Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nestojí mu

marybla 09. 07. 2015

Ahoj holky, po několikaletém hledání jsem konečně našla chlapa pro mě. Rozumíme si uplně ve všem, je jako moje druhé já. Problémem je, že už je mu 45 let a to se bohužel poměrně podepisuje na jeho sexuálním životě. Má problémy s erekcí a prý už trvají 8 let. Než jsme se znali, vyzkoušel několik přípravků, ale nic mu zatím nepomohlo. Kolega v práci mi doporučil výrobky z této stránky: erectan.cz, ale prý to sám nezkoušel, jen někde slyšel, že je to dobré. No a já nechci utrácet peníze zbytečně. Znáte to někdo? Jaké máte zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Jarka

05.01.2019

zkoušeli jste nějaké přípravky na podporu erekce? Dnes jich je docela dost. Za sebe mužu doporušit tohle. Poradil nám to náš dr a s manželem jsme spokojení http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu

Neregistrovaná/ý - šarišanka

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Victorie | 15.03.2018
chceme zkusit něco na podporu erekce. Místo potravinových doplnků bychom ale raději nějaký gel? Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Popřípadě jak se gel jmenuje a kde ho kupujete?

nejdříve z lékarny, ale pak jsme objevili eshop se zaměřením jenom na připravky na erekci. Kupujeme jenom tam

20.03.2018

chceme zkusit něco na podporu erekce. Místo potravinových doplnků bychom ale raději nějaký gel? Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Popřípadě jak se gel jmenuje a kde ho kupujete?

za sebe mužu doporučit Runner. Snad s ním nejsem otravná, ale opravdu je moc dobrý a třeba vám taky pomůže.

20.03.2018

zkus se podívat na gel Runner, kupujeme ho v eshopu supererekce.com nedáme na něho dopustit.

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Lulu | 10.03.2018
pokud chceš přípravky na erekci, my je kupujeme z ověřeného eshopu. Dalo by se říct, že jsme vyzkoušelo těmeř všechno co tam mají a sexualní život je najednou tak krásný :)

co to tam vlastně kupujte? Jak se ten přípravek jmenuje?

20.03.2018

nám se osvědčil gel Runner. Objednávame ho z eshopu. Vyzkoušeli jsme hodně přípravku a tento je zatím nejlepší :)

Neregistrovaná/ý - Victorie

15.03.2018

Neregistrovaná/ý - Lulu

10.03.2018

Neregistrovaná/ý - Anicka | 31.05.2017
Z lekarny nebo z netu? :)

pokud chceš přípravky na erekci, my je kupujeme z ověřeného eshopu. Dalo by se říct, že jsme vyzkoušelo těmeř všechno co tam mají a sexualní život je najednou tak krásný :)

Neregistrovaná/ý - Rebelka

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Petr Nový | 23.02.2018
Dobrý den,je mi 55 a nemohu dosáhnout btvrdé erekce....Poradí mi někdo,kdo má opravdu zkušenosti s nějaký přípravkem? Děkuji,P.

http://www.supererekce.com/3-lang tohle je neskutečně dobrý přípravek a po něm vydržíš opravdu dlouho. Taky ho kupujeme na doporučení a všechno stojí jak má.

Neregistrovaná/ý - Petr Nový

23.02.2018

Dobrý den,je mi 55 a nemohu dosáhnout btvrdé erekce....Poradí mi někdo,kdo má opravdu zkušenosti s nějaký přípravkem? Děkuji,P.

Neregistrovaná/ý - Anicka

31.05.2017

Z lekarny nebo z netu? :)

Neregistrovaná/ý - Maky

26.05.2017

Mame jedny s bylinnymi extrakty a ty jsou super.

Neregistrovaná/ý - Jindra

23.05.2017

A jake mate prosim te? Take by nam nekdy nejake pomohli :)

Neregistrovaná/ý - Nelinka

21.05.2017

Ty co mame doma tak do hodiny to na nej prijde a to je pak uplne neco jineho!

Neregistrovaná/ý - Magda

16.05.2017

A tabletky nekdo nezkousel, meli jsme jedny z supererekce.com a bylo to rychli, myslim ten nastup, jinak celou noc, hi :D :))

Neregistrovaná/ý - Alena

15.05.2017

Ano ano da, doma mame jeste nekde rectan, super pomucka :) cas od casu

Neregistrovaná/ý - Nina

08.05.2017

I tohle se da vyresit :))

Neregistrovaná/ý - Kamila

02.05.2017

vyzkoušejte arginmax. Můžete ho brát i vy, bo je verze pro ženské.

Neregistrovaná/ý - Alžběta

25.04.2017

Dneska těch přípravků je...hlavně si vyber dobře, no...tohle jsme nezkoušeli, my meli pripravky ze super erekce...

Neregistrovaná/ý - Jarka

04.04.2017

My máme doma opravdu dobré zkušenosti s přípravky ze super erekce :)

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Květák s dýňovými semínky

Květák s dýňovými semínky

10 hlasů
30min 1959 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska na fenyklu

9 hlasů
35min 258kJ 160 Kč

Ryba připravená dietně.

Pikantní hovězí guláš

10 hlasů
55min 445kJ 170 Kč

Hovězí guláš zahuštěný chlebem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více