Diskuse na téma Chuť na sex

31. 05. 2021 | Prostě sex

V poslední době nemám na sex vůbec chuť a musím se k tomu přemlouvat, snažím se, aby to přítel nepoznal, ale ne vždy to jde. Normálně už přemýšlím o tom, že bych zkusila nějaké afrodiziakum. Nemáte něco vyzkoušeného ?

Karolína 05.09.2021

Je prosím bezpečné užívat tady ty volně prodejné doplňky ? Jaké s tím máte zkušenosti ?

Denisa Karolína 25.08.2022

Konkrétně to, co má supererekce.cz tak ty bezpečné jsou a jsou i šetrné vzhledem ke složení.

Andy 30.08.2021

Jestli máš problémy s chutí na sex, tak ti tady nechám odkaz na kapsle, díky kterým mít chuť zase budeš. Mám je vyzkoušené a jsou super www.e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Janekzednik24@seznam.cz 06.07.2021

Holky není to tím že vám to vaší muži dělají málo kdy, já vím že moje mužství moje touha ženě dát to nejkrásnější a tím prožitkem.. To se nedá popsat prostě. Miluji svou ženu a uděláme si vždy krásný sex a holky řekněte si o to...

Aduš Janekzednik24@seznam.cz 03.08.2021

Tak ne každý k tomu takto přistupuje a díky bohu za to, že tady ty hračky pro ženy vůbec existují. Momentálně si to užívám tady s tím novým modelem a je to boží ! www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/elektrostimulacni-vibrator/mystim-daring-danny-estim-vibrator-black

Simona 05.07.2021

Co to je zač ? Dívala jsem se, že v tom balení jsou jenom 3 pilulky. To se neužívá před každým sexem ?www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny

Denisa 30.06.2021

Asi dvakrát jsem vyzkoušela Fly, co jsem si kupovala na supererekce.com a musím říct, že to netrvalo ani 20 minut a při chuti jsem byla a to dost.

Simona 03.06.2021

Nechci, aby to znělo škodolibě, ale jsem ráda, že tady v tomhle nejsem sama.... taky jsem na tom s chutí v poslední době docela mizerně ...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat