Diskuse na téma stěhování

09. 06. 2015 | Prosím o radu

Čeká mě velké stěhování z bytu do nového domečku. A už mě začíná být těžko a úzko z toho jak to všechno zvládnout. Těch věcí je hodně, nevím do čeho to všechno zabalím (moje první velké stěhování) a hlavně na koho se obrátit, aby to všechno odvezl.

martina.pisarova 04.02.2022

Dobrý den, možností je hned několik. Buď máte kamarády, kteří mají dodávku a pomohou vám s tím. Nebo si můžete pronajmout i jenom dodávku od stěhováků, tam platíte za počet ujetých kilometrů. Současně se to pohybuje okolo 15 Kč / km anebo si objednat stěhováky. Co se týče balení, tak buď taky vlastní cestou, kdy měkké věci naházíte do pytlů a do vyložených krabic dáte křehké věci. Ideálně si to popsat a jestli máte stěhování za nějakou dobu, určitě bych pomalu začala třídit věci, které si vezmete s sebou nebo vyhodíte. Čím míň, tím líp. My jsme stěhovali se stěhováky ze https://stehovanikoruna.cz/ a byli jsme moc spokojení. Měli jsme tarif 2 stěhováků s větší dodávkou - podle místností, které stěhují.

Ila 03.07.2017

Ahoj, nám při stěhování hodně pomohl tento checklist http://www.diskontdepot.cz/cs/tipy-pro-stehovani.html , snad vám pomůže

Jana 07.06.2017

My se stěhovali z bytu do domečku se Čtvrtečkou - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a super. Nejdřív jsme poslali pár poptávek, pak se i pro upřesnění kalkulace přišli kouknout. Půjčili nám i obalový materiál a pak šlo vše jak jsme se domluvili. Během jednoho dne bylo hotovo. Žádný zbytečný stres, s malými dětmi naprosto ideální.

Laugher 28.02.2017

Stěhování je šílené.My jsme se stěhovaly už dvakrát

benca 22.12.2015

ja som sa uz stahovala tolkokrat v zivote, ze som rada ze uz som vo svojom

Adina 21.12.2015

Ahoj všichni, koukám, že stěhování je velké téma. Pokud se stěhujete v praze, můžu doporučit Pražské stěhovací služby (http://www.stehovani-pss.cz/). Jsou super a několikrát nás stěhovali a vždy vše ok. Jaké máte vy ověřené firmy??;-)

Ulinka 18.08.2015

Tak to vám konatovko závidím, že vám již 45 let vyhovuje jeden byt. My jsme se museli stěhovali kvůli dětem protože v bytě 2+kk se s 2 dětmi v předškolním věku bydlí docela nepohodlně. :)

konatovka 17.08.2015

Já jsem měla v životě velké štěstí, že jsem se nemusela stěhovat, pořád bydlím v jednom bytě s jedném manželem a to už 45 let.

Ulinka 17.08.2015

Mě to firma co jsme měli, taky nabízela. Ale měli jsme dost svých věcí, takže jsme to nevyužili, ale pro zákazníky je to dobrá služba :)

janulkaa 16.08.2015

Já jsem měla super stěhováky, kteří mi poskytli obaly na věci. Bylo to super, nemusela jsem nic shánět. :)

Ulinka 14.08.2015

Jo krabice od banánů jsou dobré, ale nenahraditelná je i fólie. Taky je důležitá spolehlivá firma, pokud se pro to rozhodnete. Já měla stehovani-po-praze a byla jsem spokojená.

heenna 12.08.2015

hlavne krabice od bananu! :)

Vlaďka 11.08.2015

No právě to je pak nejhorší. Ale tady mít strach podle mě určitě mít nemusíš. Nej-stehovani je solidní a řešení s nimi a komunikace jsou v pohodě.

aninka 07.08.2015

No právě, řešit potom problémy. Někdy je to s firmami i neřešitelné.

Vlaďka 17.07.2015

To chápu, já jsem taky šla na to doporučení. Člověk prostě má přirozeně strach, když mají jejich věci brát cizí lidé.

aninka 28.06.2015

Ok, označím si to. To jsem ráda, že mám názor na nějakou firmu. Bála jsem se jít do toho jen tak.

Vlaďka 25.06.2015

To si myslím, že se nemusíš bát. Prostě to označ, upozorni je na to a víc se bát nemusíš. Já jsem to tak udělala a v pohodě. S nimi to bylo prostě nej stěhování ;)

aninka 24.06.2015

O nich jsem zatím neslyšela. Asi, že jsem se zatím moc nezajímala :). Byla jsi s nima spokojená? Mám totiž dost věcí, na které jsem citově vázaná, tak aby nebyl problém s rozbitím nebo ztracením.

Vlaďka 24.06.2015

Z části Prahy. Sháněla jsem firmu na doporučení a byla to nej-stehovani.cz

aninka 17.06.2015

O nikom nevím, ale stejně kdybych někoho našla, tak nevím, jestli bych zase sehnala silné chlapy. Protože nevím jak bych jinak vystěhovala nábytek ze 4 patra. Do výtahu se to nevejde :-/. Ty jsi odkud jestli bych mohla využít to co ty.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat