Diskuse na téma Virtuální realita

31. 03. 2021 | Prostě sex

Našla bych tu někoho, kdo má zkušenost se sexuální virtuální realitou. Někde jsem o tom četla a zajímalo by mě jestli se vůbec něco takového u nás dá sehnat ?

Lejdyy 20.05.2021

No já teď naprosto podlehla orálnímu vibrátoru, jako tolik muziky za tak málo peněz jsem nečekala a je to teď můj každovečerní společník :P

Jitka Lejdyy 25.05.2021

Orální vibrátor ? To je co ? :O

Lejdyy Lejdyy 28.05.2021

Jsou i vibrátory, co jsou zaměřené na klitoris a tady ten je prostě dělaní tak, aby si měla pocit, že tě někdo orálně uspokojuje :)

Erika 26.04.2021

Já nevím není lepší si pořídit klasický vibrátor ? :)

Lana Erika 10.05.2021

Tak to záleží co ta virtuální realita všechno umí :) rozhodně si myslím, že to stojí za vyzkoušení nebo koupi pokud má člověk tady pro ty věci slabost

Majki636 15.04.2021

Tohle je holky ono :) doma to sice nemám, ale asi si to pořídím, protože to vypadá hoodně zajímavě https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/virtualni-realita/kiiroo-onyx-pearl-2-couple-set-purple

Lana Majki636 25.04.2021

Podle popisu to bude hodně velký úlet ! Pak dej určitě vědět jestli stojí za to si to pořídit :)

Lana 04.04.2021

Nemám s ním bohužel zkušenost, ale vím že něco takového jsem zahlídla na ekondomech

Sára 01.04.2021

Tak o tomhle by mě taky zajímalo víc. Jak to vůbec funguje ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat