Diskuse na téma Výběr vibrátoru

17. 12. 2020 | Prostě sex

Podle čeho jste si vybíraly svůj první vibrátor ? Hrozně bych si nějaký chtěla pořídit, ale vzhledem k tomu, kolik toho třeba na ekondomech mají tak absolutně nevím, který by mohl být top.

xxx 05.01.2021

Můj první vibrator byl s výběžkem na klistoris a zároveň byl uzpůsobený na stimulaci bodu G. Funguje výborně, do pár minut přijde velmi intenzivní orgasmus, několikrát se povedl i mokrý.

Dana 27.01.2021

Já jsem si koupila ten, co se mi líbil a to byl duální vibrátor :)

Nikola 29.01.2021

Jako první jsem kupovala společnou hračku, a to vibrační kroužek a návlek na penis :) až nás to omrzelo, tak jsme společně vybrali vi vibe :) a to už je o něčem jiném

Illa 17.02.2021

Dívala jsem se na ty párové hračky co mají na ekondomech a konrétně u toho vi vibe mě nějak moc nenapadá, jak to může dělat dobře i chlapovi. U té ženské to teda chápu, ale co ten protějšek ?

Nikola Illa 22.02.2021

Když se podíváš na ekondomy, tak to tam mají dost dobře popsané ;) nebo na youtube máš kolikrát i něco jako "manuál". Ten vevibe si ty zavedeš a ta druhá strana je venku a stimuluje tobě klitoris a chlapovi to co má ;)

Illa 24.02.2021

No ukazovala jsem to příteli a to ho to tak nadchlo, že ho objednal :O tak se mám teda asi na co těšit

Anna 14.03.2021

Asi je už pozdě, ale stejně přispěju. :-D Podívej se hlavně na typ napájení. Pokud je na obyč. baterky AA nebo AAA je to jednodušší, než když je na baterky LR1 nebo podobné, protože ty jsou hůř k sehnání. Zatímco ty AA nebo AAA máme asi všichni doma. :-)

Sabča 31.03.2021

Na baterky si vibrátor nekupuju, všechny mám nabíjecí do jiných bych nešla, protože ne vždycky má člověk baterky po ruce ;)

Ella Sabča 01.04.2021

Chci si pořídit něco dalšího, co máš ve výbavě že bych se inspirovala ?

Sabča 04.04.2021

No mám jich dost :) ale co ještě nemám tak je G-spot vibrátor tak si chci nějaký vybrat

Majki636 Sabča 15.04.2021

Jakou výbavu máš ? Co duální vibrátor ? Ten si myslím, že bude lepší jak gspot :)

Sabča Sabča 25.04.2021

Duální vibrátor mám a chci určo ještě tady toto dělo https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/g-spot-vibratory/zalo-queen-pulsewave-vibrator-wine-red

Leona 26.04.2021

Na ekondomech mají tady těch hraček mraky holky :) podle mě si každá musí vybrat sama podle toho co má ráda a co se jí líbí ;)

Mia 10.05.2021

Jak je na tom womanizer, nemáte ho některá ?

Laura 10.05.2021

Ahoj, je to hrozně individuální, záleží co od něho očekáváš.. funkce, velikost, stupně vibrací, aby byl voděodolný.. atd.. Já si svůj první vibrátor vybrala čistě podle vzhledu, jak se mi líbil, tak sem ho brala :-D Ale poměrně nedávno, tak půl roku zpátky jsem si kupovala na e-kondomy.cz nový zrovna. :-)

Mája Laura 25.05.2021

Jooo tak když bych si měla vybírat podle vzhledu tak bych brala tady toho motýlka :D https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/mini-vibratory/realov-lydia-i-smart-butterfly-vibe-ruzova

Denisa Laura 28.05.2021

Můžu vědět, jak výběr dopadl když to bylo podle toho jak to vypadá ? :D

Mája Laura 07.06.2021

Jestli myslíš jak je na tom hračka s výkonem, tak bezvadně. Patří mezi moje nejoblíbenější hračky i přes to, že velikostně je to prcek, ale stimuluje i klitoris, takže orgasmu zaručen.

Diana 17.12.2022

A co za hračky používáte s partnerem?

Saša Diana 18.12.2022

My si kupujeme různý lubrikanty a teď jsme zkusili erekční kroužek a super ;)

Hana 26.12.2022

My používáme vibrátor, womanizer, vibrační kroužek. Máme toho víc a volíme dle nálady.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat