Diskuse na téma Womanizer

10. 04. 2015 | Prostě sex

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v centru Prahy zahlédla něco o nové erotické hračce se zajímavým názvem Womanizer. Zaujalo mě to a chtěla jsem si zjistit, z jakého důvodu se honosí tímto jménem a zda zaslouženě. Inu,sedla jsem k internetu a začala pátrat, ale bohužel jsem objevila jen oficiální reklamy a informace. Píší tam, že je při stimulaci klitorisu velmi jemný a zaručuje opakovaný orgasmus i ženám, které s tím mají jinak potíže a to v zcela novém měřítku :-p Což mě celkem láká neb je to přesně to, co potřebuji *3* Nicméně nevím nakolik se dá této reklamě věřit a také bych ráda věděla jestli je to jen pro single nebo se dá použít i v páru, aby přítel nežárlil *1* Proto prosím, nemáte s tím někdo zkušenost? :-)

Petra 17.03.2019

Tak tyhle "pikantni" vecicky jedinena netu, alespon za mě tedy :-))

Tereza Petra 26.03.2019

Taky bych se pro maleho kamarada stydela si zajit do obchodu :D :)

Nela 09.03.2019

Je nejaky typ, ktery by jste doporucily? Nebo co stara dobrá kasika vibrator? Kde nakupujete takove pikantni veci?

Simushka Nela 17.03.2019

Eshopů je hodně tady s těma hračkama, ale všude jsou rozdílné ceny a taky ne všude balíčky posílají diskrétně, takže já objednávám jenom přes www.e-kondomy.cz protože mi přijde, že mají nejlepší ceny a hlavně balíčky posílají tak, že na nich není žádné označení toho jejich eshopu, což mi naprosto vyhovuje, protože se s kurýrem znám tak bych nerada, aby si myslel něco špatného :D

snegurka 18.12.2016

Docela drahý.

jindřiška-Praha Holešovice 16.12.2016

Lubrifikační gel je drahý a přitom se v domácnosti spousta kvalitních mazadel vyhodí, třeba lůj který sýkorky na jaře už nesnědí pořádně si ji promažte a hurá na věc.

Laugher 10.12.2016

Fakticky funguje.... překvapilo mě, jak moc dobře

Klára Laugher 12.12.2016

Chlap je na tom závislej, protože už nechce problémy s erekcí, které měl v minulosti. Je to teď jeho priorita. Takže mám pro něj typ na vánoční dárek. Kupuji přímo na stránce www.erectan.cz.

Ela Klára 21.12.2016

Trápení je za námi díky němu i u nás...Naštěstí je chlap rozumnej a bere ho pravidelně! Koupila jsem mu ho loni k Vánocům, tak už máte taky tip na dárek muži nebo snad tím i sobě???

Linda 13.10.2016

Skvělá věc, ale chce to promazávat...My mažeme lubrikantem od Erectanu. Manžel tvrdí, že ho pěkně stimuluje. Každopádně je příjemný!

Vilemína Linda 24.11.2016

Je mi líto peněz za lubrifikant,my navíc jako starobní důchodci šetříme každou kačku,mažeme tukem,který se vypeče při pečení ryb,velmi rajcovně to voní.Musíme ale pod sebe dávat igelit,stačí starý pršiplášť jinak bychom vše umastili.Už nám oběma táhne na osmdesát a stále šukáme každý úterek a sobotu.

Kristýna Vilemína 25.11.2016

Lubrikant od Erectanu je příjemný pomocník i při našich hrátkách. Pomůže s erekcí a hezky zavoní!

Sára Kristýna 06.12.2016

Taky ho používáme! Samozřejmě ho přítel dostane pod stromeček! Hodně si na něj zvykl, tak jistě ocení!

Marina 25.06.2016

Holky kde a za kolik bych si ho mozhla poridit?

Klára Marina 09.10.2016

V jaké koliv pobočce Erotic city ;-)

Lucie 11.04.2016

Ja ho doma mam a muzu jen doporucit :-) kdyz manzel je na sluzebce, hodne se hodi :-)

Eliska Lucie 13.05.2016

Tak nejak si toho muze clovek musi nahradit kdyz je dlouho mimo domov, ja to take znam :)

Inka 28.03.2016

Holky mate ho nekdo doma? :-D dlouho o nem premyslim, jen se bojim torchu nazoru pritele

Lucie 13.03.2016

www.facebook.cz/WomanizerCZ*1*

Vanilopka 19.09.2015

Je naprosto úžasný! Když mne poprvé udělal říkala jsem si, že bych klidně vzala všechny ostatní hračky a vyhodila je. Protože tohle je fakt neuvěřitelné! Takže se nenechte odradit cenou, tahle investice se vyplatí. http://vanilopka.blogspot.cz/2015/09/womanizer-recenze.html - Vanilopka blog recenze včetně fotek.

Helča 07.09.2015

jako .... womanizer .....je neskutečný...sice cena je docela šílená,ale po vyzkoušení nelituji jediné koruny,to co zažiju,jak rychle a v jaké síle.......a pak jsem připravená na další hrátky s manželem......<3

Lenka 29 28.07.2015

Ahoj holky, našla jsem tady stránky, kde je o womanizeru všechno. Dobrá cena :-)

Lenka 29 Lenka 29 28.07.2015

Jo a tady ktomue ještě ty stránky: http://womanizer-vibrator.cz/ <3

Iris 16.07.2015

Dostala jsem tuto hracku od manžela. Chtel mi něco koupit z erotik shopu a zalíbila se mi tato novinka s krasnym disainem. Vecer když uz spal-zajímalo me jak to vůbec funguje a .....bozi........... Nemohla jsem tomu uvěřit, jak rychle to funguje....3x za 1h. No je to zentour, který nemá obdoby!!!!! Uz jsem unavena , ale uz ted se tesim na zitra<3

Dave Ogilvy 18.06.2015

Cela tato diskuse o Womanizeru, vcetne blogu "kassime", je jedno placene PR. Mimochodem Womanizer se da koupit na zahranicnich webech za 159€. Tj. cca 4.500kc.

eda 30.04.2015

velký bič a malý dvůr,dámy

Jindřich eda 30.10.2016

Správně! Místo lubrikantu do suché kundy flusnout!

Lenka Jindřich 23.11.2016

Ale na erekci to ale stačit nebude! Když je stimulační, jedině dobře!

Katrin 11.04.2015

Musím se připojit. Dostala jsem ho k výročí a nemůžu si ho vynachválit. Stojí za každou korunu :p Zážitky s ním se nedají s níčím srovnat a to co dokáže je nepopsatelné. Můžeš se spolehnout, že s touhle hračkou budou Tvoje problémy minulostí ;-) Jinak jsem se porozhlédla po netu a našla jsem tenhle článeček, tak snad to taky trochu pomůže - http://kassime.blog.cz/ :)

Jana 10.04.2015

Dostala jsem ho k narozeninám od manžela a musím říct že supr <3 Manželovo očekávání splnil a mě víc než překvapil.Jestli máš problém dosáhnout orgazmu tak s tímhle ho mít určo nebudeš :-D Já jsem z toho byla docela paf jak to šlo rychle a několikrát za sebou. Jinak taky jsem hledala nějaké info ale našla jsem jen videa v angličtině...

Lucka Jana 25.11.2015

Kde bych ho mohla koupit? Partnera zatím nemám a tak bych si chtěla vylepšit mastrubaci.

Dana Lucka 14.03.2016

Ahojky, taky jsem o něm hodně četla a nakonec ho i koupila. Je na něj spoleh. Myslím, že každá žena by ho měla vyzkoušet. Používám ho s lubrikačním gelem a je to paráda!

Nela Dana 21.03.2016

Ahojky, já jsem si teď koupila lubrikační gel od erectanu. Ten Vám teda příjemně a podmanivě voní!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat