Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma stačí mu sex jednou týdně

alenka901 22. 10. 2016

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně a když už nato příjde, je to otázka 10 min. Začínam i uvažovat o milenci. Opravdu nevím co by ještě chtěl. Sex má kdy se mu zachce, navařeno, napečeno, uklizeno..... občas si říkám co by za to jinej dal? taky máte některá doma chlapa, který vše bere jako samozřejmost?

Neregistrovaná/ý - Lukas

30. 3. 2019

Co by jinej za to dal...resit intimni veci na netu. Vim co bych dal za to ja...okamzitou vymenu partnerky.

Neregistrovaná/ý - Veronika

4. 1. 2019

kup si pěkny, šikovny vibrator a uspokoj se sama. Jinak to asi nepujde. Protože se pak muže nastat to, že co nemáš doma, budeš hledat jinde

Neregistrovaná/ý - Vrbica

3. 1. 2019

tak se zabav sama. je ted hodne možností, jak si to užit a nemusíš k tomu mít muže. Jsou ruzne vibratory, kuličky, stimulatory oralního sexu,...

Neregistrovaná/ý - Klarika

19. 12. 2018

to je opravdu málo. Co ho navnadit nějakou masáží, krásným prádlem,hračkou?

Neregistrovaná/ý - Verka

27. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Valerie | 26. 9. 2018
jednou týdně je opravdu málo. Bud je chyba u tebe, nebo u něho., Zkoušeli jste o tom mluvit? Vymysleli jste něco? Není problem třeba v erekci, jak již psali?

taky si myslím, jestli není chyba v slabe erekci. Nebo je pan starší?

Neregistrovaná/ý - Valerie

26. 9. 2018

jednou týdně je opravdu málo. Bud je chyba u tebe, nebo u něho., Zkoušeli jste o tom mluvit? Vymysleli jste něco? Není problem třeba v erekci, jak již psali?

Neregistrovaná/ý - Johana

19. 6. 2018

nemuže mít třeba problém s erekci?

Neregistrovaná/ý - Aneta

14. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Markéta | 14. 10. 2017
Ahoj holky, kdo by chtěl, tak mám kód na slevu na víno 70% do konce tohoto víkendu, zkoušela jsem to a funguje to, někdo udělal v tom obchodě chybu, takže to funguje na vybrané víno komukoliv, můžete mít víno za 50 kč a hodně kvalitní, tak kdo by chtěl, tak stačí na www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a použijte tento promo kód: omluva35

Tak jsem vyzkoušela a funguje to, škoda že jenom na jeden karton no ale i tam mám karton vína za pár kaček a kvalitní španělské víno

Neregistrovaná/ý - Markéta

14. 10. 2017

Ahoj holky, kdo by chtěl, tak mám kód na slevu na víno 70% do konce tohoto víkendu, zkoušela jsem to a funguje to, někdo udělal v tom obchodě chybu, takže to funguje na vybrané víno komukoliv, můžete mít víno za 50 kč a hodně kvalitní, tak kdo by chtěl, tak stačí na www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a použijte tento promo kód: omluva35

Znám páry, které to mají i jen 2x do měsíce a je to také otázka pár minut. Mám kamarádky a když se svěřujeme, taky mají sex max.1 týdně.

Neregistrovaná/ý - Marketa

27. 8. 2017

No je o dost lepsi slozenim a krasne voni

Neregistrovaná/ý - Martina

20. 8. 2017

A v cem je lepsi nez ty co se daji sehnat v drogerce?

Neregistrovaná/ý - Marketa

14. 8. 2017

Bellhell | 10. 8. 2017
to samý řeším i já.. Ale buďme rady.. Lepší než by byl jak z řetězu utřený..

No kazdem vyhovuje neco jineho :) my si taky obcas pomuzeme erectanem, mame od nich lubrigacni gel

Bellhell

10. 8. 2017

to samý řeším i já.. Ale buďme rady.. Lepší než by byl jak z řetězu utřený..

Neregistrovaná/ý - Market

8. 8. 2017

To muj muz mel taky. Pak jsem si ale na netu precetla o tabletkach, jako doplnek stravy a to hodne pomohlo.

Neregistrovaná/ý - Eva.

11. 3. 2017

Žebrat u manžela o sex to je pro holku ponižující ale jinak než mít milence to kromě rozvodu nejde.Nakonec nezbyde než si to udělat,nebo co mi poradíte. Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Slávina 31 let.

11. 3. 2017

Laugher | 3. 1. 2017
Není to nic neobvyklého. Já kolikrát když přijdu z práce, tak jsem zralá jen na spánek a sex absolutně ne. Chápu, že to není příjemné, ale co bys dělala, když by to bylo naopak. Na druhou stranu, pokud se to opakuje pořád i o víkendu, tak to klidně může být i něčím jiným. Třeba něco zdravotního co maskuje prací a únavou. Pokud máte i při samotném sexu nějaký druh problému, tak by to mohlo být ono. Pokud nedělá horníka nebo jinou velmi zátěžovou práci a třeba od tebe odmítne i orální sex, tak bych asi začala přemýšlet i o jiných důvodech než jen únavě

U nás se to tak trochu ošidí, orálním sexem je to rychlé a nenáročné,ale musíte si o to umět vzájemně říct, jsme dospělí lidé.

Laugher

3. 1. 2017

Není to nic neobvyklého. Já kolikrát když přijdu z práce, tak jsem zralá jen na spánek a sex absolutně ne. Chápu, že to není příjemné, ale co bys dělala, když by to bylo naopak. Na druhou stranu, pokud se to opakuje pořád i o víkendu, tak to klidně může být i něčím jiným. Třeba něco zdravotního co maskuje prací a únavou. Pokud máte i při samotném sexu nějaký druh problému, tak by to mohlo být ono. Pokud nedělá horníka nebo jinou velmi zátěžovou práci a třeba od tebe odmítne i orální sex, tak bych asi začala přemýšlet i o jiných důvodech než jen únavě

Neregistrovaná/ý - Daniel

28. 12. 2016

Nenápadně mu přisyp do jídla povzbuzující přípravek. Pak bude tak vitální, že toho budeš litovat.

Neregistrovaná/ý - Tomáš

28. 12. 2016

Alco co ja bych za to dal.... Nicméně mám kamarády co to chtějí jednou za měsíc. Podívej bud ho chceš na sex a pak ho kopni nebo ho miluješ a zůstaň s ním s tím ze to bude tak jako teď nebo spíše časem méně..... Zjednoduším ti to.... Máš ho na sex když už teď ti to vadí a uvazuješ o milenci nic si nenalhavej a netrap ho. Dej mu kopačky dokud není parohac pak to bude horší pro oba.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Rybí salát

Rybí salát

10 hlasů
20min 350 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cuketa plněná rajčaty a mozzarellou

10 hlasů
45min 383kJ 140 Kč

Rychlé, zdravé a chutné jídlo.

Plátky svíčkové s mangoldem

11 hlasů
60min 668kJ 220 Kč

Maso ze svíčkové s opomíjenou zeleninou – mangoldem.

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více