Diskuse na téma Sexy prádlo

16. 03. 2021 | Prostě sex

Ahoj .. potřebovala bych poradit. Jak podle vás chlapi berou na sexy prádlo nebo dokonce nějaké oblečky ? Chtěla bych si pořídit něco na předehru, ale nevím jestli to není zbytečnost ?

Hana 26.12.2022

Já si kupuji erotické prádlo a manžel to má také moc rád.

Sára 29.03.2022

Tak záleží určitě na chlapovi..ale ten můj miluje když si koupím nějakej obleček na e-kondomy a pak s tím hrajeme jakoby erotické divadlo. :D

Kiska 03.03.2022

Já si fakt luxusní koupila na https://e-kondomy.cz/ má velikej úspěch u partnera… ;-)

kiki29 11.04.2021

Ahoj, jsem s mým 6 let, za tu dobu už je potřeba nějaká obměna... Takže jsem to taky zkusila.. :D a vyplatilo se :D Šla jsem rovnou do korzetu :P No a zjistila jsem, že si musím něco takovýho pořizovat častěji asi :D :D Koupila jsem ho tu https://miorio.cz/ A zbytečnost to určitě není, jak říká Inna ;-) Tak ať dobře vybereš!

Inna 04.04.2021

Na pěkné prádýlko podle mě bere každý chlap :) takže to určitě zbytečnost není, každá žena by měla mít nějaké hezké prádlo v šatníku.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat