacala pouzivat intimní gel herbalon a opravdu jsem se problemu zbavila.

Neregistrovaná/ý - Mirunka H

19.02.2018

Já jsem nesnesitelně trpěla na záněty. Používám Vagiferm od Pharma Agency, dá se objednat i zde: I v době Těhu a kojení jsem ho brala. http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/

Neregistrovaná/ý - Michaela Beroun

21.01.2018

Já teď používám Vagiferm. Obsahuje mléčné bakterie, které uvnitř pochvy vytvářejí kyselé prostředí, které není vhodné pro patogenní bakterie, které tu infekci způsobují.

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21.06.2017

Jaj, utíkej hned do lékárný! Kup si Enzymax V - https://www.lekarna.cz/enzymax-v-60-kapsli/ Zabere, pomuze, ulevi :)

Neregistrovaná/ý - janika

28.05.2017

Jak tak sleduji diskuzi, tak jsem si ho taky objednala na www.salutempharma.cz, protože taktéž trpím opakujícími se vaginálními mykózami.

Neregistrovaná/ý - hanicaa

26.05.2017

Děkuji za tip, po různých přírodních kůrách a intimních gelech apod. se to nějak zklidnilo, ale pak se problém vrátil a zase znovu a znovu. Hned jsem si enzymax v objednala a jsem zvědavá jestli bude opravdu fungovat.

Neregistrovaná/ý - Silva

25.05.2017

Neregistrovaná/ý - ratka | 24.05.2017
Využívala jsem celé balení, problémy úplně ustoupily. Teď doufám, že se nevrátí.

Taky můžu enzymax V. doporučit, já si ho vybírala podle recenzí na internetu a udělala jsem dobře, protože mi opravdu pomohl a jsem ráda, že jsem se zbavila jak výtoku, tak nošení intimek.

Neregistrovaná/ý - ratka

24.05.2017

Využívala jsem celé balení, problémy úplně ustoupily. Teď doufám, že se nevrátí.

Neregistrovaná/ý - milinka

22.05.2017

Neregistrovaná/ý - ratka | 19.05.2017
Na doporučení lékaře jsem si objednala Enzymax V, trpím vaginálními mykózami které se často opakují.

A už jste ho začala užívat?Já mám stejné problémy, tk jsem si ho objednala na www.enzymax.cz a začala jsem hned s užíváním.

Neregistrovaná/ý - ratka

19.05.2017

Na doporučení lékaře jsem si objednala Enzymax V, trpím vaginálními mykózami které se často opakují.

Neregistrovaná/ý - Jana

08.04.2017

mně na to pomáhají intimní mycí gely :)

Neregistrovaná/ý - Anička

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Nika | 18.05.2016
Ahoj Aničko co je to ta Moringa, to je nějaká bylinka?

Moringa je strom se silnými a detoxikačními účinky, léčí tak že vyčstí tělo odvšeho co v něm namá být

Neregistrovaná/ý - Anička

26.06.2016

Zhruba před čtyřmi měsíci jsem sem psala, že jsem opakovanou mykózu léčila také pomocí wobenzymu. Brala jsem jej tři měsíce (od prosince do února) a stále jsem v pořádku, dokonce už ani ty výplachy Rosalginem nepodstupuji každý týden.

Ono je právě potřeba po tom přeléčení tu rovnováhu obnovit jinak se to pořád dokola vrací, nejlepší je ten Vagiferm používat rovnou i po antibiotikách aby se ta infekce ani neudělala

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Plněné kapustové listy

Plněné kapustové listy

15 hlasů
1h a 35min 694 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová panenka s ostružinovou omáčkou

16 hlasů
1h a 10min 699kJ 160 Kč

Ostružiny dodají masu skvělou chuť, určitě vyzkoušejte.

Kuřecí maso s houbami

0 hlasů
1h a 20min 537kJ 120 Kč

Dušené kuřecí maso s hnědými žampióny.

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více