Diskuse na téma Virtuální realita

31. 03. 2021 | Prostě sex

Našla bych tu někoho, kdo má zkušenost se sexuální virtuální realitou. Někde jsem o tom četla a zajímalo by mě jestli se vůbec něco takového u nás dá sehnat ?

Sára 01.04.2021

Tak o tomhle by mě taky zajímalo víc. Jak to vůbec funguje ?

Lana 04.04.2021

Nemám s ním bohužel zkušenost, ale vím že něco takového jsem zahlídla na ekondomech

Majki636 15.04.2021

Tohle je holky ono :) doma to sice nemám, ale asi si to pořídím, protože to vypadá hoodně zajímavě https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/virtualni-realita/kiiroo-onyx-pearl-2-couple-set-purple

Lana Majki636 25.04.2021

Podle popisu to bude hodně velký úlet ! Pak dej určitě vědět jestli stojí za to si to pořídit :)

Erika 26.04.2021

Já nevím není lepší si pořídit klasický vibrátor ? :)

Lana Erika 10.05.2021

Tak to záleží co ta virtuální realita všechno umí :) rozhodně si myslím, že to stojí za vyzkoušení nebo koupi pokud má člověk tady pro ty věci slabost

Lejdyy 20.05.2021

No já teď naprosto podlehla orálnímu vibrátoru, jako tolik muziky za tak málo peněz jsem nečekala a je to teď můj každovečerní společník :P

Jitka Lejdyy 25.05.2021

Orální vibrátor ? To je co ? :O

Lejdyy Lejdyy 28.05.2021

Jsou i vibrátory, co jsou zaměřené na klitoris a tady ten je prostě dělaní tak, aby si měla pocit, že tě někdo orálně uspokojuje :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat