Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek

Niccol 29. 09. 2015

Holky nakupovali jste někdy na digitagolf.cz? Já bych potřebovala koupit bratrovi dárek, ale moc se v tom nevyznám. Poradí mi tam?

Neregistrovaná/ý - Dove

20.06.2018

nebo dárkový poukaz do nějakého obchodu? Nebo ho vzít sebou a říct mu at si něco vybere a ty zaplatiš, hm?

Neregistrovaná/ý - Manynka

25.07.2017

zkuste jako dárek dárkový koš třeba kvalitní bylinné kosmetiky od Herbadent. Najdete na jejich stránkách různé bylinné produkty pro všechny věkové kategorie. Tento dárek u nás potěšil každého v rodině.

Neregistrovaná/ý - Katarína

22.06.2017

já bych dnes koupila komukoliv nejlépe kosmetiku. Nejčastěji objednávám bylinnou kosmetiku od české firmy Herbadent a vybavila bych každému dneska tak koupelnu z kvalitní kosmetické značky

Laugher

11.03.2017

Je tam spousta nabídek oblečení

Neregistrovaná/ý - Kamila

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Lucka | 02.07.2016
To jsou kapsličky nebo krém na zpevnění poprsí a štíhlejší línii. Musím se přiznat že bylinky, které to obsahuje mi pomohli i upravit menstruaci.

A říkáš že i prsa máš lepší? a necítíš po užívání těch tobolek nějaké divné pocity? třeba tvrdnutí nebo tah?

Neregistrovaná/ý - Lucka

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Kamila | 01.06.2016
Ahoj a co t vlastně je ty superprsa? to jsem nikdy neslyšela

To jsou kapsličky nebo krém na zpevnění poprsí a štíhlejší línii. Musím se přiznat že bylinky, které to obsahuje mi pomohli i upravit menstruaci.

Neregistrovaná/ý - Lucka

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Dan | 31.05.2016
Koupil jsem své ženě dárek Superprsa + štíhlá línie, a teď si říkám aby se neurazila. Ocenily by ste takový dárek?

Já myslím že superPRSA jsou dobrý dárek, sama je používám. A cítím se po nich daleko lépe.

Neregistrovaná/ý - Mirka

18.06.2016

Neregistrovaná/ý - Svatava | 15.06.2016
Chtěla bych koupit muži k 15. výročí svatby kvalitní hodinky, dáte tip na obchod kde by se daly sehnat a se kterým máte dobrou zkušenost?

Zkuste obchod prsteny-hodinky tam mají luxusní značky. Já mám s tím obchodem moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Jiřka

18.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nika | 15.06.2016
Rozhodla jsem se udělat si k narozeninám radost a nechat si prodloužit vlasy, může někdo doporučit nějaký salon v Brně kde se to dělá?

Na prodloužení chodím v Brně do Hotstyle salonu

Neregistrovaná/ý - Svatava

15.06.2016

Chtěla bych koupit muži k 15. výročí svatby kvalitní hodinky, dáte tip na obchod kde by se daly sehnat a se kterým máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Nika

15.06.2016

Rozhodla jsem se udělat si k narozeninám radost a nechat si prodloužit vlasy, může někdo doporučit nějaký salon v Brně kde se to dělá?

Neregistrovaná/ý - Dominika

09.06.2016

Neregistrovaná/ý - Petr | 06.06.2016
Chlape, drž se šperků a oblečení. Tohle by si mohla vzít osobně... Kup něco originálního aby se cítila výjimečně a uvidíš jak to ocení. Mrkni na http://www.elori.cz

Já mohu doporučit krásné šperky z bižuterky Tomelis. Jsou moderní a kvalitní za dobrou cenu. Vybrala jsem si na jejich e-shopu slušivé kousky pro sebe a sestru.

Neregistrovaná/ý - Petr

06.06.2016

Chlape, drž se šperků a oblečení. Tohle by si mohla vzít osobně... Kup něco originálního aby se cítila výjimečně a uvidíš jak to ocení. Mrkni na http://www.elori.cz

Neregistrovaná/ý - Kamila

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dan | 31.05.2016
Koupil jsem své ženě dárek Superprsa + štíhlá línie, a teď si říkám aby se neurazila. Ocenily by ste takový dárek?

Ahoj a co t vlastně je ty superprsa? to jsem nikdy neslyšela

Neregistrovaná/ý - Dan

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Nika

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - pavla | 31.05.2016
co třeba kuličkovou plastelínu, dcera sis sní neskutečně vyhraje

jo tu máme doma taky, máme doma tu od playfoam a ta je fajná

Neregistrovaná/ý - pavla

31.05.2016

co třeba kuličkovou plastelínu, dcera sis sní neskutečně vyhraje

Neregistrovaná/ý - inka

31.05.2016

Zdravím, potřebuji dárek pro neteř, nějak nevím co koupit prvňačce :/

Neregistrovaná/ý - Jitka

11.04.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 09.04.2016
Tak co? Koupeno nebo nakonec jiný tip na dárek?

Zajela jsem do toho Freeportu a byl fakt nádherný, takže jsem ho koupila. Radst byla velká.

Neregistrovaná/ý - Alena

09.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 24.03.2016
Děkuji za tip, v odkazu vypadá pěkně moc.

Tak co? Koupeno nebo nakonec jiný tip na dárek?

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 650 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Teplý salát z červené řepy

11 hlasů
55min 366kJ 30 Kč

Salát z velmi zdravé červené řepy.

Bramborová pánev

16 hlasů
45min 781kJ 90 Kč

Oběd nebo večeře z brambor a párků.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více