Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Womanizer

Vendea 10. 04. 2015

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v centru Prahy zahlédla něco o nové erotické hračce se zajímavým názvem Womanizer. Zaujalo mě to a chtěla jsem si zjistit, z jakého důvodu se honosí tímto jménem a zda zaslouženě. Inu,sedla jsem k internetu a začala pátrat, ale bohužel jsem objevila jen oficiální reklamy a informace. Píší tam, že je při stimulaci klitorisu velmi jemný a zaručuje opakovaný orgasmus i ženám, které s tím mají jinak potíže a to v zcela novém měřítku :-p Což mě celkem láká neb je to přesně to, co potřebuji *3* Nicméně nevím nakolik se dá této reklamě věřit a také bych ráda věděla jestli je to jen pro single nebo se dá použít i v páru, aby přítel nežárlil *1* Proto prosím, nemáte s tím někdo zkušenost? :-)

Neregistrovaná/ý - Alena

16.09.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 03.09.2019
Maji to i strankach ekondomy.

Aha super dekuji moc hned se mrknu

Neregistrovaná/ý - Jana

03.09.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 20.08.2019
ahaa diky a na jakem webu jste to kupovala prosim?

Maji to i strankach ekondomy.

Neregistrovaná/ý - Alena

20.08.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 19.08.2019
Ahojky ano ja mam vyzkouseny ten od durexu a velka spokojenost, objednavala jsem ho tedy z internetu ale vim ze ho maji i v drogerii. :)

ahaa diky a na jakem webu jste to kupovala prosim?

Neregistrovaná/ý - Jana

19.08.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 13.08.2019
Ahoj holky mate nektera zkusenost s intimnim gelem na stimulaci klitorisu.

Ahojky ano ja mam vyzkouseny ten od durexu a velka spokojenost, objednavala jsem ho tedy z internetu ale vim ze ho maji i v drogerii. :)

Neregistrovaná/ý - Alena

13.08.2019

Ahoj holky mate nektera zkusenost s intimnim gelem na stimulaci klitorisu.

Neregistrovaná/ý - Tereza

26.03.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 17.03.2019
Tak tyhle "pikantni" vecicky jedinena netu, alespon za mě tedy )

Taky bych se pro maleho kamarada stydela si zajit do obchodu :D :)

Neregistrovaná/ý - Petra

17.03.2019

Tak tyhle "pikantni" vecicky jedinena netu, alespon za mě tedy )

Neregistrovaná/ý - Simushka

17.03.2019

Neregistrovaná/ý - Nela | 09.03.2019
Je nejaky typ, ktery by jste doporucily? Nebo co stara dobrá kasika vibrator? Kde nakupujete takove pikantni veci?

Eshopů je hodně tady s těma hračkama, ale všude jsou rozdílné ceny a taky ne všude balíčky posílají diskrétně, takže já objednávám jenom přes www.e-kondomy.cz protože mi přijde, že mají nejlepší ceny a hlavně balíčky posílají tak, že na nich není žádné označení toho jejich eshopu, což mi naprosto vyhovuje, protože se s kurýrem znám tak bych nerada, aby si myslel něco špatného :D

Neregistrovaná/ý - Nela

09.03.2019

Je nejaky typ, ktery by jste doporucily? Nebo co stara dobrá kasika vibrator? Kde nakupujete takove pikantni veci?

Neregistrovaná/ý - Ela

21.12.2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 12.12.2016
Chlap je na tom závislej, protože už nechce problémy s erekcí, které měl v minulosti. Je to teď jeho priorita. Takže mám pro něj typ na vánoční dárek. Kupuji přímo na stránce www.erectan.cz.

Trápení je za námi díky němu i u nás...Naštěstí je chlap rozumnej a bere ho pravidelně! Koupila jsem mu ho loni k Vánocům, tak už máte taky tip na dárek muži nebo snad tím i sobě???

Docela drahý.

Neregistrovaná/ý - jindřiška-Praha Holešovice

16.12.2016

Lubrifikační gel je drahý a přitom se v domácnosti spousta kvalitních mazadel vyhodí, třeba lůj který sýkorky na jaře už nesnědí pořádně si ji promažte a hurá na věc.

Neregistrovaná/ý - Klára

12.12.2016

Laugher | 10.12.2016
Fakticky funguje.... překvapilo mě, jak moc dobře

Chlap je na tom závislej, protože už nechce problémy s erekcí, které měl v minulosti. Je to teď jeho priorita. Takže mám pro něj typ na vánoční dárek. Kupuji přímo na stránce www.erectan.cz.

Laugher

10.12.2016

Fakticky funguje.... překvapilo mě, jak moc dobře

Neregistrovaná/ý - Sára

06.12.2016

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 25.11.2016
Lubrikant od Erectanu je příjemný pomocník i při našich hrátkách. Pomůže s erekcí a hezky zavoní!

Taky ho používáme! Samozřejmě ho přítel dostane pod stromeček! Hodně si na něj zvykl, tak jistě ocení!

Neregistrovaná/ý - Kristýna

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - Vilemína | 24.11.2016
Je mi líto peněz za lubrifikant,my navíc jako starobní důchodci šetříme každou kačku,mažeme tukem,který se vypeče při pečení ryb,velmi rajcovně to voní.Musíme ale pod sebe dávat igelit,stačí starý pršiplášť jinak bychom vše umastili.Už nám oběma táhne na osmdesát a stále šukáme každý úterek a sobotu.

Lubrikant od Erectanu je příjemný pomocník i při našich hrátkách. Pomůže s erekcí a hezky zavoní!

Neregistrovaná/ý - Vilemína

24.11.2016

Neregistrovaná/ý - Linda | 13.10.2016
Skvělá věc, ale chce to promazávat...My mažeme lubrikantem od Erectanu. Manžel tvrdí, že ho pěkně stimuluje. Každopádně je příjemný!

Je mi líto peněz za lubrifikant,my navíc jako starobní důchodci šetříme každou kačku,mažeme tukem,který se vypeče při pečení ryb,velmi rajcovně to voní.Musíme ale pod sebe dávat igelit,stačí starý pršiplášť jinak bychom vše umastili.Už nám oběma táhne na osmdesát a stále šukáme každý úterek a sobotu.

Neregistrovaná/ý - Lenka

23.11.2016

Neregistrovaná/ý - Jindřich | 30.10.2016
Správně! Místo lubrikantu do suché kundy flusnout!

Ale na erekci to ale stačit nebude! Když je stimulační, jedině dobře!

Neregistrovaná/ý - Jindřich

30.10.2016

Neregistrovaná/ý - eda | 30.04.2015
velký bič a malý dvůr,dámy

Správně! Místo lubrikantu do suché kundy flusnout!

Neregistrovaná/ý - Linda

13.10.2016

Skvělá věc, ale chce to promazávat...My mažeme lubrikantem od Erectanu. Manžel tvrdí, že ho pěkně stimuluje. Každopádně je příjemný!

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Dušený mořský vlk

Dušený mořský vlk

12 hlasů
45min 374 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špenátové lasagne

44 hlasů
45min 819kJ 170 Kč

Kocour Garfield by si na nich určitě nepochutnal, ale ...

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více