Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma sex s manželkou a milenkou..........

nika 17. 03. 2010

no moc chlapů sem chodit asi nebude - ale po krizovce ve vztahu (ano nevěra) dost často myslím nad rozdílem. Co myslíte - pánové a dámy jakou má kvalitu sex s manželkou, pokud pravidelně sexujete se svou milenkou? Dá se to porovnávat?

Neregistrovaná/ý - Monča

27. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Barbora | 23. 7. 2017
Zkusím to určitě i s partnerem a určitě bych pak zkusila i sama. :) Chodíme spolu na běžné masáže a o tantře jsme si spolu taky četli. Tak bys nás to zajímalo. Dáš mi prosím nějaký tip?

Doporučuji juknout semka http://www.harmonyspa.cz/masaze/parove-ritualy/ Všechno vypadá lákavě že :D

Neregistrovaná/ý - Zuzka.

24. 7. 2017

Můj přítel se svým nádobíčkem /28 cm/ mi plně vyhovuje, každodenní sex je balzám na duši - v práci má za svou sekretářku vyvinutou blondýnu, jistě ji nezanedbává - ale to fajn..

Neregistrovaná/ý - Barbora

23. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Monča | 22. 7. 2017
To záleží na tobe a na vás. Ale určitě je fajn zkusit si i s partnerem tantra masáž. :) A uvidíte jak moc v tom budete chtít pokračovat. Hezky se s tím seznámíte.

Zkusím to určitě i s partnerem a určitě bych pak zkusila i sama. :) Chodíme spolu na běžné masáže a o tantře jsme si spolu taky četli. Tak bys nás to zajímalo. Dáš mi prosím nějaký tip?

Neregistrovaná/ý - Monča

22. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - alžběta | 19. 7. 2017
Tantru jsem si zamilovala. Chodím tam sama, protože jsem nezadaná. ALe kdybych měla přítele/manžela donutila bych ho jít se mnou. :D

To záleží na tobe a na vás. Ale určitě je fajn zkusit si i s partnerem tantra masáž. :) A uvidíte jak moc v tom budete chtít pokračovat. Hezky se s tím seznámíte.

Neregistrovaná/ý - alžběta

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - barbora | 16. 7. 2017
Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Tantru jsem si zamilovala. Chodím tam sama, protože jsem nezadaná. ALe kdybych měla přítele/manžela donutila bych ho jít se mnou. :D

Neregistrovaná/ý - barbora

16. 7. 2017

Chci zkusit tantra sex, ale s přítelem? Co si tom myslíte? Nebo jít nejdřív sám? :)

Neregistrovaná/ý - Nina

30. 6. 2017

...tak to je vetsi zpestření než sexualni hracky, muj muz si ale potrpi jen na hracky, nastesti :))

Neregistrovaná/ý - Monika

21. 5. 2017

A jake jste presne meli?KPro tyhle pripady mame doma taky jedny ,erectan.cz/cs/home/4-erectan-manlong, z bylinnych extraktu .

Neregistrovaná/ý - Kaja

15. 5. 2017

Kazdy chlap ma nekdy tu sabou chvilku ze to nejde na povel, i my jsme zazily ale vyresily tabletkama :)

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Škoda vsechno staré.zase žádná milenka😎😁

Neregistrovaná/ý - Zdeněk

14. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - adéla | 20. 10. 2016
kup si robertka

A já zase ženu na sex,co s tím uděláme😎😁

Neregistrovaná/ý - Alice

8. 5. 2017

Co na slabou erekci, zazil jste nekdo?

Laugher

28. 1. 2017

Nesnáším nevěru

Neregistrovaná/ý - Fredy

24. 11. 2016

Mám hodnou manželku,kterou bych nerad zarmoutil nevěrou.Mám totiž ne milenku,ale milence.Moje manželka myslí,že je to normálka kámoš.Chodí k nám ,já jí nakukal,že mně kámoš v koupelně masíruje záda a prcáme tam na podlaze jako kanci,To je pane rajc a žena nám vedle ještě udělá kafe.

Neregistrovaná/ý - adéla

20. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - deniska | 21. 4. 2012
hledám muže na sex

kup si robertka

Neregistrovaná/ý - Petr

20. 10. 2016

Sex s milenkou je krásná změna obzlášť když pi tom oba řveme jak na ůlesy.

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 8. 9. 2016
z praxe můžu říci, že .... a teď velice záleží na jednotlivcích, protože věk hraje tu nejdůležitější roli. Rozdíl je v porovnání 3-5 leté manželství s 15 až XX manželstvím. Já píši za b/. S manželkou máme sex vícekrát za týden a milenkou 1x za týden. A v tom to je. Doma, ne že by nebyl ten doprovod to laskání, pohlazení, ale hlavně už to naučené jeden druhého uspokojit a to se hned projeví na náladě a pohodě. S milenkou je to jiné v tom, že jednak vidíme se jen v tom nej... oblečení, upravenost, atd.... před aktem návštěva kavárny-vinárny. V neposlední řadě tam nechybí i to popovídání, takže to není jen o tom šup na to. Ještě chybí napsat to poslední. Nevím, jak u koho, ale pokud mám ještě druhý vztah, není to na úkor rodiny a náš vztah se dle mého názoru jen utužuje.

a manzelka na to rika co? toleruje? nevi?

rmarci

29. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Marek | 19. 9. 2016
ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

volne ovoce

Neregistrovaná/ý - Marek

19. 9. 2016

rmarci | 15. 9. 2016
samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

ha, ha, to je fakt, každý do toho dá co může, i když nemůže.... řekl bych, ti pokročilejší už nemají zakázané ovoce, které přešlo o stupínek dál na volné ovoce.

rmarci

15. 9. 2016

samozdrejme byva s milenkou lepsi- zakazane ovoce je vzdy rajcovnejsi...

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Vepřové kotlety se zeleninou

Vepřové kotlety se zeleninou

8 hlasů
45min 597 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více