Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 8 diskusních témat seřadit dle:
76 příspěvků sex s manželkou a milenkou.......... jeslti pan zvlada obšastnovat obě ženy, dámy tak proč ne. okud mu to vyhovuje...nebo to řeší i něcím...
Valerie 26.09.2018
28 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování Mě odradí když si dá.manzel.par piv a táhne to z něj :-P;*( on ještě teda kouří a když mu něco řeknu...
Ylliess 18.10.2017
4 příspěvky Bolesť Buď gel a nebo si zajít na Gyndu
Laugher 28.01.2017
104 příspěvků pomůcky Ahoj ráda bych si na Vánoce udělala radost koupí nějakého kamaráda na baterky.Nikdy jsem nic takovéh...
Emílie včera 11:09
29 příspěvků Womanizer Trápení je za námi díky němu i u nás...Naštěstí je chlap rozumnej a bere ho pravidelně! Koupila jsem...
Ela 21.12.2016
49 příspěvků Nestojí mu nejdříve z lékarny, ale pak jsme objevili eshop se zaměřením jenom na připravky na erekci. Kupujeme ...
šarišanka 20.03.2018
16 příspěvků stačí mu sex jednou týdně taky si myslím, jestli není chyba v slabe erekci. Nebo je pan starší?
Verka 27.10.2018
0 příspěvků Sex nebo láska
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více

Registrovat