Diskuse na téma Problémy v posteli

14. 01. 2021 | Prostě sex

Poraďte, jak se dá u muže zvýšit výdrž při sexu a celkově chuť na sex?

Pavlína 06.04.2023

No a z nějakých prášků na erekci se vám něco osvědčilo? Funguje něco opravdu dobře?

Alice L. Pavlína 07.04.2023

Budu taky ráda za sdílení zkušeností, můj muž nechce brát ty běžný prášky, že prý to může mít nežádoucí účinky tak se poohlížím po něčem osvědčeným s kvalitním složením.

Hana 26.12.2022

Zkuste si koupit nějakou pomůcku, hodně párům to pomohlo.

Dita 31.08.2021

Na zmíňovaným eshopu ekondomy jsem si jednou kupovala parfém s feromony a musím říct, že to na přítele dost působilo. Po koupeli jsem si vždy trochu stříkla do vlasů a na krk, byla to příjemná, lehká kořeněná vůně. Přítel aniž by věděl, že se něčím takovým voním, mi pokaždé řekl, že dnes mi to hrozně sluší. Né, že by to neříkal i tak, ale tohle bylo jiné a neustále mne chodil očuchávat. :-D

Alenka 20.08.2021

Ahoj, máte někdo osvědčené afrodiziaka? Poradíte mi jaké koupit prosím? Chtěla bych u nás trochu vyvolat chtíč po tom druhým, příjde mi, že jsme strašně ochladli co se vzrušení týče. Díky

Peťka Alenka 30.08.2021

Dobrý výběr afrodiziak mají na www.e-kondomy.cz a jestli chceš oživit vztah, tak tam nakup i nějaké hračky ;)

Anna 04.04.2021

Berou se před každým sexem :) když mrkneš přímo na popisek, tak to tam mají napsané :) www.e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/spanelske-musky/ruf-drop-sex-20ml

Anna 01.02.2021

Mám vyzkoušené jenom španělské mušky, na které jsem narazila na ekondomech a ty teda účinkovali bezvadně !

Helena Anna 16.03.2021

Jaké je u těch mušek užívání ? Jak rychlý je tam nástup a výdrž ?

Erika 29.01.2021

Nebo zkusi nějaké afrodiziakum či něco na podporu erekce. Dnes už jsou tady ty věci volně dostupné a třeba na ekondomech mají velký výběr.

Xxx 21.01.2021

Pokud používáte jako ochranu kondomy, dají se koupit speciální, které oddálí výstřik a zvýší výdrž. Prodávají se i speciální tlumivé spreje nebo gely na znecitlivění. Pomáhá také přerušovaní sexu a častá změna poloh.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat