Diskuse na téma Nevěra přítele & milence

Co je horší, nevěra přítele nebo milence?

Anonym 30.09.2023

Linda

Majka 03.08.2020

S ddc centrem mam taky moc dobrou zkušenost

Terka 07.07.2020

Zaujalo mne dna centrum, vstřícné jednání, diskrétnost a rychlost výsledků. Můžu jenom doporučit

Stela Terka 20.07.2020

Jakou formou vám přišly odtud výsledky?

Terka Stela 25.07.2020

Výsledky mi přišly na email

Stela Terka 28.07.2020

Aha takže jste opravdu nemusela kromě pošty nikam chodit? To je paráda

jancanoval 16.06.2020

je to těžká situace, asi bych se poradila v psychol poradne. doporucuji www.hanapucherova.cz, pracuji i online, pokud nejste z Prahy

Dana 23.05.2020

Najde se tu někdo kdo by měl zkušenost s testováním otcovství?

Šárka Dana 26.05.2020

Dano nechala jsem před nedávnem dělat dna testy tady v tomto centru https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi

Dana Šárka 28.05.2020

Jak testování v tomto centru proběhlo? A výsledky byly za jak dlouhou dobu?

Šárka Dana 31.05.2020

Objednala jsem testovací sadu která mi přišla domů. Výsledky byly do pěti dnů

Hanna 30.11.2019

Ahojky, je to tak. Ale nám osobně se osvědčil erectan. Je vhodný i pro kardiaky. Tak zkus mrknout na jejich nabídku.

Vikky 03.09.2019

Jj, ten erectan je právě vhodný i pro kardiaky, takže to bych strach neměla :)

Ylliess 05.02.2018

Já si vždy říkala že co je horší jestli chlap podvede s ženskou nebo chlapem.

Adam znalec 17.01.2018

S nevernym muzem se rozejdete, to je asi jedina dobra rada. Stejne tak muzi - pokud vam stara zahne, udela to zas a zas a vy budete za vola, navic muzete schytat nejaky filcky, kdyz stara roztahuje po pulce vesnice nohy.. Jak poznat, ze vam zahyba, se doctete zde -- https://www.erekce.cz/zenska-nevera/

Berta 22.11.2017

Dočetla jsem se o přímé souvislosti maky na mužskou potenci. Doplňky, které by řeřichu obsahovaly? Doporučíte? Nebo čaje.

Madlén Berta 24.11.2017

Berti, přírodní cesta je běh na dlouhou trať, ať jde o jakoukoli oblast lidského zdraví. Já jsem lékarnice, a ze zkušenosti vím, že pokud se vyskytne zdravotní problém, většina lidí jde tou cestou rychlého řešení, tedy cestou chemie.

Romana 30.09.2017

Nějaký e-shop kde by měli třeba i prádlo, nebo zkrátka větší výběr, včetně i těch doplňků samozřejmě, a a hlavně ať to není Čína.

Linda Romana 13.10.2017

Prádlo, tak to neporadím. Ale třeba nějaké přípravky na libido, zkuste Erectan.

Oboje.

Katka90 22.09.2017

Myslíte, že může kuřák s vysokým tlakem užívat Erektan, nebo nějaký jiný přípravek?

Bára Katka90 25.09.2017

Poslala bych ho k lékaři. Ale přípravků je celá řada, anebo koupit jen gel, ne prášky. https://erectan.cz/cs/home/5-erectan-intim-gel

Mia Bára 29.09.2017

Ať zkusí tohle: https://erectan.cz/cs/home/5-erectan-intim-gel Je to gel, neužívá se vnitřně.

Kaba Katka90 18.10.2017

Já jsem koupila k dvouletému výročí pro přítele den v lázních. Dárek pro oba. A super věc.

Lucie Kaba 28.10.2017

Ne, to bych určitě jako zdravotní sestra nedoporučovala. Ale zkuste nějakou alternativu. Pokud nemůžete jinak, navštivte lékaře.

Pavla 11.02.2017

Udělej si s přítelem krásný večer plný sexu a povol fantazii uzdu a pořiď si nějaký lubrikant s erotickou hračkou. Muži mají rádi nespoutané ženy dychtivé vzrušení. Uvidíš, jak se to mezi Vámi změní k lepšímu a třeba mu chybělo jen to.

Laugher 05.01.2017

Pro mne nevěra přítele

Jaruška 08.12.2016

Můj příběh je trochu jiný.Vzala jsem si svého prvního chlapce.Od jeho rodičů jsme dostali malý byteček a byli jsme alestpoň já velmi šťastni.Náš soused na patře byl o generaci starší,sportovec ,velmi atraktivní,žil sám.Asi před rokem dostal manžel chřipku a zůstal pár dní doma.Já se domů vrátila dopoledne pro zapomenutá lejstra.Z ložnice byly slyšet divné zvuky,Nakoukla jsem.Manžel ležel na břiše a soused ho píchal do zadku.Utekla jsem.Večer jsem se vrátila domů a od té doby jsme o tom nepromluvili.Ale náš vztah už není takový jako dřív.Poradí mi někdo,co mám dělat?Stále manžela miluji.

vivi11 28.07.2016

Neznám tak nemohu posoudit...

luc94 21.04.2016

Já zažila nevěru přítele.. Bohužel to byla ta první VELKÁ láska a přes rok jsem to přehlížela. Jezdil přes týden pracovně do Prahy a na víkendy byl doma. Tam si našel frajerku a bylo. Trpělivost mi došla, když jsem dostala rakovinu a on se ani neuráčel přijít podívat do nemocnice. Tenkrát jsem byla opravdu na dně. Za cca pul roku jsem si našla nového přitele a ex mi pořad psal, volali jsme i policii. Ted jsem už vdaná a šťastná máme miminko jsem opravdu šťastná! :-) Kdyby mě teď manžel podváděl nechci to vědět, už kvůli malé. :-)

Mason 26.10.2014

Obligátní věta můj partner partnerka mi nerozumí.Z mého pohledu obyčejná výmluva.Kdo chce rozumět porozumí a kdo ne však to znáte.............

Monča 11.07.2014

Ahoj všem mít milence-milenku je naprosto normální a přirozené:)není to výmysl dnešní doby,ale co je lidstvo na tomto světě se nevěra praktikuje;) Ale k věci,mám milence a je o 13 let mladší než já(no,je mu 23let) je milej,hezkej,šikovnej,soběstačnej,prostě pravej opak toho co mám doma:-D Ráda bych věděla,jestli máte někdo zkušenost s takhle mladým milencem a kam se vztah ubíral. Beru ho jen na hrátky on mě taky,ale do budoucna....kdo ví

barča bari Monča 26.11.2014

No jasně Kačo. To všichni víme:-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat