Diskuse na téma Výběr vibrátoru

17. 12. 2020 | Prostě sex

Podle čeho jste si vybíraly svůj první vibrátor ? Hrozně bych si nějaký chtěla pořídit, ale vzhledem k tomu, kolik toho třeba na ekondomech mají tak absolutně nevím, který by mohl být top.

Illa 24.02.2021

No ukazovala jsem to příteli a to ho to tak nadchlo, že ho objednal :O tak se mám teda asi na co těšit

Illa 17.02.2021

Dívala jsem se na ty párové hračky co mají na ekondomech a konrétně u toho vi vibe mě nějak moc nenapadá, jak to může dělat dobře i chlapovi. U té ženské to teda chápu, ale co ten protějšek ?

Nikola Illa 22.02.2021

Když se podíváš na ekondomy, tak to tam mají dost dobře popsané ;) nebo na youtube máš kolikrát i něco jako "manuál". Ten vevibe si ty zavedeš a ta druhá strana je venku a stimuluje tobě klitoris a chlapovi to co má ;)

Nikola 29.01.2021

Jako první jsem kupovala společnou hračku, a to vibrační kroužek a návlek na penis :) až nás to omrzelo, tak jsme společně vybrali vi vibe :) a to už je o něčem jiném

Dana 27.01.2021

Já jsem si koupila ten, co se mi líbil a to byl duální vibrátor :)

xxx 05.01.2021

Můj první vibrator byl s výběžkem na klistoris a zároveň byl uzpůsobený na stimulaci bodu G. Funguje výborně, do pár minut přijde velmi intenzivní orgasmus, několikrát se povedl i mokrý.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

446 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:27
47 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:25
42 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat