Diskuse na téma dárek

29. 09. 2015 | Prosím o radu

Holky nakupovali jste někdy na digitagolf.cz? Já bych potřebovala koupit bratrovi dárek, ale moc se v tom nevyznám. Poradí mi tam?

Katarína 22.06.2017

já bych dnes koupila komukoliv nejlépe kosmetiku. Nejčastěji objednávám bylinnou kosmetiku od české firmy Herbadent a vybavila bych každému dneska tak koupelnu z kvalitní kosmetické značky

Laugher 11.03.2017

Je tam spousta nabídek oblečení

Svatava 15.06.2016

Chtěla bych koupit muži k 15. výročí svatby kvalitní hodinky, dáte tip na obchod kde by se daly sehnat a se kterým máte dobrou zkušenost?

Mirka Svatava 18.06.2016

Zkuste obchod prsteny-hodinky tam mají luxusní značky. Já mám s tím obchodem moc dobrou zkušenost

Nika 15.06.2016

Rozhodla jsem se udělat si k narozeninám radost a nechat si prodloužit vlasy, může někdo doporučit nějaký salon v Brně kde se to dělá?

Jiřka Nika 18.06.2016

Na prodloužení chodím v Brně do Hotstyle salonu

Petr 06.06.2016

Chlape, drž se šperků a oblečení. Tohle by si mohla vzít osobně... Kup něco originálního aby se cítila výjimečně a uvidíš jak to ocení. Mrkni na http://www.elori.cz *15*

Dominika Petr 09.06.2016

Já mohu doporučit krásné šperky z bižuterky Tomelis. Jsou moderní a kvalitní za dobrou cenu. Vybrala jsem si na jejich e-shopu slušivé kousky pro sebe a sestru.

Dan 31.05.2016

Koupil jsem své ženě dárek Superprsa + štíhlá línie, a teď si říkám aby se neurazila. Ocenily by ste takový dárek?

Kamila Dan 01.06.2016

Ahoj a co t vlastně je ty superprsa? to jsem nikdy neslyšela XD

Lucka Dan 02.07.2016

Já myslím že superPRSA jsou dobrý dárek, sama je používám. A cítím se po nich daleko lépe.

Lucka Kamila 02.07.2016

To jsou kapsličky nebo krém na zpevnění poprsí a štíhlejší línii. Musím se přiznat že bylinky, které to obsahuje mi pomohli i upravit menstruaci.

Kamila Lucka 02.07.2016

A říkáš že i prsa máš lepší? a necítíš po užívání těch tobolek nějaké divné pocity? třeba tvrdnutí nebo tah?

pavla 31.05.2016

co třeba kuličkovou plastelínu, dcera sis sní neskutečně vyhraje ;-)

Nika pavla 31.05.2016

jo tu máme doma taky, máme doma tu od playfoam a ta je fajná *15*

inka 31.05.2016

Zdravím, potřebuji dárek pro neteř, nějak nevím co koupit prvňačce :/

Jitka V. 22.03.2016

Ahoj, prosím o radu na svatební dar. Seznam dárků bohužel není a chtěla bych tedy překvapit. Něco většího, ne drobnost. Díky za rady. :-)

Alena Jitka V. 22.03.2016

Rodičům jsem k výročí teď kupovala piknikový koš. mají rádi vycházky, tak si ho určitě užijí. :-)

Jitka Alena 23.03.2016

To je opravdu bezvadný nápad. Ideání pro oba dva v páru. :-) Koukala jsem na netu a mají docela výběr. Jen bych ho chtěla možná koupit osobně a ne přes net. Nevíte, kde se dají omrknout? :-)

Alena Jitka 24.03.2016

Já ho koupila ve Freeportu v Decostylu, kde jsem na něho narazila náhodou. http://www.freeport.cz/piknik-kos Jinak by mě tento nápad asi nenapadl. :D

Jitka Alena 24.03.2016

Děkuji za tip, v odkazu vypadá pěkně moc. <3

Alena Jitka 09.04.2016

Tak co? Koupeno nebo nakonec jiný tip na dárek? :-)

Jitka Alena 11.04.2016

Zajela jsem do toho Freeportu a byl fakt nádherný, takže jsem ho koupila. Radst byla velká. :-P

Lucie 17.12.2015

Ahoj s firmou www.balony.cz mám hodně dobrou zkušenost.líbilo se mi že se vše fotilo, ten výhled a na ten pocit nikdy nezapomenu to se prostě nedá a na konci jako zlatý hřeb je přípitek šáněm.Za sebe je doporučuju na maximum koupit kupon jako vanočni dárek

Nasťa 08.12.2015

Klenotmania je super eshop. Jsou tam krásný šperky a nejsou vůbec drahý. Kupovala jsem tu už letos k narozkám příteli náramek na ruku a měl úspěch tak jsem objednala i pár kousků k Vánocům pro příbuzenstvo :)

Evelína 27.11.2015

Ahoj jako typ bych mohl navrhnotu to co jsem svému kmotřenci dala já. Byl to řetizek s přivěškem na kterém je vyryto jeho znamení. Jednou to bude mit jako pamatku.

Pavlína 25.11.2015

Chtěla bych švagrové koupit k Vánocům nějaký šperk jen netuším odkud a nemám čas běhat po obchodech. Docela se mi zamlouvá eshop klenotmania, máte sním někdo zkušenost?

Patrikus 22.11.2015

Čauko začínám řešit vánoční dárky a váhám, jestli je šperk dobrý dárek.. Co jste dávali za šperk k vánocům? Docela jsem i uvažoval že bych koupil přívěšek a nechal na něj vyrýt třeba naše data připadně fotku. Je to dobrý napad?

konatovka Patrikus 28.11.2015

Určitě by to byl krásný dárek, který by moc potěšil. Nápad je to skvělý.*1*

Marobud 13.11.2015

Let balonem byla naprostá pecka, kdyby byla možnost hned bych letěl znovu. Měl jsem sice zezačátku strach, ale ten mě opustil když se vzlétlo. Jak sme byli nahoře tak mě strach přešel, a byl je to nádherný pocit volnosti :

Tichavka Marobud 26.11.2015

Ahojky, já zažila let balónem dvakrát a super zážitek, hlavně když vyjde počasí. Pokud se chci cítit volněji a uvolněněji, pustím se s manželem do milování se. Od té doby, co máme koupené nějaké erotické pomůcky a lubrikační gel od Erectanu, si to vážně užívám. Dá se využít i jako dárek z recese.

Barbucha26 25.10.2015

letěla jsem s kamarádem s balony.cz, mě se to líbilo moc.A cenově to taky vyjde skoro za pusu a hlavně s touto společností letíte něco přes hodinu, normálně máte ty lety kolem 40 - 45 minut...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:06
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat