Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma sex s manželkou a milenkou..........

nika 17. 03. 2010

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad rozdílem. Co myslíte - pánové a dámy jakou má kvalitu sex s manželkou, pokud pravidelně sexujete se svou milenkou? Dá se to porovnávat?

Neregistrovaná/ý - Monča

27. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Barbora | 23. 7. 2017
Zkusím to určitě i s partnerem a určitě bych pak zkusila i sama. :) Chodíme spolu na běžné masáže a o tantře jsme si spolu taky četli. Tak bys nás to zajímalo. Dáš mi prosím nějaký tip?

Doporučuji juknout semka http://www.harmonyspa.cz/masaze/parove-ritualy/ Všechno vypadá lákavě že :D

Neregistrovaná/ý - Zuzka.

24. 7. 2017

Můj přítel se svým nádobíčkem /28 cm/ mi plně vyhovuje, každodenní sex je balzám na duši - v práci má za svou sekretářku vyvinutou blondýnu, jistě ji nezanedbává - ale to fajn..

Neregistrovaná/ý - Barbora

23. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Monča | 22. 7. 2017
To záleží na tobe a na vás. Ale určitě je fajn zkusit si i s partnerem tantra masáž. :) A uvidíte jak moc v tom budete chtít pokračovat. Hezky se s tím seznámíte.

Zkusím to určitě i s partnerem a určitě bych pak zkusila i sama. :) Chodíme spolu na běžné masáže a o tantře jsme si spolu taky četli. Tak bys nás to zajímalo. Dáš mi prosím nějaký tip?

Neregistrovaná/ý - Monča

22. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - alžběta | 19. 7. 2017
Tantru jsem si zamilovala. Chodím tam sama, protože jsem nezadaná. ALe kdybych měla přítele/manžela donutila bych ho jít se mnou. :D

To záleží na tobe a na vás. Ale určitě je fajn zkusit si i s partnerem tantra masáž. :) A uvidíte jak moc v tom budete chtít pokračovat. Hezky se s tím seznámíte.

Neregistrovaná/ý - alžběta

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - barbora | 16. 7. 2017
Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Tantru jsem si zamilovala. Chodím tam sama, protože jsem nezadaná. ALe kdybych měla přítele/manžela donutila bych ho jít se mnou. :D

Neregistrovaná/ý - barbora

16. 7. 2017

Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Neregistrovaná/ý - Nina

30. 6. 2017

...tak to je vetsi zpestření než sexualni hracky, muj muz si ale potrpi jen na hracky, nastesti :))

Neregistrovaná/ý - Monika

21. 5. 2017

A jake jste presne meli?KPro tyhle pripady mame doma taky jedny ,erectan.cz/cs/home/4-erectan-manlong, z bylinnych extraktu .

Neregistrovaná/ý - Kaja

15. 5. 2017

Kazdy chlap ma nekdy tu sabou chvilku ze to nejde na povel, i my jsme zazily ale vyresily tabletkama :)

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Škoda vsechno staré.zase žádná milenka😎😁

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - adéla | 20. 10. 2016
kup si robertka

A já zase ženu na sex,co s tím uděláme😎😁

Neregistrovaná/ý - Alice

8. 5. 2017

Co na slabou erekci, zazil jste nekdo?

Laugher

28. 1. 2017

Nesnáším nevěru

Neregistrovaná/ý - Fredy

24. 11. 2016

Mám hodnou manželku,kterou bych nerad zarmoutil nevěrou.Mám totiž ne milenku,ale milence.Moje manželka myslí,že je to normálka kámoš.Chodí k nám ,já jí nakukal,že mně kámoš v koupelně masíruje záda a prcáme tam na podlaze jako kanci,To je pane rajc a žena nám vedle ještě udělá kafe.

Neregistrovaná/ý - adéla

20. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - deniska | 21. 4. 2012
hledám muže na sex

kup si robertka

Neregistrovaná/ý - Petr

20. 10. 2016

Sex s milenkou je krásná změna obzlášť když pi tom oba řveme jak na ůlesy.

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 8. 9. 2016
z praxe můžu říci, že .... a teď velice záleží na jednotlivcích, protože věk hraje tu nejdůležitější roli. Rozdíl je v porovnání 3-5 leté manželství s 15 až XX manželstvím. Já píši za b/. S manželkou máme sex vícekrát za týden a milenkou 1x za týden. A v tom to je. Doma, ne že by nebyl ten doprovod to laskání, pohlazení, ale hlavně už to naučené jeden druhého uspokojit a to se hned projeví na náladě a pohodě. S milenkou je to jiné v tom, že jednak vidíme se jen v tom nej... oblečení, upravenost, atd.... před aktem návštěva kavárny-vinárny. V neposlední řadě tam nechybí i to popovídání, takže to není jen o tom šup na to. Ještě chybí napsat to poslední. Nevím, jak u koho, ale pokud mám ještě druhý vztah, není to na úkor rodiny a náš vztah se dle mého názoru jen utužuje.

a manzelka na to rika co? toleruje? nevi?

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 19. 9. 2016
ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

volne ovoce

Neregistrovaná/ý - Marek

19. 9. 2016

rmarci | 15. 9. 2016
samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

rmarci

15. 9. 2016

samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windom...

Těstoviny zapečené se sýrovou omáčkou

Těstoviny zapečené se sýrovou omáčkou

12 hlasů
1h a 20min 1088 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windomatic od Viledy

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychl...

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hyaluronovou

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hya...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Matte Mania

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Ma...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Tip na oběd

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Telecí maso dušené se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 423kJ 300 Kč

Jemné telecí maso dušené v červeném víně se šalotkou.

Poradny

Musím si při neplaceném volnu platit pojištění?

Dobrý den, to, zda zaměstnavatel vyhoví Vaší žádosti o neplacené volno, záleží pouze na něm, nem... Více

Mám si žádat o zvýšení RP na necelý měsíc?

Dobrý den, na mateřskou můžete nastoupit v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před termín... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více