Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 8 diskusních témat seřadit dle:
73 příspěvků sex s manželkou a milenkou.......... Doporučuji juknout semka http://www.harmonyspa.cz/masaze/parove-ritualy/ Všechno vypadá lákavě že :D
Monča 27. 7. 2017
28 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování Mě odradí když si dá.manzel.par piv a táhne to z něj :-P;*( on ještě teda kouří a když mu něco řeknu...
Ylliess 18. 10. 2017
4 příspěvky Bolesť Buď gel a nebo si zajít na Gyndu
Laugher 28. 1. 2017
100 příspěvků pomůcky poslední dobou si páry, muži hodně chváli ruzne gely na podporu mužské erekce. Jsou jemnější než pil...
Johana 19. 6. 2018
29 příspěvků Womanizer Trápení je za námi díky němu i u nás...Naštěstí je chlap rozumnej a bere ho pravidelně! Koupila jsem...
Ela 21. 12. 2016
49 příspěvků Nestojí mu nejdříve z lékarny, ale pak jsme objevili eshop se zaměřením jenom na připravky na erekci. Kupujeme ...
šarišanka 20. 3. 2018
14 příspěvků stačí mu sex jednou týdně nemuže mít třeba problém s erekci?
Johana 19. 6. 2018
0 příspěvků Sex nebo láska
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více

Registrovat