Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
0 příspěvků sex s manželkou a milenkou..........
36 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování Za mě super obchod.Občas mi tam přítel udělá radost a koupí mi nějakou hračku
Sandra 30.04.2019
4 příspěvky Bolesť Buď gel a nebo si zajít na Gyndu
Laugher 28.01.2017
124 příspěvků pomůcky Taky si tu objednávám erotické pomůcky
Kristýna 02.03.2020
38 příspěvků Womanizer Aha super dekuji moc hned se mrknu*15*
Alena 16.09.2019
58 příspěvků Nestojí mu Nene, je to normálně volně dostupné, akorát je potřeba konzultace s doktorem pokud třeba manžel není...
Drahomíra 07.04.2020
32 příspěvků stačí mu sex jednou týdně Prosím pěkně .. měla bych trošku jiný dotaz a to ohledně přípravků na erekci. je spolehlivé kupovat ...
Milada 11.12.2019
0 příspěvků Sex nebo láska
22 příspěvků Vibrátor nebo dildo ? Přes e-kondomy si já osobně moc ráda objednávám různé pomůcky a hračky. Za mě skvělý eshop
Pola 02.06.2019
10 příspěvků Porod císařem Rodila jsem v listopadu 2015 dvojčata a jediné co byl děs, bylo po porodu stat a rozchodit tu jizvu....
Kattulka 05.03.2019
15 příspěvků Špatná erekce Dochází tady na tom přípravku k opakované erekci ?
Petra 07.04.2020
4 příspěvky Nová prsa Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D
Iva 18.02.2019
3 příspěvky Špatné tvrdnutí penisu Nevím jak dlouho vydrží, ale co je na tom perfektní, že je chlap schopný mít sex víckrát po sobě, co...
Leona 08.04.2020
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více

Registrovat