Diskuse na téma Womanizer

10. 04. 2015 | Prostě sex

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v centru Prahy zahlédla něco o nové erotické hračce se zajímavým názvem Womanizer. Zaujalo mě to a chtěla jsem si zjistit, z jakého důvodu se honosí tímto jménem a zda zaslouženě. Inu,sedla jsem k internetu a začala pátrat, ale bohužel jsem objevila jen oficiální reklamy a informace. Píší tam, že je při stimulaci klitorisu velmi jemný a zaručuje opakovaný orgasmus i ženám, které s tím mají jinak potíže a to v zcela novém měřítku :-p Což mě celkem láká neb je to přesně to, co potřebuji *3* Nicméně nevím nakolik se dá této reklamě věřit a také bych ráda věděla jestli je to jen pro single nebo se dá použít i v páru, aby přítel nežárlil *1* Proto prosím, nemáte s tím někdo zkušenost? :-)

Dave Ogilvy 18. 6. 2015

Cela tato diskuse o Womanizeru, vcetne blogu "kassime", je jedno placene PR. Mimochodem Womanizer se da koupit na zahranicnich webech za 159€. Tj. cca 4.500kc.

eda 30. 4. 2015

velký bič a malý dvůr,dámy

Jindřich eda 30. 10. 2016

Správně! Místo lubrikantu do suché kundy flusnout!

Lenka Jindřich 23. 11. 2016

Ale na erekci to ale stačit nebude! Když je stimulační, jedině dobře!

Katrin 11. 4. 2015

Musím se připojit. Dostala jsem ho k výročí a nemůžu si ho vynachválit. Stojí za každou korunu :p Zážitky s ním se nedají s níčím srovnat a to co dokáže je nepopsatelné. Můžeš se spolehnout, že s touhle hračkou budou Tvoje problémy minulostí ;-) Jinak jsem se porozhlédla po netu a našla jsem tenhle článeček, tak snad to taky trochu pomůže - http://kassime.blog.cz/ :)

Jana 10. 4. 2015

Dostala jsem ho k narozeninám od manžela a musím říct že supr <3 Manželovo očekávání splnil a mě víc než překvapil.Jestli máš problém dosáhnout orgazmu tak s tímhle ho mít určo nebudeš :-D Já jsem z toho byla docela paf jak to šlo rychle a několikrát za sebou. Jinak taky jsem hledala nějaké info ale našla jsem jen videa v angličtině...

Lucka Jana 25. 11. 2015

Kde bych ho mohla koupit? Partnera zatím nemám a tak bych si chtěla vylepšit mastrubaci.

Dana Lucka 14. 3. 2016

Ahojky, taky jsem o něm hodně četla a nakonec ho i koupila. Je na něj spoleh. Myslím, že každá žena by ho měla vyzkoušet. Používám ho s lubrikačním gelem a je to paráda!

Nela Dana 21. 3. 2016

Ahojky, já jsem si teď koupila lubrikační gel od erectanu. Ten Vám teda příjemně a podmanivě voní!

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:43
101 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:40
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat