Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma sex s manželkou a milenkou..........

nika 17. 03. 2010

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad rozdílem. Co myslíte - pánové a dámy jakou má kvalitu sex s manželkou, pokud pravidelně sexujete se svou milenkou? Dá se to porovnávat?

Neregistrovaná/ý - alžběta

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - barbora | 16. 7. 2017
Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Tantru jsem si zamilovala. Chodím tam sama, protože jsem nezadaná. ALe kdybych měla přítele/manžela donutila bych ho jít se mnou. :D

Neregistrovaná/ý - barbora

16. 7. 2017

Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Neregistrovaná/ý - Nina

30. 6. 2017

...tak to je vetsi zpestření než sexualni hracky, muj muz si ale potrpi jen na hracky, nastesti :))

Neregistrovaná/ý - Monika

21. 5. 2017

A jake jste presne meli?KPro tyhle pripady mame doma taky jedny ,erectan.cz/cs/home/4-erectan-manlong, z bylinnych extraktu .

Neregistrovaná/ý - Kaja

15. 5. 2017

Kazdy chlap ma nekdy tu sabou chvilku ze to nejde na povel, i my jsme zazily ale vyresily tabletkama :)

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Škoda vsechno staré.zase žádná milenka😎😁

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - adéla | 20. 10. 2016
kup si robertka

A já zase ženu na sex,co s tím uděláme😎😁

Neregistrovaná/ý - Alice

8. 5. 2017

Co na slabou erekci, zazil jste nekdo?

Laugher

28. 1. 2017

Nesnáším nevěru

Neregistrovaná/ý - Fredy

24. 11. 2016

Mám hodnou manželku,kterou bych nerad zarmoutil nevěrou.Mám totiž ne milenku,ale milence.Moje manželka myslí,že je to normálka kámoš.Chodí k nám ,já jí nakukal,že mně kámoš v koupelně masíruje záda a prcáme tam na podlaze jako kanci,To je pane rajc a žena nám vedle ještě udělá kafe.

Neregistrovaná/ý - adéla

20. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - deniska | 21. 4. 2012
hledám muže na sex

kup si robertka

Neregistrovaná/ý - Petr

20. 10. 2016

Sex s milenkou je krásná změna obzlášť když pi tom oba řveme jak na ůlesy.

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 8. 9. 2016
z praxe můžu říci, že .... a teď velice záleží na jednotlivcích, protože věk hraje tu nejdůležitější roli. Rozdíl je v porovnání 3-5 leté manželství s 15 až XX manželstvím. Já píši za b/. S manželkou máme sex vícekrát za týden a milenkou 1x za týden. A v tom to je. Doma, ne že by nebyl ten doprovod to laskání, pohlazení, ale hlavně už to naučené jeden druhého uspokojit a to se hned projeví na náladě a pohodě. S milenkou je to jiné v tom, že jednak vidíme se jen v tom nej... oblečení, upravenost, atd.... před aktem návštěva kavárny-vinárny. V neposlední řadě tam nechybí i to popovídání, takže to není jen o tom šup na to. Ještě chybí napsat to poslední. Nevím, jak u koho, ale pokud mám ještě druhý vztah, není to na úkor rodiny a náš vztah se dle mého názoru jen utužuje.

a manzelka na to rika co? toleruje? nevi?

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 19. 9. 2016
ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

volne ovoce

Neregistrovaná/ý - Marek

19. 9. 2016

rmarci | 15. 9. 2016
samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

rmarci

15. 9. 2016

samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

Neregistrovaná/ý - Marek

8. 9. 2016

z praxe můžu říci, že .... a teď velice záleží na jednotlivcích, protože věk hraje tu nejdůležitější roli. Rozdíl je v porovnání 3-5 leté manželství s 15 až XX manželstvím. Já píši za b/. S manželkou máme sex vícekrát za týden a milenkou 1x za týden. A v tom to je. Doma, ne že by nebyl ten doprovod to laskání, pohlazení, ale hlavně už to naučené jeden druhého uspokojit a to se hned projeví na náladě a pohodě. S milenkou je to jiné v tom, že jednak vidíme se jen v tom nej... oblečení, upravenost, atd.... před aktem návštěva kavárny-vinárny. V neposlední řadě tam nechybí i to popovídání, takže to není jen o tom šup na to. Ještě chybí napsat to poslední. Nevím, jak u koho, ale pokud mám ještě druhý vztah, není to na úkor rodiny a náš vztah se dle mého názoru jen utužuje.

konatovka

12. 7. 2016

To nedokáži posoudit.

Mekky81

29. 6. 2016

Marketka.horka | 29. 1. 2013
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda-li někdo navštívil salon, kde nabízejí erotické masáže, tantru a nuru. Zajímá mě, co si o tom myslíte, jestli byste to brali jako nevěru nebo jen obohacení stávajícího vztahu. Dá se to navštívit i ve dvojici-partnerská erotická masáž. Myslíte, že by to mohlo pomoci v oživení milostného vztahu?

Ahoj já chodím na tantrické masáže každý měsíc. Nejdřív to začalo těma neerotickýma, i když podle toho co jsem četla je to špatně. Postupem času jsem se propracovala až k těm regulérně erotickým . Stálého partnera nemám, takže nemám žádné výčitky svědomí a úžívám si to naplno. Kdybych si ale našla stálého partnera, přestala bych ihned chodit, kdyby to s ním bylo opravdu vážné... To by určitě ničemu neprospělo. Chtěla bych erotickou masáž od něj a snažila bych se být trpělivá, kdyby mu to ze začátku nešlo... Vždy je to o komunikaci, kterou se někam dostáváte. Kdybys to ale přecejen chtěla zkusit od profíka, pak bych ti doporučila NOM - www.eroticpraguemassage.com . Dělají tam i párové masáže

Neregistrovaná/ý - AASEK

13. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - deniska | 21. 4. 2012
hledám muže na sex

HOLKA CO CHCE SEX A PISNE AMUZEM TO HNED HNED Z RELAZIVOVAT MUJ TEL 704490852 ZAVOLAM KTERA PISSNE

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více