Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

sex s manželkou a milenkou..........35 příspěvků

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad r...

Karla 02.05.2022
Tak ony jsou ty vibrační kroužky dneska úplně někde jinde. A na e-kondomy mají tu nabídku fakt senza...

Co mě zaručeně odradí od milování42 příspěvků

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Neb...

Zdenka včera 11:17
Ahoj,momentálně jsem ráda když nám ten čas pro sebe aspoň výjde. Tak se to snažím spíš co nejvíc vyu...

Bolesť9 příspěvků

S priatelom sme sa uz par krat milovali ale stale si to neviem uzit... hodnu chvilu po tom ako do mn...

Olii 12.04.2021
Musí se na to jít pomalu, když te to bolí, zkus lubrigační gel :-)

pomůcky204 příspěvků

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naz...

Mia včera 11:21
Holky a jak je to s balíčkama z těch e-kondomy? Zajímá mě hlavně diskrétnost a za jak dlouho vám to...

Womanizer101 příspěvků

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v cent...

Ella 30.04.2022
Máme doma s chlapem tento návlek https://e-kondomy.cz/size-matters-clear-extender-curved-penis-sleev...

Nestojí mu114 příspěvků

Ahoj holky, po několikaletém hledání jsem konečně našla chlapa pro mě. Rozumíme si uplně ve všem, j...

Karla 02.05.2022
My jsme taky napřed zkusili ten lubrikant, než abysme to hned řešili tabletkami. A musím teda říct, ...

stačí mu sex jednou týdně36 příspěvků

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně ...

--- 10.04.2022
No tak je z toho uz asi tak v prdeli, ze to zacala resit tady🤦 Taky bych tu mohla roznimrat svůj p...

Sex nebo láska2 příspěvky

Máte milovaného partnera, ale sex s ním už nestojí za to? Nepociťujete ty motýlky v břiše, to vzruše...

Kiska 01.03.2022
Určitě stojí za to zkusit okořenit stávající vztah i do starýho vztahu se dá vrátit vášeň. Doporučuj...

Vibrátor nebo dildo ? 67 příspěvků

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořád...

Karla 02.05.2022
Já jsem si pořídila womanizer. A ten mi vyhovuje :) Nic jinýho nehledám :-P

Porod císařem11 příspěvků

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášk...

Klára 10.05.2021
Dobry den, mohu se zeptat ve které porodnici tuto pumpu zavedou? Děkuji :)

Špatná erekce68 příspěvků

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu fung...

Ilja 02.05.2022
No a kd vybíráš tyto erotický věcičky? Shopů je celá řada, tak by mě zajímalo, kde jsi s nabídkou sp...

Nová prsa4 příspěvky

Holky nechala jste si dělat některá prsa? jak moc to mě to bude bolet po operaci? budu muset brát an...

Iva 18.02.2019
Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D

Špatné tvrdnutí penisu29 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jestli se prosím některá z vás nesetkala s problémem, že se chlapovi normálně ...

Sára 26.03.2022
Super, konečně někdo, kdo sem dal konkrétní kousek, se kterým máte zkoušenost.

Moc mokrá 2 příspěvky

Mám problém, že při sexu jsem až moc mokrá, až tak že mi tam po nějaké chvili už opravdu plave a já ...

Pupek 14.03.2021
odsávat,odsávat,odsávat..ústy:-)

Nemá na to chuť8 příspěvků

Prosím poraďte, manželovi už nestojí tak pevně jako dřív a celkově mi přijde, že už o sex nejeví tak...

Mnada 03.03.2022
Nám se osvědčily afrodiziaka z https://e-kondomy.cz/ zkuste mrknout

Chuť na sex4 příspěvky

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

miška4 03.03.2022
Tak jak to dopadlo? Osvědčila se?

Výběr vibrátoru18 příspěvků

Podle čeho jste si vybíraly svůj první vibrátor ? Hrozně bych si nějaký chtěla pořídit, ale vzhledem...

Mája 07.06.2021
Jestli myslíš jak je na tom hračka s výkonem, tak bezvadně. Patří mezi moje nejoblíbenější hračky i ...

Problémy v posteli8 příspěvků

Poraďte, jak se dá u muže zvýšit výdrž při sexu a celkově chuť na sex?

Dita 31.08.2021
Na zmíňovaným eshopu ekondomy jsem si jednou kupovala parfém s feromony a musím říct, že to na příte...

Sexy prádlo 4 příspěvky

Ahoj .. potřebovala bych poradit. Jak podle vás chlapi berou na sexy prádlo nebo dokonce nějaké oble...

Sára 29.03.2022
Tak záleží určitě na chlapovi..ale ten můj miluje když si koupím nějakej obleček na e-kondomy a pak ...

Lubrikační gel5 příspěvků

Ahojky, chci si pořídit svůj první vibrátor a je pár věcí na které bych se chtěla zeptat. Zajímalo b...

Gabča 26.04.2021
Za mě zatím nejlepší gel, který jsem vyzkoušela je tady ten na zúžení vagíny, to je bomba ! https:/...

Virtuální realita9 příspěvků

Našla bych tu někoho, kdo má zkušenost se sexuální virtuální realitou. Někde jsem o tom četla a zají...

Lejdyy 28.05.2021
Jsou i vibrátory, co jsou zaměřené na klitoris a tady ten je prostě dělaní tak, aby si měla pocit, ž...

Návleky na penis5 příspěvků

Baby, jakou zkušenost máte s návleky na penis ? Zajímalo by mě to spíš z praktického hlediska jestli...

Inna 29.06.2021
Mně třeba dělají nejvíc dobře ty duální vibrátory https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/du...

Zvýšení libida8 příspěvků

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

miška4 03.03.2022
Jsem ráda, že jsem na to tady narazila. Už jsme to zkusili a je to úúúžasný :))

Koupě erotické hračky20 příspěvků

Hele a co vám na to vaši parnetři řekli, když jste si koupili nějaké pomůcky ?

Kiska 03.03.2022
Já se k tomu docela dlouho odhodlávala a jsem teď fakt ráda, že jsem se konečně rozhoupala..už objed...

Chuť na sex7 příspěvků

V poslední době nemám na sex vůbec chuť a musím se k tomu přemlouvat, snažím se, aby to přítel nepoz...

Karolína 05.09.2021
Je prosím bezpečné užívat tady ty volně prodejné doplňky ? Jaké s tím máte zkušenosti ?

Společný dárek3 příspěvky

Našla bych tu někoho kdo si sem tam něco objedná z eshopu s erotickými hračkami ? Chtěla bych nám s ...

Karolína 06.07.2021
Tak to potom chápu, taková překvapení jsou nejlepší :)

Erotické oblečení 0 příspěvků

Baby, kde kupujete ty pěkné soupravy kde je podvazkový pás, samodržky, korzety a bodyčka ?

Erotická pomůcka2 příspěvky

Ahojky, ráda bych si pořídila nějakou tu hračku, kde něco takového můžu pořídit? Hledám velký výběr...

evinamaluska 30.11.2021
Super díky za tip:-) určtiě tam kouknu

Hračka pro chlapa2 příspěvky

Zdravím, chtěla bych příteli k narozeninám koupit nějakou hračku, protože kolikrát má narážky, že on...

Majki636 18.04.2022
Tak tím si teda vůbec nejsem jistá. Docela se bojím, aby pak neupřednostňoval jenom to :/

Chuť na sex6 příspěvků

Jak řešíte nechuť k sexu ? Jdete i přes ni do toho ?

Terez 14.05.2022
Ze supererekce.com kupuju doplňky pro přítele, konkrétně runner a pro ty chlapy to šlape taky perfek...

Erotické pomůcky4 příspěvky

Kde si pořizujete erotické pomůcky a jaké? :-)

evinamaluska 26.04.2022
moc díky za tip ráda na e-kondomy.cz kouknu :-) A nějaký vyberu

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
470 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat