Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

sex s manželkou a milenkou..........7 příspěvků

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad r...

Irina 01.06.2021
To je ten nejlepší stav... Taky se doma cítím manželkou i milenkou... :)

Co mě zaručeně odradí od milování41 příspěvků

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Neb...

StankaHoy 25.05.2021
Dítě ve vedlejším pokoji máme, ale že by to teda překazilo chuť na sex to ne :D Jasně, občas se stan...

Bolesť9 příspěvků

S priatelom sme sa uz par krat milovali ale stale si to neviem uzit... hodnu chvilu po tom ako do mn...

Olii 12.04.2021
Musí se na to jít pomalu, když te to bolí, zkus lubrigační gel :-)

pomůcky151 příspěvků

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naz...

Aňa včera 21:45
Určitě super, experimentovat společně v posteli :-) koukni se na stránku e-kondomy.cz mají tam sekci...

Womanizer64 příspěvků

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v cent...

Luděk 12.06.2021
V čem je womanizer tak skvělej? Chtěl bych koupit něco jako dárek.

Nestojí mu83 příspěvků

Ahoj holky, po několikaletém hledání jsem konečně našla chlapa pro mě. Rozumíme si uplně ve všem, j...

Sabina 09.06.2021
jako je fakt, že po porodu se ten na zúžení vagíny hodí, taky už jsem se po něm dívala, že bych obje...

stačí mu sex jednou týdně34 příspěvků

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně ...

Kristýna 09.06.2021
no já bych nejprve vyzkoušela nějaký ty afrodiziaka nebo lubrikanty než patáky, to si myslím, že je ...

Sex nebo láska1 příspěvek

Máte milovaného partnera, ale sex s ním už nestojí za to? Nepociťujete ty motýlky v břiše, to vzruše...

Nikola 29.01.2021
Na všem se dá pracovat a nevěra si myslím, že není absolutně řešení, ba naopak si myslím, že to vzta...

Vibrátor nebo dildo ? 34 příspěvků

Ahoj, ráda bych se informovala jestli je lepší dildo nebo vibrátor ? A hlavně jaký je mezi tím pořád...

Vercula 09.06.2021
Koupila jsem si tady ten a je to s ním úúplně jiné https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/navleky-na-...

Porod císařem11 příspěvků

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášk...

Klára 10.05.2021
Dobry den, mohu se zeptat ve které porodnici tuto pumpu zavedou? Děkuji :)

Špatná erekce38 příspěvků

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu fung...

Verča 06.06.2021
Tak bez tady těch pomocníků vydržel ani ne 10 minut a tady po amarexu vydrží i dvě hodiny, s čímž má...

Nová prsa4 příspěvky

Holky nechala jste si dělat některá prsa? jak moc to mě to bude bolet po operaci? budu muset brát an...

Iva 18.02.2019
Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D

Špatné tvrdnutí penisu24 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jestli se prosím některá z vás nesetkala s problémem, že se chlapovi normálně ...

Kristýna 02.05.2021
Dá se to řešit i doplňky, co jsou určené na erekci, protože po nich je penis pořádně tvrdý, tak bych...

Moc mokrá 2 příspěvky

Mám problém, že při sexu jsem až moc mokrá, až tak že mi tam po nějaké chvili už opravdu plave a já ...

Pupek 14.03.2021
odsávat,odsávat,odsávat..ústy:-)

Nemá na to chuť7 příspěvků

Prosím poraďte, manželovi už nestojí tak pevně jako dřív a celkově mi přijde, že už o sex nejeví tak...

Kristýna 02.05.2021
Nevím který ten doplněk přesně myslíš, ale ty co mají na supererekci jsou určené vždy před sexem :)

Chuť na sex3 příspěvky

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

Helena 16.03.2021
Koupila jsem příteli na zkoušku pilulku z e-kondomů tak jsem na ten účinek fakt zvědavá. Vyzkoušel u...

Výběr vibrátoru18 příspěvků

Podle čeho jste si vybíraly svůj první vibrátor ? Hrozně bych si nějaký chtěla pořídit, ale vzhledem...

Mája 07.06.2021
Jestli myslíš jak je na tom hračka s výkonem, tak bezvadně. Patří mezi moje nejoblíbenější hračky i ...

Problémy v posteli5 příspěvků

Poraďte, jak se dá u muže zvýšit výdrž při sexu a celkově chuť na sex?

Anna 04.04.2021
Berou se před každým sexem :) když mrkneš přímo na popisek, tak to tam mají napsané :) www.e-kondomy...

Sexy prádlo 2 příspěvky

Ahoj .. potřebovala bych poradit. Jak podle vás chlapi berou na sexy prádlo nebo dokonce nějaké oble...

kiki29 11.04.2021
Ahoj, jsem s mým 6 let, za tu dobu už je potřeba nějaká obměna... Takže jsem to taky zkusila.. :D a ...

Lubrikační gel5 příspěvků

Ahojky, chci si pořídit svůj první vibrátor a je pár věcí na které bych se chtěla zeptat. Zajímalo b...

Gabča 26.04.2021
Za mě zatím nejlepší gel, který jsem vyzkoušela je tady ten na zúžení vagíny, to je bomba ! https:/...

Virtuální realita9 příspěvků

Našla bych tu někoho, kdo má zkušenost se sexuální virtuální realitou. Někde jsem o tom četla a zají...

Lejdyy 28.05.2021
Jsou i vibrátory, co jsou zaměřené na klitoris a tady ten je prostě dělaní tak, aby si měla pocit, ž...

Návleky na penis4 příspěvky

Baby, jakou zkušenost máte s návleky na penis ? Zajímalo by mě to spíš z praktického hlediska jestli...

Elen 09.06.2021
Když jsme u těch hraček, tak jakou by jste mi doporučily ? Zatím mám jenom hračky na klitoris a ráda...

Zvýšení libida4 příspěvky

Jakou máte zkušenost s přípravky, co jsou určené na zvýšení libida ? Zajímalo by mě jestli to fakt ú...

Adéla 03.06.2021
Nedalo mi to a objednala jsem si ho a musím uznat, že účinky jsou fakt dobré, nečekala jsem to, prot...

Koupě erotické hračky4 příspěvky

Hele a co vám na to vaši parnetři řekli, když jste si koupili nějaké pomůcky ?

Silva 02.06.2021
Womanizer mám a je to jedna z mála hraček, se kterou se fakt pokaždé udělám. Přijde mi, že ho má sna...

Chuť na sex1 příspěvek

V poslední době nemám na sex vůbec chuť a musím se k tomu přemlouvat, snažím se, aby to přítel nepoz...

Simona 03.06.2021
Nechci, aby to znělo škodolibě, ale jsem ráda, že tady v tomhle nejsem sama.... taky jsem na tom s c...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
13:05

Trénink na břišní svaly

Trénink na břišní svaly
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat